Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 322 of 498 FirstFirst ... 222 272 312 320 321 322 323 324 332 372 422 ... LastLast
Results 6,421 to 6,440 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #6421 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  2. #6422 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ultimate Game Sale pe Xbox One (atat pe UK cat si pe US). Spicuiesc cateva dintre titluri care mi s-au parut interesante (pt. full list vedeti aici: http://www.xbox.com/en-US/promotions...xbox-one-deals):

    Halo Master Chief Collection Bundle - $35.99
    Alien Isolation - $24.00
    Dead or Alive 5: Last Round - $10
    The Crew - $39.99
    Sniper Elite III - $10.00
    Kinect Sports Rivals - $10.00
    NBA LIVE 15 - $9.00
    Watch_Dogs - $24.00
    Walking Dead: Season 1 and 2 Bundle - $20.00

  3. #6423 SP
    Member snpz's Avatar
    Am gasit la Emag The Order Promo Edition la 12 lei : Joc The Order: Promo Edition pentru PlayStation 4 - eMAG.ro

    Is curios daca e varianta promo/fara carcasa dar cu jocul ful..

  4. #6424 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Ms de pont. L-am comandat si eu. Sunt tare curios ce ne livreaza

  5. #6425 SP
    Member denists66's Avatar
    L-am luat si eu.

  6. #6426 SP
    Member robertfelixx's Avatar

  7. #6427 SP
    Member kinezu's Avatar

    Jocuri cu preturi bune

    Never mind

  8. #6428 SP
    Member nutzule's Avatar
    Scrie clar: Joc The Order Promo Edition, dar din cate stiu variantele promo sunt oferite gratis de producatori si nu sunt "for resale".
    Poate fi si acest Pre Order Box:
    Attached Images Attached Images dsci0937.jpg dsci0938.jpg

  9. #6429 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    La cat s-au laudat ca au livrat produsele alea la 2-3 lei si ca ei tin la client, poate nu-l trimit. Mi-ar placea sa fac o reclamatie la OPC, avand in vedere cat de mincinosi sunt si cate strategii "smechere" de marketing au.

    LE: Am pus livrare in showroom, va spun mai tarziu ce anume este acest Promo Edition. Asta daca il livreaza

  10. #6430 SP
    Member nutzule's Avatar
    ar fi bine sa fie discul promo edition, daca e asa... iti trebuie ceva noroc sa prinzi una bucata copy, mai mult ca sigur sunt si avari care au comandat 10-20-50 bucati, bineinteles ptr uz personal sau caritabil, nu ptr "resale"

  11. #6431 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Nu au cum sa comande 10-20-50-100 buc, aveau limita de un produs pe comanda când auavut "reduceri" /preturi de genul....sau au apucat sa comande 50 buc dar au primit 1.

    Am pus și eu unul cu ridicare din showroom,nu mai am ps4 dar dacă îl primesc îl schimb cu ceva pentru cutie . Momentan apare comanda inregistrata...deci slabe sanse sa livreze ,dar nu avem nimic de pierdut.

    Cat despre reclamatia la OPC ....citeste regulamentul magazinului..

  12. #6432 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    I-am sunat acum mai inainte pe cei de la emag, si mi-au confirmat ca intr-adevar este vorba de promo copy, si vine de la producator. Daca producatorul este de acord ca aceste discuri sa fie vandute, eu nu am nimic impotriva. Nu stiu unii dintre noi de ce se enerveaza ca este la vanzare.

    Poate au scris cateva sute de discuri pentru review si nu au ce face cu ele.

  13. #6433 SP
    Member nutzule's Avatar
    pai jocul (daca e promo edition) nu e la reducere, promotie, etc


    intreb cunoscatorii, au voie magazinele sa vanda promo copy?


    jocurile promo vin in clasica carcasa de cd (cea transparenta, cd track, in cel mai bun caz si o coperta sau pamflet)

    ---------- Post added 26-02-2015 at 08:55 ----------

    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    I-am sunat acum mai inainte pe cei de la emag, si mi-au confirmat ca intr-adevar este vorba de promo copy, si vine de la producator. Daca producatorul este de acord ca aceste discuri sa fie vandute, eu nu am nimic impotriva. Nu stiu unii dintre noi de ce se enerveaza ca este la vanzare.

    Poate au scris cateva sute de discuri pentru review si nu au ce face cu ele.



    cine se enerveaza?

  14. #6434 SP
    Member eneea's Avatar
    Sariti pe The Order, insa o bila neagra pt eMag. Din cate stiu si eu aceste promo copy sunt date gratuit si scrie mare pe ele "not for sale, etc". Puteau sa faca si ei un concurs ceva, sau sa le doneze unui forum sa se organizeze un concurs, ceva, sa-i faca publicitate... Asa au preferat sa castige cateva sute de lei

  15. #6435 SP
    Member nutzule's Avatar
    este disponibil doar "la comanda", prin urmare:

    La comanda – termenul exact de livrare poate fi comunicat de catre un consultant de vanzari doar dupa verificarea disponibilitatii produsului la distribuitor.

  16. #6436 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by eneea View Post
    Sariti pe The Order, insa o bila neagra pt eMag. Din cate stiu si eu aceste promo copy sunt date gratuit si scrie mare pe ele "not for sale, etc". Puteau sa faca si ei un concurs ceva, sau sa le doneze unui forum sa se organizeze un concurs, ceva, sa-i faca publicitate... Asa au preferat sa castige cateva sute de lei
    Din cate stiu eu, publisher'ul decide ce sa faca si cui sa trimita promo copies, nu eMag. M-as mira sa aflu ca eMag le-a primit "gratis" si a decis sa mulga 12 Lei pe bucata...

  17. #6437 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Am vorbit acum la emag, am facut comanda aseara pe la 2 cu ridicare din showroom, jocul nu este in stoc,
    Dar m-a asigurat ca il vor aduce ca trebuie sa trimita producatorul si la acelasi pret si sa revin maine. Ori sunt pe alta planeta si ma abuteste ori is the real deal, dar nu as pune multa speranta

  18. #6438 SP
    Member eneea's Avatar
    Quote Originally Posted by gugukalimero View Post
    Din cate stiu eu, publisher'ul decide ce sa faca si cui sa trimita promo copies, nu eMag. M-as mira sa aflu ca eMag le-a primit "gratis" si a decis sa mulga 12 Lei pe bucata...
    E totusi vorba depsre un joc nou, proaspat lansat, pretul normal retail e peste 200 de lei. Alta explicatie logica inafara cea a "mulsului" nu o am. SPer doar ca jocul sa ajunga la cineva care-l pretuieste, nu la bisnitari

  19. #6439 SP
    Member tzuik's Avatar
    În sfârșit un preț potrivit pentru jocul ăsta!

  20. #6440 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Daca e adevarat, iarasi auzim: Leonte Presedinte

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts