Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 314 of 498 FirstFirst ... 214 264 304 312 313 314 315 316 324 364 414 ... LastLast
Results 6,261 to 6,280 of 9958

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #6261 SP
    Junior Member Nexus7171's Avatar
    "Pozele de pe site au rol ilustrativ. Produsele reale pot diferi! Ne rezervam dreptul de a schimba preturile, daca este cazul."

  2. #6262 SP
    Member eastbason's Avatar
    Uite ca totusi au si ceva interesant pe site....
    Microsoft Xbox 360, X360, Playstation 3, PS3, PC, Console shop, service - Gamerland
    Preturile mi se pare destul de ok...

  3. #6263 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Altex- Borderlands 1 & 2 pack, foarte misto ambalajul, contine 2 discuri 2 carcase. Borderlands 1 & 2 Pack PS3 | ALTEX
    39 ron

    am cumparat si eu o bucata!

  4. #6264 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    Am dat si eu comanda de PS Vita la Gamerland. Am primit confirmarea automata pe mail. E ciudata treaba, dar cine stie, poate au invatat din tactica de marketing a eMag-ului si vor onora comenzile, fingers crossed

  5. #6265 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Flash Sale PSN US (valabil pana luni, 29 decembrie)

    Cele mai bune oferte : The Walking Dead Season 1 si 2 PS4 - $6.25 fiecare

    https://store.sonyentertainmentnetwo...FLASHSALE14_G1

  6. #6266 SP
    Junior Member ABkr's Avatar
    GTA 5 PS3 + 1.250.000$ in-game - 28$

    https://store.sonyentertainmentnetwo...00000000001181

  7. #6267 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    ^^^E versiunea de PS3

  8. #6268 SP
    Member proto's Avatar
    Am prieteni care au comandat cate 100 de ps vita si multe altele . eu spun sigur ca nu vor onora comenzile

  9. #6269 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Cei care au facut asa ceva chiar nu merita sa li se livreze comenzile. Cat de hapsan sa fii, totusi ?

  10. #6270 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Eu am comandat doar Batman Arkham Origins CE xbox 360 , livreaza bine , nu asta e.Nu fac scandal sau ceva , nu are rost I'm not that greedy

  11. #6271 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Da, si eu la fel, am luat in limita bunului simt. Le livreaza, e in regula, nu le livreaza, iarasi e in regula.

  12. #6272 SP
    Member legokid220's Avatar
    eu am luat nfs rivals ps4
    chiar asa tudomih ... nu inteleg oamenii de genu'

  13. #6273 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ciudat gamerland
    au 0 lei pret la unele produse dar cand le bagi in cos scrie total necunoscut deocamdata
    in loc de sign out scrie sing out
    in loc de excluderea raspunderii scrie excluderea rapsunderii
    ce inseamna excluderea rapsunderii la astia : Nu ne asumăm răsunderea pentru eventuale greseli sau informatii gresite!
    garancie in loc de garantie....neghiobi

    aveti grija daca comandati ceva ca astia nu raspund pentru greselile lor...s-ar putea sa va treziti cu alt pret cand va vine la usa




  14. #6274 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Eu am comandat doar o PS Vita, iar daca prin absurd va fi onorata comanda o voi adauga aici la licitatii si banii obtinuti vor ajunge la forum, daca tot e pomana sa fie pana la capat.

  15. #6275 SP
    Member nutzule's Avatar
    ceva preturi bune jocuri special edition, etc, pe emag

    PS3:
    - Bioshock Rapture Edition - 50 - Joc Bioshock 2 Rapture Edition pentru PS3 - eMAG.ro
    - Hitman Absolution Professional Edition - 58 - Joc Hitman Absolution: Professional Edition pentru PlayStation 3 - eMAG.ro
    - Street Fighter X Tekken Special Edition - 58 - Joc Street Fighter X Tekken Special Edition pentru PS3 - eMAG.ro
    - Painkiller Collectors edition - 64 - Joc Painkiller Hell & Damnation Collectors Edition pentru PS3 - eMAG.ro
    - Dark Souls II - 68 - Joc Dark Souls Ii pentru PS3 - eMAG.ro
    - Ghost Recoon Future Soldier Signature Edition - 47 - Joc Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier Signature Edition pentru PS3 - eMAG.ro

    PSVITA:
    - Virtua Tennis 4 World Tour Edition - 31 - Joc Virtua Tennis 4 World Tour Edition pentru PSVITA - eMAG.ro
    - Sly Trilogy - 57 - Joc Sly Trilogy pentru PS Vita - eMAG.ro
    - Rayman Legends - 61 - Joc Rayman Legends pentru PlayStation Vita - eMAG.ro

    XBOX360:
    - Resident Evil 6 - 22 - Joc Resident Evil 6 pentru Xbox 360 - eMAG.ro
    - COD BO 2 - 33 - Joc Call Of Duty Black Ops Ii pentru XBOX - eMAG.ro

  16. #6276 SP

  17. #6277 SP

  18. #6278 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pret bun, recomand
    Attached Images Attached Images screen-shot-2014-12-27-09.42.34.png

  19. #6279 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  20. #6280 SP
    Member Hansel31's Avatar
    dragon age inquisition 169 ron pe marketul romanesc, si 199 lei deluxe edition

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts