Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 284 of 498 FirstFirst ... 184 234 274 282 283 284 285 286 294 334 384 ... LastLast
Results 5,661 to 5,680 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #5661 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    @RonanN1 - Am vazut editia de colectie pentru Xbox cred in Carrefour Orhideea. Tin minte sigur pentru ca era o cutie imensa, si mai aveau vreo 3 bucati.

  2. #5662 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Și eu tot în Carrefour am văzut-o, era cel din Băneasa. Aveau doar un singur exemplar.

  3. #5663 SP
    Member memol's Avatar

  4. #5664 SP
    Member b615dub's Avatar
    Pare un pret bun ~ 120 lei

    Murdered: Soul Suspect PS3 | Zavvi.com

  5. #5665 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    La cat de "laudat" a fost, o sa ajunga la 60 lei intr-o luna.

  6. #5666 SP
    Member pufy's Avatar
    Pentru DS sau 3DS a gasit cineva? nu ma lasa sufletul sa dau 180 de lei pe un joc Mario

  7. #5667 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  8. #5668 SP
    Member xper's Avatar
    Big in Japan Sale - PSN - Demon’s Souls £3.99 + altele titluri

  9. #5669 SP
    Admin MonkY's Avatar

  10. #5670 SP
    Member nutzule's Avatar
    au fost postate Monk Y

  11. #5671 SP
    Junior Member dagon's Avatar

  12. #5672 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Cred ca thread-ul e dedicat jocurilor noi, nu site-urilor de comert. Nu de alta, dar mi-as da un bump threadului de pe bazar aici, ca am preturi bune.

  13. #5673 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Ce vrajeala de taraba are omu' . Citez :

    "pretul este mai mult decat pomana fara lumanare"

    Frumos spus , nu ?

  14. #5674 SP
    Junior Member dagon's Avatar
    sunt de acord ca aici ar trebui puse preponderent jocurile din magazin, dar cand exista o oferta care efectiv bate piata ar trebui sa fie postata pe acest thread.

    jocul de mai sus costa 40 de lei, in conditiile in care eu de o luna de zile il vad variind intre 80 si 120 de lei. ai la vanzare jocuri pe care le dai la 50% din cel mai mic pret de pe tocmai, olx, consolegames sau computergames? daca da, nu cred ca s-ar supara nimeni sa iti dai o singura data link-ul aici catre vanzarea ta, tu sau alte persoane intr-o situatie asemanatoare.

    pana la urma toti cautam aici pomeni deal-uri, mai conteaza acum de unde vin?

    P.S.: nu am nici o treaba cu tipul de mai sus, nu il cunosc si nu imi asum nici o vina privind o eventuala tranzactionare cu final nefericit

  15. #5675 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Din pacate nu putem avea incredere in ofertele de pe olx & co... (prea multe cazuri cu "tzepe" pana acum), si in plus, e pacat sa dai link la o oferta buna dar unde vorbim de un singur produs pe stoc. O sa fie un user happy si 999 de useri suparati. De aceea ar fi de preferat sa ne rezumam la firmele mari cu produse noi si la oferte unde sunt mai multe bucati pe stoc. Altfel, vorba lui Espiritus, o sa-si dea fiecare link la ce produs vinde el SH pe Bazar la pret mic, si o sa ajunga sa fie copy/paste aici.

  16. #5676 SP
    Member nutzule's Avatar
    oricum, jocul este de evitat, are 10 misiuni a 4-5 min fiecare, il termini in mai putin de 1h.

  17. #5677 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Nu cred ca ar cumpara cineva COD Declassified pentru misiunile alea scurte. Multiplayerul e baza.

  18. #5678 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    pai hai sa mai facem un thread cu jocuri la preturi bune pe alte site-uri sau sa il unim cu cel de oferte bune de pe forum

  19. #5679 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am creat un thread dedicat pentru preturi bune la jocurile SH (nu conteaza ca sunt de aici de pe Bazar, oleics sau altii): http://www.consolegames.ro/forum/f60...-preturi-bune/.

    Cu aceasta ocazie, sper sa nu mai apara aici posturi cu jocuri sau componente SH. Bafta!

  20. #5680 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Forza Horizon - Limited Edition: Amazon.it: Videogiochi - 13 EUR (aproximativ 80 lei, dacă încludem și costul transportului)

    Max Payne 3 Special Edition Xbox 360 - amazon.de - 16 EUR

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts