Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 189 of 498 FirstFirst ... 89 139 179 187 188 189 190 191 199 239 289 ... LastLast
Results 3,761 to 3,780 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #3761 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ideea de precomanda in acest caz se refera in general la cea din magazin, asa cum este si in strainatate in retail. Se cumpara cutia de precomanda din magazin, aceasta contine in anumite cazuri bonusuri de precomanda, in alte cazuri alte reduceri. Daca nu ma insel, la Diverta contine un voucher de 10 lei care poate fi folosit la orice joc din stocul lor.

    In momentul in care va veni jocul, se va plati diferenta intre pretul de precomanda si pretul jocului. Deci in total se plateste tot pretul jocului si te alegi si cu 10 lei voucher. De asemenea, precomanda garanteaza disponibilitatea in magazinul de unde ai luat jocul, in ziua lansarii, ca sa fii sigur ca te vei putea duce acolo unde ai tu drum sau iti e convenabil.

    Intr-adevar, la nivel de online e mai ciudat sa cumperi precomanda in cutie, se poate inregistra precomanda online pentru joc direct, fara a achizitiona cutia de precomanda.

    Sper ca va sunt de folos precizarile.

  2. #3762 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ubisoft Far Cry 3 pentru Playstation 3 Joc - PC Garage - 174,98 RON
    Ubisoft Far Cry 3 pentru Xbox 360 Joc - PC Garage - 174,98 RON

    EA Games Medal of Honor: Warfighter - Limited Edition pentru PlayStation 3 Joc - PC Garage - 201,99 RON
    EA Games Medal of Honor: Warfighter - Limited Edition pentru Xbox Joc - PC Garage - 201,99 RON

    EA Games Need for Speed: Most Wanted - Limited Edition pentru Playstation 3 Joc - PC Garage - 201,99 RON
    EA Games Need for Speed: Most Wanted - Limited Edition pentru Xbox Joc - PC Garage - 201,99 RON

    Veti plati preturile precizate de mine daca folositi codul de reducere: PCGDREAM (valabil pana pe 23 octombrie). Acest cod poate fi folosit pentru orice comanda de minim 200 RON pentru a scadea 50 RON. Nu stiu daca poate fi folosit pentru comenzi multiple.

  3. #3763 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Street Fighter X Tekken - Sony Playstation 3 - ShopTo.Net -14.86 lire (la fel si pentru versiunea de xbox/pc)
    Street Fighter X Tekken - Sony Playstation 3 - ShopTo.Net -11.86 lire (Ps3/xbox360)

    Astea doua ma cam intereseaza si cred ca o sa le comand in curand ca preturile sunt foarte bune.

  4. #3764 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    apropo de PC Garage...cica expediere gratuita dar daca vrei sa platesti ramburs se adauga inca 12.4 ron...
    @iry...tocmai..faci niste miscare pana la sediul lor

  5. #3765 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    apropo de PC Garage...cica expediere gratuita dar daca vrei sa platesti ramburs se adauga inca 12.4 ron...
    Niciodata nu o sa mai comand online de la pc garbage asta. Am comandat ultima data de la ei, unele jocuri de psp, si a doua zi cand mi-au ajuns, erau vai mama lor, carcasele sparte la colturi, si tot asa. Le-am dat mail, de pe accountul meu, mi-am spus parerea, dar degeaba, nici un raspuns

  6. #3766 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  7. #3767 SP
    Member zulander's Avatar

  8. #3768 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

  9. #3769 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Pe steam GTA Vice city e o lira jumate (deci vreo 2 dolari/euro). Desi e un joc vechi eu spun ca merita cumparat de dragul vremurilor de demult. Dar grabiti-va pt ca oferta e valabila doar azi!

  10. #3770 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

  11. #3771 SP
    Member Game101's Avatar
    Killzone Trilogy 179 RON la Altex

  12. #3772 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Final Fantasy 13 - 50 De lei Mall baneasa - Diverta PS3

  13. #3773 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Ce platformă?

  14. #3774 SP
    Member eastbason's Avatar
    Am luat Final Fantasy 13 X360 cu 19.90....tot de la Diverta City Park Constanta

  15. #3775 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    du-te....

  16. #3776 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Jocuri cu preturi bune

    PC download codes for*Dark Souls: Prepare to Die Edition
    *are on sale for $19.90 on*Amazon
    . The code includes the full version of the game along with the Artorias of the Abyss expansion.

  17. #3777 SP
    Senior Member Csander's Avatar

  18. #3778 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Foarte tari preturile pe Steam.

  19. #3779 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Valve ca de obicei ne-a rasfatat cu preturi bune de Halloween. Stiu ca si Sony avea ceva pe Store da nu gasesc nicaieri lista completa. Ma poate ajuta cineva? Poate iau niste joculete pt ps3

  20. #3780 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Halloween Devilish Discount la 365games.co.uk:La comenzi de �30 sau mai mult aveti un disscount de �6.66 cu urmatorul voucher:"HAL666".
    Halloween Devilish Discount
    Nu uitati transportul este doar �0.99 pana in RO

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts