Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 312 of 498 FirstFirst ... 212 262 302 310 311 312 313 314 322 362 412 ... LastLast
Results 6,221 to 6,240 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #6221 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Singuru deal care mi s-a parut bun cel putin pt mine a fost primul cu TLOU ps4...in rest nu m-a atras decat numele ca pretul era umflat. Dezamagit de ofertele astea

  2. #6222 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Si Battlefield 4 Premium Edition a avut pret bun pe RO, 139 sau ceva de genu.

  3. #6223 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by dragosbc View Post
    nu gasesc console cu preturi bune asa ca atasez aici :
    xbox one+ assassin creed unity+assasin creed black flag 1650 lei
    Consola Microsoft Xbox ONE, 500 GB + Joc Assassisn Creed Unity + Joc Assassins Creed Black Flag - eMAG.ro

    Uite aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...e/index23.html

  4. #6224 SP
    Member micul_'s Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Si Battlefield 4 Premium Edition a avut pret bun pe RO, 139 sau ceva de genu.
    Pe PS4?

  5. #6225 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Dada.

  6. #6226 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    PS4 (US!) - Destiny, Far Cry 4, NBA 2k15 - 36,5 $ digital - Playstation 4 Downloads. Este vorba de coduri date de Sony la bundle PS4, coduri pe care le puteti lua de pe GameDealDaily. Pagina Sony unde pot fi reedem-uite: PS4 4 Games 1 Pick Bundle

    Functioneaza in felul urmator, se cumpara cod de pe GameDealDaily, se intra pe al doilea link si dupa redeem se poate alege unul din jocurile Destiny, Far Cry 4, NBA 2k15 si LBP3. Acum e partea tricky, pe GameDealDaily campania "pick 1/4", cat si Far Cry 4, NBA apar ca Sold Out. Singurul disponibil este Destiny, la care nu s-a inghesuit lumea.

    Puteti cumpara Destiny, iar codul va da posibilitatea sa alegeti intre cele 4 jocuri ! Eu am ales Far Cry 4. Codul de pe GDD a venit pe mail in 1-2 min. Repet, codul nu este pt un anume joc, ci la alegere din 4 jocuri, chiar daca pe GameDealDaily apare ca "Destiny digital download".

    Atentie, ce apare pe GameDealDaily ca Little Big Planet 3 e cod individual. Doar "pick 1 of 4", Destiny, Far Cry 4 si NBA 2k15 functioneaza.
    Attached Images Attached Images imag0316.jpg

  7. #6227 SP
    Member bdevil's Avatar
    Din pacate toate sunt Sold Out. O mai fi valabila oferta ?

  8. #6228 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Trebuie sa urmaresti. Din cate imi dau seama codurile fac parte dintr-un bundle la PS4, deci depinde cat mai e si ala valabil. Atata timp cat le-au lasat afisate pe site s-ar putea sa mai faca rost de coduri.

  9. #6229 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Sa mai verificați din când în când si aici
    http://boxeddeal.com/gaming.html

  10. #6230 SP
    Junior Member kypycus's Avatar
    Pe langa joc am primit si un steelbook pentru doua discuri si o carte The Art Of Tekken

  11. #6231 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Pictures pls

  12. #6232 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    VALABILE din nou... 37,49$. Puteti lua de pe oricare din urmatoarele link-uri, este acelasi lucru:
    NBA 2k15 Full Game Download
    Destiny Full Game Download
    Far Cry 4 Full Game Download
    Pick 1 of 4 Games PS4 Download Code

    ---

    A aparut oferta si pe BoxedDeal, dar la 39,99$
    Boxeddeal.com Far Cry 4 - PlayStation 4
    Boxeddeal.com NBA2k15 - Playstation 4

  13. #6233 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  14. #6234 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    PS4 (US!) - Destiny, Far Cry 4, NBA 2k15 - 36,5 $ digital - Playstation 4 Downloads. Este vorba de coduri date de Sony la bundle PS4, coduri pe care le puteti lua de pe GameDealDaily. Pagina Sony unde pot fi reedem-uite: PS4 4 Games 1 Pick Bundle

    Functioneaza in felul urmator, se cumpara cod de pe GameDealDaily, se intra pe al doilea link si dupa redeem se poate alege unul din jocurile Destiny, Far Cry 4, NBA 2k15 si LBP3. Acum e partea tricky, pe GameDealDaily campania "pick 1/4", cat si Far Cry 4, NBA apar ca Sold Out. Singurul disponibil este Destiny, la care nu s-a inghesuit lumea.

    Puteti cumpara Destiny, iar codul va da posibilitatea sa alegeti intre cele 4 jocuri ! Eu am ales Far Cry 4. Codul de pe GDD a venit pe mail in 1-2 min. Repet, codul nu este pt un anume joc, ci la alegere din 4 jocuri, chiar daca pe GameDealDaily apare ca "Destiny digital download".

    Atentie, ce apare pe GameDealDaily ca Little Big Planet 3 e cod individual. Doar "pick 1 of 4", Destiny, Far Cry 4 si NBA 2k15 functioneaza.
    Am si eu nevoie de cateva lamuriri. Am cumparat un cod 1 of 4 (nu am cumparat joc), am ales Far Cry 4, celelalte sunt si ele disponibile. Din ce am inteles teoretic ar trebui sa intru in posesia a doua jocuri sau trebuia sa cumpar un joc separat ?

    Am cumparat cod, m-a pus sa aleg unul din jocuri, i-am dat redeem pe contul de PSN US, e in download list. Mai departe ar trebui sa primesc un cod pt alt joc ?

  15. #6235 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Codul iti da posibilitatea sa alegi unul din cele 4 jocuri, pe site-ul Playstation. Dupa ce ai ales, primesti cod PSN pt jocul respectiv. Nu poti sa schimbi jocul sau sa iei un al doilea joc.

  16. #6236 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post

    astia sunt din aia care vor sa te verifice sunandu-te sau cu alte chestii din astea inainte sa iti accepte plata? ca am incercat 3 carduri si mi-au refuzat toate platile.

  17. #6237 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Nu, nu cer verificare.
    Also, eu n-as mai incerca plata cu carduri pe site-uri mici. Atat timp cat exista optiunea PayPal, n-ar trebui sa-ti lasi datele cardului pe nicaieri.. In plus, PayPal cred ca merge cu mai toate cardurile (Visa, Maestro, Mastercard etc.), nu cere 3D Secure sau alte autorizari de genul, si e tzeapa-proof..

  18. #6238 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    corect. am conectate cardurile inclusive la contul de paypal. am incercat cu 2 carduri de pe contul de paypal, si cu 3 carduri direct si la fel. m-am enervat extraordinar.


    PS: in terms and cond zice asa:


    Verification
    At BoxedDeal.com we take verification very seriously. BoxedDeal.com performs several procedures to verify every payment we receieve. Please do not buy unless you adhere and comply with these verification procedures. Our verfication methods is and not limited to :
    • Phone Number by verification
    • Voice Verification by Phone
    • Allowed to be contacted by Facebook account,
    • Contact via Microsoft's Messaging service using Xbox Live Gamertags.
    • IP address

  19. #6239 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Eu am cumparat prin paypal. Nu mi-au cerut nimic, niciun telefon sau alta verificare.

  20. #6240 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    o fi cardurile mele mai nasoale. dar amazon uk, us, de, ca, ebay, cdkeys, zavvi etc etc etc nu au avut problem cu ele. in fine. deal-ul e bun, sistemul de plata nu prea. am mai cautat pe google si se pare ca multi au mai avut problem similare, majoritatea rezolvandu-se prin telefon.


    am incercat si dand checkout ca guest, tot degeaba. banuiesc ca voi ati folosit (in afara de card si sau payola account), date de Romania (adresa, telefon etc)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts