Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 498 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 202 252 ... LastLast
Results 3,021 to 3,040 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #3021 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru View Post
    Stiu ca nu e tocmai 'console related', dar preturile sunt chiar bune: Noutati
    de parca ofertele de pe Steam au fost console related

    anyway acuma am vazut pe zavvi ca Portal 2 e doar 14,95 de lire. Nu stiu daca s-a postat, dar la asa pret nu ar strica un reminder . Si daca ar fi 22 de lire ar fi un pret mega bun. Get it while it's hot in stock!

    p.s. la acelasi pret avem si MK, House of the Dead Overkill pt ps3 (un on rail shooter foarte bun cu move support care ar merita cumparat daca ma intrebi pe mine), Sakte 3, Rage: Anarchy Edition si muuuuulte altele. Nu stiu cum de au astia de la zavvi jocuri asa bune la asa un pret . Trebuie sa fie ceva ilegal la mijloc . Nici nu se mai merita sa cumperi jocuri SH cu asa oferte

  2. #3022 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Aveti grija cu discount code-urile de pe TheHut... am incercat unul de 10%... si indiferent ca erau 100 lire sau 300 de lire, el tot 10 lire imi arata discount... Si nu, sunt sigur ca e cod de 10%, dar probabil maxim 10 lire... sau e o eroare in formularul lor de comanda

  3. #3023 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Aveti grija cu discount code-urile de pe TheHut... am incercat unul de 10%... si indiferent ca erau 100 lire sau 300 de lire, el tot 10 lire imi arata discount... Si nu, sunt sigur ca e cod de 10%, dar probabil maxim 10 lire... sau e o eroare in formularul lor de comanda
    Toate codurile de 10 % au max 10 lire,e scris la terms and cond.

  4. #3024 SP
    Junior Member t0t3nk0pf's Avatar

  5. #3025 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

  6. #3026 SP
    Member kukenstein's Avatar
    Ma ia cu draci!!! Ce naiba au astia de la zavvi de nu mai vand Uncharted 3?

  7. #3027 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Nu stiu ce au astia de la zavvi ca si la uncharted 1 si 2( pack-ul ca nu le dau si la bucata...) il au la un pret destul de ridicat. In schimb pe zavvi au pret super bun la Smackdown vs Raw 2011 si la Red dead redemption bundle-ul.

  8. #3028 SP
    Member Aliosa's Avatar

  9. #3029 SP
    Member mitnic's Avatar

  10. #3030 SP
    Member PumaS's Avatar
    Are cineva idee cat poate costa transportul acestui produs pana in Bucuresti ?

    Acum am facut contul si este prima comanda pe zavi voi plati cu card visa electron . Ceva sfaturi ?

    Multumesc

  11. #3031 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Costa 1 lira. Ca sfat iti recomand sa iti treci si nr de telefon la adresa.
    S-ar putea sa ti-l livreze direct acasa (cel putin asa mi s-a intamplat mie cu Tony Hawk Shred).

  12. #3032 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Are cineva idee cat poate costa transportul acestui produs pana in Bucuresti ?

    Acum am facut contul si este prima comanda pe zavi voi plati cu card visa electron . Ceva sfaturi ?

    Multumesc
    Transportul costa doar o lira .

  13. #3033 SP
    Member PumaS's Avatar
    Nu pot da comanda nu stiu de ce

    "Sorry, We were unable to authorise your payment. Please check your details and try again.
    If you continue to have problems you may wish to contact your payment card issuer.
    Alternatively, please try a different payment card"

    VISA ELECTRON - ING

    Cardul are bani pe el am verificat la bancomat astazi

  14. #3034 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Nu pot da comanda nu stiu de ce

    "Sorry, We were unable to authorise your payment. Please check your details and try again.
    If you continue to have problems you may wish to contact your payment card issuer.
    Alternatively, please try a different payment card"

    VISA ELECTRON - ING

    Cardul are bani pe el am verificat la bancomat astazi
    Vezi ca trebe sa te duci la banca sa completezi un formular pentru platile online...

  15. #3035 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Nu pot da comanda nu stiu de ce

    "Sorry, We were unable to authorise your payment. Please check your details and try again.
    If you continue to have problems you may wish to contact your payment card issuer.
    Alternatively, please try a different payment card"

    VISA ELECTRON - ING

    Cardul are bani pe el am verificat la bancomat astazi
    Poti suna la banca sa intrebi ,ma gandesc ca poate fii vorba despre cvv /issue number

  16. #3036 SP
    Member PumaS's Avatar
    Am mai facut plati online ........... dar in RO

  17. #3037 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La Media Galaxy Vitan am vazut Halo:Combat Evolved HD la doar 120 RON. Mai erau 4 bucati. Ciudat este ca pe net nu apare produsul deloc.

  18. #3038 SP
    Member Aliosa's Avatar

  19. #3039 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

  20. #3040 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Sunt niste super reduceri pe PSN UK pana in data de 18.01.12,printre care si Crysis la 8 lire, NFS-uri cu DLC-uri incluse la 19 lire,Dead Space 2+DLC 19 lire si asta mi se pare,in fine mai multe...merita sa va uitati,poate va face cu ochiu vreunul.Eu mi-am luat Crysisul la 8 lire

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts