Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 353 of 498 FirstFirst ... 253 303 343 351 352 353 354 355 363 403 453 ... LastLast
Results 7,041 to 7,060 of 9953

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #7041 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Quote Originally Posted by robertfelixx View Post
    Au fost niste jocuri la 7-8 lei pentru PS4
    Păcat că n-a zis nimeni nimic atunci.

  2. #7042 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai ce sa mai zica, atunci cand se agita ca nemancatii si comanda cate 30 de bucati? Daca ar face public lucrul asta, s-ar putea trezi ei ca nu mai primesc toate cele 30 de bucati... si le-ar narui visele de a se imbogati subit...

  3. #7043 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hallelujah!!!

  4. #7044 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe mine nu ma deranjeaza ca nu am prins jocul la 8 lei. Ma deranjeaza ca au nesimtirea sa cerea peste 100 ron pe el. Daca-l dadeau le 30-50 ron, era corect si pentru ei si era si pentru noi...

  5. #7045 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Iar incepem, eu sustin totusi ca EMAG pot face ceva de genul 1 produs de persoana, restul e gainarie si nesimtire din partea lor, bun asa il pun la 3 lei, pai sa lase pe toata lumea, nu sa cumpere cate 20 de bucati.

  6. #7046 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Baieti, ma gandeam sa fac o precomanda la Assassin's Creed Syndicate Charing Cross PS4 de pe game-shop. Costa 359.90 lei iar la altex 469..ce credeti e o afacere buna sau o sa se mai ieftineasca? mi-e ca daca nu o iau acum nu o mai gasesc...cum am facut cu notre dame edition.

  7. #7047 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Editia asta e posibil sa nu o mai gasesti dupa aia, dar jocul sigur il vei gasi, la 1-2 luni de la lansare, la app 120-150 ron sigilat. Asa ca nu stiu cat merita statueta si ce mai contine...pentru tine.

  8. #7048 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Editia asta e posibil sa nu o mai gasesti dupa aia, dar jocul sigur il vei gasi, la 1-2 luni de la lansare, la app 120-150 ron sigilat. Asa ca nu stiu cat merita statueta si ce mai contine...pentru tine.
    Nu, statuetele le colectionez si nu stiu daca o mai gasesc sigilata. Aia cu arno cand tine el steagul in mana e inclusa doar la notre dame edition

  9. #7049 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dap. Dar uite, eu am prins la Altex, Notre Dame edition in urma cu cateva luni, la 120 ron. Deci poate ai noroc si prinzi la fel, dupa 5-7 luni de la aparitie. Si le iei la mult sub 50% din valoare.

  10. #7050 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Quote Originally Posted by robertfelixx View Post
    GOW si The order
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pe mine nu ma deranjeaza ca nu am prins jocul la 8 lei. Ma deranjeaza ca au nesimtirea sa cerea peste 100 ron pe el. Daca-l dadeau le 30-50 ron, era corect si pentru ei si era si pentru noi...
    Scuze de off-topic dar se pare ca Razvan a anticipat corect - http://www.consolegames.ro/forum/f90...-remaster-iii/

  11. #7051 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Păi asta a apărut și pe FB, chiar aseară vedeam; acolo zicea că și alte jocuri la cerere - vrăjeală. Frumos, ce poți zice.
    On topic: ceva reduceri la Altex că-i Happy Sunday Happy Sunday

  12. #7052 SP
    Member seven1994's Avatar
    Pt cine este interesat,batman ps4 resigilat la emag 150 lei
    Link

  13. #7053 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    Pt cine este interesat,batman ps4 resigilat la emag 150 lei
    Link
    A fost....

    Destiny la pret bun!
    http://www.emag.ro/joc-destiny-pentr.../?tree_ref=187

  14. #7054 SP
    Member portocaliu's Avatar
    am prins si eu o bucata inainte sa fie postat aici.erau doar doua disponibile.

  15. #7055 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Pe forum se găsește la 130 lei .

  16. #7056 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

  17. #7057 SP
    Junior Member jordanelll's Avatar
    Dau o bere ca de cand il cautam ! Multam de pont ! ( cred ca au avut o bucata, ca l am comandat si am anuntat un prieten la 5 min si nu mai era disponibil )

  18. #7058 SP
    Member b615dub's Avatar
    Resigilatele sunt mereu o singura bucata cel putin asa am citit prin regulamentul lor referitor la produsele resigilate

  19. #7059 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Pe Store-ul RO sunt niste reduceri pentru cei care au PSPlus:

    Tomb Raider - 60 Ron
    Battlefield HardLine - 134 Ron
    The Evil Within - 89 Ron
    FIFA 15 - 90 Ron
    AC UnitY - 107 Ron
    The Order 1886 - 121 Ron
    UFC - 80 Ron
    Battlefield 4 - 53 Ron

  20. #7060 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ps vita heroes mega pack download voucher code | eBay

    PS Vita Heroes pack, voucher pentru 5 jocuri printre care Jak and Daxter, Ratcher and Clank, 7 lire sau 45 de lei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts