Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 230 of 497 FirstFirst ... 130 180 220 228 229 230 231 232 240 280 330 ... LastLast
Results 4,581 to 4,600 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #4581 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Poate cei care au console au si PC , Daca s oferte la Jocuri PC eu sunt pentru postarea lor.

  2. #4582 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    De ce sa nu se posteze? Sa se posteze, ca doar de aia avem si topic de "Jocuri PC":
    Jocuri PC

  3. #4583 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Grand Theft Auto sale roars onto PlayStation Store this week! – PlayStation.Blog.Europe

    Grand Theft Auto 3
    Was €9.99/£7.99/AU$14.45, now €4.99/£3.99/AU$7.35
    Additional 10% off for Plus subscribers

    Grand Theft Auto: Vice City
    Was €9.99/£7.99/AU$14.45 €4.99/£3.99/AU$7.35
    Additional 10% off for Plus subscribers

    Grand Theft Auto: San Andreas
    Was €14.99/£11.99/AU$21.95, now €7.49/£5.99/AU$11.05
    Additional 10% off for Plus subscribers

    Grand Theft Auto 4
    Was €24.99/£19.99/AU$29.95, now €11.99/£9.69/AU$17.95
    Additional 10% off for Plus subscribers

    Grand Theft Auto 4 Complete Edition
    Was €34.99/£29.99/AU$47.95, now €16.99/£12.99/AU$24.95
    Additional 10% off for Plus subscribers

    Grand Theft Auto 4: Episodes from Liberty City
    Was €19.99/£15.99/AU$24.95, now €9.99/£7.99/AU$12.95
    Additional 10% off for Plus subscribers

    Grand Theft Auto 4: The Lost and Damned
    Was €9.99/£7.99/AU$14.45, now €4.99/£3.99/AU$7.35
    Additional 10% off for Plus subscribers

    Grand Theft Auto 4: The Ballad of Gay Tony
    Was €8.99/£7.29/AU$26.45, now €7.49/£5.99/AU$11.05
    Additional 10% off for Plus subscribers

    Grand Theft Auto: Vice City Stories (PSP)
    Was €14.99/£11.99/AU$21.95, now €7.49/£5.99/AU$11.05
    Additional 10% off for Plus subscribers

    Grand Theft Auto: Liberty City Stories (PSP)
    Was €14.99/£11.99/AU$21.95, now €7.49/£5.99/AU$11.05
    Additional 10% off for Plus subscribers

    Grand Theft Auto: Chinatown Wars (PSP)
    Was €14.99/£10.99/AU$17.95, now €7.49/£5.99/AU$11.05
    Additional 10% off for Plus subscribers

    Grand Theft Auto IV Episodes Bundle
    Was €19.99/£15.99/AU$29.95, now €9.99/£7.99/€14.45
    Additional 10% off for Plus subscribers

  4. #4584 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by s0whaT View Post
    Poate cei care au console au si PC , Daca s oferte la Jocuri PC eu sunt pentru postarea lor.
    N-ai dreptate deloc. Aici e thread exclusiv pentru console. PC-ul nu e consola, pentru PC exista thread separat.

  5. #4585 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    N-ai dreptate deloc. Aici e thread exclusiv pentru console. PC-ul nu e consola, pentru PC exista thread separat.
    Omul si-a spus parerea , daca vrei ca parerea ta sa fie respectata trebuie sa respecti si tu parerile altora , de altfel a mai primit imediat un raspuns asemanator cu al tau ... eu am vazut post-ul ca retoric intrucat nimeni nu a solicitat pareri pro si contra . No offence dar discutiile ar trebui sa fie mai relaxate , prea multa incordare strica bunei dispozitii . Nu considera asta ca o critica ci doar o parere personala , fie ea buna sau rea ...

  6. #4586 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Reveniți la subiect vă rog.

  7. #4587 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Reveniți la subiect vă rog.
    Care e de fapt subiectul pe acest thread? Ai voie sa postezi oferte la jocuri PC?

  8. #4588 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Bineteles ca da! Dupa 230 de pagini iti pui astfel de intrebari? Scrie mare in titlu "jocuri cu preturi bune" -multiplatform, nu exclusiv pc sau consola. Sunt multi care se joaca sau sunt interesati si de alte platforme, inclusiv eu, iar faptul ca sunt toate grupate intr-un topic (thread) nu face decat sa fie un lucru bun in privinta organizarii. Nu exista nici un motiv sa ai nspe threaduri pt fiecare categorie/platforma in cea ce priveste pretul. Sper ca te-am lamurit. O zi buna.

    PS: consola e un "pc brand simplificat". /offtopic off.

  9. #4589 SP
    Member theste99's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Care e de fapt subiectul pe acest thread? Ai voie sa postezi oferte la jocuri PC?
    Cu posturi de genul asta nu impresionezi pe nimeni, demonstrezi doar ca esti un console fanboy si un attention whore.

    Cu ce te-a deranjat respectivul post? Nu mai poti sa dormi noaptea de cand l-ai citit?

    Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

  10. #4590 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Ma_Plictisesti View Post
    Bineteles ca da! Dupa 230 de pagini iti pui astfel de intrebari? Scrie mare in titlu "jocuri cu preturi bune" -multiplatform, nu exclusiv pc sau consola. Sunt multi care se joaca sau sunt interesati si de alte platforme, inclusiv eu, iar faptul ca sunt toate grupate intr-un topic (thread) nu face decat sa fie un lucru bun in privinta organizarii. Nu exista nici un motiv sa ai nspe threaduri pt fiecare categorie/platforma in cea ce priveste pretul. Sper ca te-am lamurit. O zi buna.

    PS: consola e un "pc brand simplificat". /offtopic off.
    Nu e chiar asa. Threadul este in partea a forumului numita "CONSOLE".
    Exista zona separata de Jocuri PC in zona de General Gaming.
    Cum in http://www.consolegames.ro/forum/f60...-cumparat-azi/ nu se pun jocuri de PC, ci sunt directionate catre http://www.consolegames.ro/forum/f35...t-azi-diverse/ , tot asa se aplica si aici.

    Dupa cum vezi si in zona de bazar, PC nu este considerat consola.

    Click image for larger version

Name:	Bazar CG.JPG
Views:	1464
Size:	72.0 KB
ID:	195008

    La fel de adevarat este ca, cine este deranjat de postarile cu jocuri de PC, poate da report post (este o iconita sub fiecare post).

  11. #4591 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    chiar nu inteleg de ce trebuie sa avem astfel de discutii...de ce nu poate fi ca pana acum ?e mult mai comod sa avem aici toate ofertele..mult mai la indemana...sau trebuie sa postez "la misto" o oferta ptr un joc de consola alaturi de 10 oferte ptr jocuri de PC ca sa fie totul ok ?mai ales ca majoritatea sunt jocuri clasice care se vand la bundle pe gog.com/humblebundle sau oferte de 5/10 euro pe steam sau origin..

    va traduc eu ce-i deranjeaza pe alde catalineatza si alti talibani: "N-avem PC de gaming...suntem invidiosi/nu ne jucam pe PC..nu mai postati aici oferte de PC..nu ne intereseaza daca majoritatea consolistilor se joaca si pe PC..daca noi n-avem/nu ne jucam pe el da-i naibii pe ceilalti"

    si eu care credeam ca jucatorii de consola(majoritatea) sunt oameni cu capul pe umeri..dar sunt la fel de fanboy si de imaturi ca si corespondentii lor de pe PC...si aia cand aud de consola incep sa faca spume la gura..

  12. #4592 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu zic sa nu mai vorbim deloc de pc, forumul se numeşte console games

    PS ^ e o gluma, eu voi continua sa postez aici jocuri de pc cu preţuri bune, cui nu-i convine are buton de report

  13. #4593 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    va traduc eu ce-i deranjeaza pe alde catalineatza si alti talibani: "N-avem PC de gaming...suntem invidiosi..nu mai postati aici oferte de PC..nu ne intereseaza daca majoritatea consolistilor se joaca si pe PC..daca noi n-avem da-i naibii pe ceilalti"
    Este bun de gaming PC-ul talibanului asta:
    http://www.consolegames.ro/forum/f29...tml#post854526 ?

  14. #4594 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Reveniți la subiect vă rog.
    ^^^

  15. #4595 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    S-au mai postat și până acum prețuri pentru jocuri de PC și nu a mai luat nimeni foc, ce-i cu atitudinea asta de primadone? Repet, reveniți la subiect, dacă nu există bun simț și preferați să ne țigănim cu warnings/infracțiuni, o facem și pe asta.

  16. #4596 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Darkness 2 Ps3 Altex - 49 ron

    m.altex.ro/the-darkness-ii-ps3

    UFC Undisputed 3 Ps3 - 79 ron


    http://m.altex.ro/ufc-undisputed-3-p...75168_s1032407

  17. #4597 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Gvingi are dreptate, e off-topic sa se posteze oferte de jocuri PC cand acest thread e doar pentru console.
    Dar oricum degeaba se posteaza oferte la jocuri PC cand se stie cum se "achizitioneaza" jocurile PC de catre 99% dintre gamerii din Romania.

  18. #4598 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Găsiși susținător?
    Cu ce este mai presus pirateria pe PC vs Console? La fel poți achizițoona si jocurile de consolă. Așa că lasă garda jos că nu faci sens deloc.

    De acord să postăm și jocuri PC pe acest thread, așa cum spunea colegul mai sus, și mie îmi convine să le găsesc pe toate sub aceiași pălărie.

  19. #4599 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Darksiders 2 LE XBOX 360: 10 lire zavvi (+1 lira transportul in RO prin metoda expusa acum cateva pagini; ajunge in RO in max 2 saptamani, prin curier ori Posta RO - intai prin Posta HU).
    Darksiders 2: Limited Edition (Pre-Order Argul's Tomb DLC) Xbox 360 | Zavvi.com

  20. #4600 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Pret de precomanda foarte bun pentru editia speciala:

    Beyond: Two Souls Special Edition PS3 | Zavvi.com - £37.98

    Postez din nou si metoda prin care platiti doar 1 lira pentru transport:

    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    1) Accesati siteul normal si introduceti in cos produsele dorite.
    2) Apasati pe View Basket daca doriti sa introduceti un cod de reducere sau sa aplicati Rewardz points.
    3) Accesati Checkout-ul folosind linkul urmator: Select Payment Method | Zavvi.com

    Veti vedea ca atunci cand ajungeti la sectiunea Delivery Option poate fi ales doar International Standard Delivery £0.99

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts