Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 237 of 498 FirstFirst ... 137 187 227 235 236 237 238 239 247 287 337 ... LastLast
Results 4,721 to 4,740 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #4721 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by Striker09 View Post
    thx 4 info

    dar cum il fac sa fie de 33 dupa ce dau like?
    Mergi pe aplicatia lor: https://www.facebook.com/cdkeyscom/app_393344207416996

    LE: Am observat un bug foarte ciudat la site-ul lor. Dupa ce te loghezi in PayPal si te duce inapoi pe site butonul de "Place Order" e inactiv.
    Click dreapta pe pagina -> Inspect Element si in tabul Console scrii: jQuery("#order_review_form").submit(); . Apesi Enter si comanda va fi plasata .

  2. #4722 SP
    \ tudyniuz's Avatar

  3. #4723 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Cred ca aici se posteaza si console nu ?

    Consola Sony PlayStation 3 Slim & Lite, 12GB + Controller Wireless DualShock 3, negru CECH-4004A - eMAG.ro


    LE ... sorry ... daca se poate sterge ... ori transfera ( oricum a mai postat cineva inainte )

  4. #4724 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Aici se posteaza console si accesorii pentru console: http://www.consolegames.ro/forum/f60...ne/index2.html

    Produsul tau este deja postat in thread-ul mentionat de mine.

  5. #4725 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    NU! avem topic dedicat! Scrie clar in titlu "JOCURI"

  6. #4726 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    The Summer Sale on GOG.

    Free game for 48 hours - Torchlight 1

    GOG.com

  7. #4727 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pacat ca nu e activabil pe Steam.

  8. #4728 SP
    Member MSlv's Avatar
    a reusit sa cumpere cineva? eu am facut comanda de vreo cateva zile si statusul a ramas "In curs de confirmare" de atunci. Am primit o factura proforma dar au uitat se pare sa ma mai contacteze daca il mai au pe stoc sau nu.

  9. #4729 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pacat ca nu e activabil pe Steam.
    As zice eu ceva despre un cal si niste dantura din dotara insa eu cred ca tu nu intelegi care e diferenta intre STEAM (DRM crap) si DRM free (GOG).

  10. #4730 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am spus ca preferam sa fie activabil pe Steam pentru ca acolo am 90% din libraria mea de jocuri de PC. Prefer sa am totul din acelasi loc. In felul asta cand am chef de un anume joc nu trebuie sa stau sa imi aduc aminte de unde l-am cumparat, care e contul, care e parola si etc.

    Nu am nimic importriva GOG sau alte site-uri de genul, e vorba de pura comoditate. Iar la ce preturi sunt pe Steam, nu vad cum poti comenta mare lucru. In fine, opresc off-topicul aici.

  11. #4731 SP
    Member sollo's Avatar
    God of War - Ascension PS3 | ALTEX

    astia imi strica afacerea...dar la fifa, nici o sansa sa faca reducere

  12. #4732 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    GOW Ascension Special Ed. 119 Ron

    http://www.mediagames.ro/produse/GOD...DITION-789.htm

  13. #4733 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Pay what you want for Rochard and support charity!
    The Humble Weekly Sale: Rochard (pay what you want and help charity)

  14. #4734 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    multe jocuri bune la preturi foarte ok http://kotaku.com/the-moneysaver-met...rine-517850181

  15. #4735 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Rockstar Games Collection: Edition 1 - Best Buy

    Am gasit si aici o oferta interesanta.40$ pentru 4 jocuri.Eu zic ca merita toti banii mai ales ca sunt jocuri de la R*

  16. #4736 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition pentru PlayStation 3 & XBOX360 - 168 lei

    Un truc si mai bun, daca ai de gand sa faci comanda pentru un al doilea joc ( indiferent care anume ) de pe Altex.
    Skyrim e 190 de lei la Altex, iar ei iti returneaza de 2 ori diferenta printr-un voucher daca gasesti undeva mai ieftin.
    Comandand Skyrim de pe Altex, ai reducere de 42 de lei la urmatorul joc comandat.

    PS: Am facut asta cu un magazin Altex din oras acum ceva timp ( cu GoW3, cred ) si, dupa mult scandal in magazin, au ajuns la concluzia ca oferta e valabila numai daca am cumparat online. Nu stiu daca sunt doar cei de aici atat de milogi incat sa isi strice toata imaginea magazinului pentru 32 de lei, cat trebuia sa primesc la momentul respectiv, sau si cei de la Bucuresti vor face asta la comenzile online...

  17. #4737 SP
    Member nutzule's Avatar
    Obiectul promotiei - rambursarea dublului diferentei dintre pretul platit pentru un produs achizitionat online de pe site-ul www.altex.ro, si pretul practicat pe site-urile unor magazine avand acelasi obiect de activitate (doar cele din lista mai jos mentionata la pct. B ), pentru acelasi produs, aflat in stoc si in aceleasi conditii de comercializare. Rambursarea se va face printr-un voucher avand o valoare egala cu dublul diferentei; voucherul valoric va putea fi folosit timp de 2 luni de la emitere, doar in magazinul online www.altex.ro.

    Web site-ul magazinelor agreate, avand acelasi obiect de activitate
    - web site-ul unui magazin sau retea de magazine care comercializeaza produse electronice, electrocasnice, IT, comunicatii si divertisment .


    Din aceasta lista fac parte : Audio-Video, Electronice, Electrocasnice, It&C | Domo, eMAG.ro - cea mai variata gama de produse, Flanco - Mereu peste așteptări, PC Garage | Notebook, calculatoare, sisteme, periferice si componente PC, Componente PC, Notebookuri, Monitoare LCD, PDA, Televizoare LCD - PCfun - easy shopping in Romania, evoMAG.ro - electrocasnice si electrice online la cel mai bun pret, F64 Studio - Echipamente fotografice, aparate foto compacte si digitale, obiective, accesorii, Laptop Notebook Telefoane Mobile Monitoare LCD Aparate Foto.



    ---------- Post added 26-06-2013 at 19:24 ----------

    in mare au aceleasi preturi

  18. #4738 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  19. #4739 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar

  20. #4740 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts