Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 497 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast
Results 21 to 40 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #21 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Are un nume predestinat...
    Sa ne anuntati si pe noi daca va vin kg de jocuri comandate la pret de super buget

  2. #22 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Modern Warfare?

  3. #23 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Are un nume predestinat...
    Sa ne anuntati si pe noi daca va vin kg de jocuri comandate la pret de super buget
    Am comandat 2 x Euro 2008 ca am de dat cadou si m-au sunat sa imi zica ca maine imi vin acasa.

  4. #24 SP
    Member Catallin's Avatar
    Ca tot romanul, am venit si eu la pomul laudat cu sacul, mi-am facut lista, am sunat, a verificat fiecare cod in parte si la fiecare mi-a spus ca "Este lichidat stocul la furnizor si nu mai poate fi adus". Ma gadesc la faptul ca unii poate au prins super preturile astea, nu cred sa fi fost cacealma totala E, a meritat incercarea.

  5. #25 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Eu nu m-am obosit sa sun, sunt convins ca ori a fost cacealma, ori au fost doar cateva produse la pretul ala... Oricum la cele cu preturi peste 80 de RON (gen EURO 2008) nu cred ca e bluff...

  6. #26 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Buna ziua d-le Nxxxxxx,


    Produsele comandate de dumneavoastra nu mai sunt disponibile in stocul nostru si intrucat sunt la lichidare de stoc, nu mai pot fi aduse de la furnizor.
    Va asteptam cu comenzi pentru alte produse cu disponibilitate in stoc.

    Va multumesc.


    Cu stima,

    Bogdan Deliu
    Consultant Vanzari - Retail

    Avem si raspunsul oficial - eu am sunat si ... au zis ca vezi doamne o sa ma contacteze telefonic - nu mai este nevoie, produsele nu vor mai fi aduse NICIODATA pe stoc, pentru ca ele nici n-au fost vreodata pe stoc - a fost doar o erroare si ei s-au "fofilat"

    PS: mentrionez ca am comandat marfa de aproape 700 RON (in total) - deci comandasem 34 sau 35 jocuri (evident mai multe jocuri din aceelasi titlu pentru PREMII )

  7. #27 SP
    Admin MonkY's Avatar
    As i've said... i hate to be right....

  8. #28 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Ce-i asa de greu de inteles ca nu a fost nici cacealma, nici eroare, si nici nu s-au fofilat. Dark, ti-a raspuns omul CLAR, ca a fost LICHIDARE DE STOC, si s-au vandut toate repede, normal, la pretul ala cum sa nu se vanda, ce nu-ti convine la treaba asta?

  9. #29 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Ce-i asa de greu de inteles ca nu a fost nici cacealma, nici eroare, si nici nu s-au fofilat. Dark, ti-a raspuns omul CLAR, ca a fost LICHIDARE DE STOC, si s-au vandut toate repede, normal, la pretul ala cum sa nu se vanda, ce nu-ti convine la treaba asta?
    Man, tu inca mai crezi chestii de genul asta ? Au mai facut asa ei cu niste laptopuri (de care cred ca ne-am "cumparat" toti), si cand s-a descoperit eroarea, au spus repede ca produsul s-a vandut, desi ele practic a doua zi intrau pe stoc... Au aparut din nou pe site dupa vre-o 2 zile, cu inca un zero in coada

  10. #30 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Pai ce motive ar avea sa puna peste 10 titluri sau cate erau la pretul acela? O eroare se face la un joc, doua, nu la atatea

  11. #31 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    SpitFire - s-au fofilat - tu intelegi ce vrei - mie imi seamana mai mult a erroare de preturi in sistem (a mai fost si la flaming cand costa Metal Gear Acid si inca un joc - imi scapa 19.90 .. acum vreo 3 ani asa, initial am sunat si au zis, da domne vi le aducem, ulterior - nu jocurile nu exista pe stoc, insa in magazin se gaseau, le-am zis ca sunt in magazin cu jocu in mana si ei au recunoscut ca e doar o erroare - evident nu m-a incalzit cu nimic, decat poate mi-a confirmat ceea ce stiam, in Romania - daca gresesti, tragi tzeapa userilor, nu iti repari "obrazu" vanzand 2-3 bucati la preturile alea.

  12. #32 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Lasa ca poate ne devin parteneri media si-si spala rusinea

  13. #33 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    SpitFire, nu ti se pare culmea ca nu au NICI UN produs din ce a comandat darkie? Daca era pe bune, tot mai aveau cateva, de samanta...

  14. #34 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Special am facut 3 comenzi - (eu) si 1 comanda Dj Mo (pentru mine) si 1 pentru el - deci s-au facut 5 comenzi - din 5 comenzi (cate 10 jocuri cu aproximatie) pe comanda - nu au nimic pe stoc ? toate cele 10 titluri pe care le-am comandat nu exista deloc ? Pai si atunci daca a fost SUPER OFERTA ( cu reducere 180 - 200 RON / bucata) de ce mai exista pe site ? Eu cred ca au bagat in baza de date a site ului invers - reducerea - era 20 si pretul 180

  15. #35 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sincer, eu am comandat initial cate unul din fiecare... si de PSP, si de PS3, si de XBOX360, chiar si de NINTENDO DS, in ideea ca dau premii. Dupa care, am comandat mai multe bucati din cele de top, dupa ce DjMo m-a "asigurat" ca i-au spus la telefon ca sunt pe stoc. Pot sa spun ca nu este nici macar UNUL din jocuri... asa ca sa fim seriosi...

    P.S. Sa nu mai spun ca desi am facut 3 comenzi, am sunat eu de 4-5 ori... de fiecare data mi s-a spus ca voi fi sunat inapoi. But that never happened. Fiecare intelege ce doreste de-aici.

    P.P.S. Sa fiti atenti, pentru ca le veti vedea in curand aceleasi jocuri pe site, insa la preturile REALE. And then you can bow to me

  16. #36 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ca sa nu mai zic altceva - jocurile sunt disponibile - LA COMANDA !!! (intr'adevar la unele scrie stoc limitat - culmea ca doar la 1 joc din cele 9 pe care le-am avut eu pe comanda, restul fiind LA COMANDA) - de ce nu se face comanda ? Ma rog nu conteaza, nu va mai bateti capul, totul a fost "o erroare" Baietii au raspuns oficial - asta e - noi sa fim sanatosi

  17. #37 SP
    Junior Member paunionut's Avatar
    Salutare!

    Am vorbit si eu la emag cu contactul pe care il avem acolo (lucrez la o firma de distributie IT) si se pare ca a fost o greseala - nu au nimic pe stoc din cele de la promotie.

    Totusi, Euro 2008 s-a confirmat a fi la 80 RON - si au pe stoc - asta mi s-a transmis.

  18. #38 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by paunionut View Post
    Salutare!

    Am vorbit si eu la emag cu contactul pe care il avem acolo (lucrez la o firma de distributie IT) si se pare ca a fost o greseala - nu au nimic pe stoc din cele de la promotie.

    Totusi, Euro 2008 s-a confirmat a fi la 80 RON - si au pe stoc - asta mi s-a transmis.
    Exact cum am banuit... deci lui bobby ii vin joacele alea...

  19. #39 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Da, cel putin asa mi s-a comunicat la telefon. Jocurile sunt pe stoc si maine imi vor fi livrate. Mai postez si maine ce si cum.

    later edit: azi la 9:00 au venit jocurile. M-au trezit din somnul de frumusete
    Attached Images Attached Images dsc03455.jpg

  20. #40 SP
    Admin MonkY's Avatar
    La comanda facuta vineri pentru 30 de jocuri, vine raspuns marti:

    "Buna ziua,referitor la comanda dvs,doar doua jocuri avem disponibile,ptr restul am sa revin cu un termen de livrare daca se pot comanda.Va multumesc si astept confirmarea dvs!".

    Cred ca or sa astepte mult timp confirmarea mea...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 497 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts