Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 446 of 446 FirstFirst ... 346 396 436 444 445 446
Results 8,901 to 8,906 of 8906

Thread: Jocuri cu preturi bune

1. #8901 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by chris diaz View Post
    @Espiritus, dă-mi voie să nu te cred. Oricum nu mai cumpar de pe olx de câțiva ani. Dacă obiectivul tău e să cumperi second-hand ceva, să-l joci puțin, dacă nu-ți place să-l revinzi, poate ieși puțin mai ieftin. Eu care cumpăr cateva jocuri day one pe an, cunosc altfel valoarea banului investit. Unii bagă bani puțini în jocuri second hand, pe care le revand, pe principiul că banul trebuie să se întoarcă inapoi, alții pun suflet (ca mine) și colectioneaza până la urmă jocurile pe care le adoră.
    Si te trezesti intr-o buna zi ca ai la colectie o groaza de jocuri pe care nu le-ai mai atins de ani de zile si daca te pui la socoteala ai o investitie in ele de puteai sa-ti iei o masina. Mie m-i se pare o prostie chestia cu colectia jocurilor dar fiecare suntem diferiti.
    Eu merg pe ideea ca daca vreau sa joc din nou ceva ce mi-a placut mult il pot recumpara oricand la bani marunti fata de pretul de lansare!

2. #8902 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Eu cred că tu nu ai înțeles nimic. Jocurile day 1, puține pe care le cumpăr, am început să le vând imediat. Din acestea, și mai puține, care mi-au plăcut, le-am cumpărat digital, cu prețuri între 20-50 lei. Nu cred că am cheltuit o grămadă.

3. #8903 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

4. #8904 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

5. #8905 SP
    Member Mishy's Avatar

6. #8906 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Mortal Kombat 11 pentru Nintendo Switch ~ 29,85 lire (transportul stiu ca era gratuit)

https://www.shopto.net/en/swmo75-mor...bat-11-p62236/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 446 of 446 FirstFirst ... 346 396 436 444 445 446