Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 498 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 9958

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #61 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Suntem calare pe ei, iti dai seama... Daca mai apare ceva, sau aflii ceva, sa nu uiti sa postezi si aicea!

  2. #62 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Reduceri la jocuri de console-impartasiti oferte bune cu noi

    Aici este locul unde oricine poate sa impartaseasca orice joc si acesoriu(la un pret bun) de console. Cu alte cuvinte fiecare va beneficia de acest lucru si va economisi bani. Tot ce trebuie sa faceti este sa postati numele jocului sau a accesoriului,tipul consolei,link-ul si pretul. O sa va dau un exemplu, astfel �ncat sa stiti ce vreau sa spun:

    Playstation 3
    Assasin's Creed Platinum - �14.73
    Lovefilm Shop -http://shop.lovefilm.com/lovefilm/9993864.product

    Ma scuzati daca mai este un topic asemanator cu acesta.

  3. #63 SP
    Admin MonkY's Avatar
    apbaciu: am mutat postul. E mai sigur aici

  4. #64 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Detalii produs nu mi vine sa cred nu este media galaxy in Bacau

  5. #65 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nush cat de real poate fi sincer. pe net nu gasesc nimic de acest disc. iar din ce retin au anuntat ca va apare numai pe PSn inainte de lansare. poate cineva confirma? ar fi frumos la colectie chiar daca l-am luat de pe PSN

  6. #66 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Initial a fost anuntat ca iese si pe blu-ray, dar a fost anulat acum vre-o doua saptamani.

  7. #67 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    Cred ca ati observat cu totii dar vad ca nu a fost postat.Am sa postez eu avand in vedere ca pt mine este o noutate(abia acum 2 zile am reusit sa ma conectez si eu pe PSN): pe PS Store este Silent Blood Curse la aprox 40$.Mie mi se pare un pret rezonabil,avand in vedere ca este un joc destul de recent si destul de bun.Eu chiar vroiam sa-l cumpar in "stare fizica" dar am ales sa-l iau de pe PS Store pana la urma.Cele 12 episoade ale jocului sunt impartite si in bucati de cate 4 episode la pretul de 15$/4 episoade sau la pretul mai sus mentionat pt tot jocul.
    Cheers...

  8. #68 SP
    Junior Member paunionut's Avatar
    Au Ratchet & Clank : Quest for Booty la Media Galaxy Vitan Mall la pretul de 59,99 lei.

  9. #69 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Hehe, si cand te gandesti ca un blank Blu-ray e 40-50 lei.

  10. #70 SP
    Junior Member paunionut's Avatar
    Bine, in opinia mea este o risipa de spatiu, avand in vedere ca jocul incapea fara probleme si pe un DVD. Probabil face parte din strategia Sony sa publice toate jocurile pe discuri Blu-ray.

  11. #71 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    gz paunionut. sper sa il gasesc in unirii sau baneasa. ne poti spune daca coperta este in engleza? am vazut de vanz pe net si era pe spate in greaca, rusa si spaniola ...gizas

    ms
    Attached Images Attached Images cimg4445.jpg

  12. #72 SP
    Junior Member paunionut's Avatar
    Totul este full english, inclusiv coperta + manual.

    Vezi ca nu este in baneasa sau unirii, am fost eu la unirii aseara si m-am uitat in stocul lor. Erau 2 bucati in tot Bucurestiul, ambele la Bucuresti Mall. Din acelea 2, eu am luat una. Asadar, mai este una singura.......daca nu cumva il cumpara cineva azi.

  13. #73 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    geez iar stau dupa chinezi

  14. #74 SP
    Junior Member ionutzzz's Avatar
    la diverta pe site este la oferta the godfather 60 de ron aici si consola la 80 de gb la 1500 de ron tot aici

  15. #75 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    the godfather 60 de ron unde mai exact? linkul ala e irelevant.

  16. #76 SP
    Junior Member ionutzzz's Avatar
    The Godfather (PSP) - Jocuri>PSP>ActionAdventure www.dol.ro? na ca sa nu mai fie nici o irelevanta

  17. #77 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    pai da si tu click pe linkul initial sa vezi unde duce...pe o vanzare de pe cg. de aceea era irelevant

  18. #78 SP
    Junior Member ionutzzz's Avatar
    da stiu scuze am gresti eu ma-m uitat pe acel thread la cg si la-m copiat gresti am frut sa fac o comparatie intre ce preturi are ala si ce este pe la diverta greseala mea acela este link-ul corect al doilea my fault

  19. #79 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Ionutzzz - cred ca ai dat linkul de la un joc PSP , nu PS3...

    http://www.dol.ro/Produse/Jocuri/PSP...0097/index.asp

  20. #80 SP
    Junior Member Cris's Avatar
    Am luat Ratchet&Clank (jocul original, nu episodul asta nou aparut acum) cu 99RON de la MG (cel din mall Vitan). Si Uncharted (joc foarte bun dupa parerea mea) la acelasi pret, dar probabil stiti de astea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 498 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts