Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 497 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 9922

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1201 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Multumim . Super preturi la cardurile de acolo . Si Paypal ... what more do u want ?

    ---------- Post added 14-06-2010 at 10:33 AM ----------

    100USD PSN Card on Sale for USA Players - PS3 Card Account | PSN Card Card de 100$ , doar 35 ?!

  2. #1202 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar

  3. #1203 SP
    Member felixxx's Avatar
    e posibil unele sa nu fie pe stoc, atasaz si factura de la paypal sa nu credeti ca e vreo gluma
    Attached Images Attached Images paypal-psnnet.jpg

  4. #1204 SP
    Member justamodel's Avatar
    La UK psn card are steagul Germaniei pe el.. Astea merg pe orice store din Europa?

  5. #1205 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by felixxx View Post
    preturi mai bune la psn cards decat aici
    PSN Card ? Cheap PSN Cards Online for US, UK & EU PS3 Card Players from PSN-Card.Net
    nu am vazut nicaieri. am cumparat un card us de 50$ pe care am platit 25$. codul mi-am venit in vreo doua ore, am fost putin suspicios la inceput dar pentru ca e vorba de plata cu paypal m-am riscat.
    Price: $150.00
    Price: $39.99

    Ceva chiar e suspicios... card de 150 de dolari la numai 40... Or fi pus baietii mana pe ceva baza de date de coduri si vor sa le vanda rapid de tot? Nici nu stiam ca exista oficial US PSN cards mai mari de 50 de dolari.

  6. #1206 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Price: $150.00
    Price: $39.99

    Ceva chiar e suspicios... card de 150 de dolari la numai 40... Or fi pus baietii mana pe ceva baza de date de coduri si vor sa le vanda rapid de tot? Nici nu stiam ca exista oficial US PSN cards mai mari de 50 de dolari.
    man sincer ma uit periodic in wallet-ul contului cumparat de la astia de pe site si in continuare sunt toti banii acolo, deci nu stiu care ar putea fi smecheria. plus ca eu am cumparat acum vreo doua saptamani si de atunci vad ca nu au disparut baietii.

  7. #1207 SP
    Member justamodel's Avatar
    Am luat si eu un card de 150US si unul de 50 UK, totul e ok..

  8. #1208 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    really ? ma bucur sa aud asta .. inseamna ca ma bag si eu la cumparat

  9. #1209 SP
    Member justamodel's Avatar
    Expiration Notice: One of the reasons we can offer this PSN card at large discount is because the card is about to expire in one week, so make sure to redeem it as soon as you can.

  10. #1210 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Asta inseamna ca trebuie sa ii dai redeem intr-o sapt sau cau trebuie cheltuiti intr-o saptamana?

  11. #1211 SP
    Member justamodel's Avatar
    Sa ii dai redeem.

  12. #1212 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Multumesc felixxx !
    Am luat si eu unul de 150$. Acum astept codul. Voua in cat timp vi l-au trimis ?

  13. #1213 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    Multumesc felixxx !
    Am luat si eu unul de 150$. Acum astept codul. Voua in cat timp vi l-au trimis ?
    Si eu am cumparat acum 10 minute,baieti voi ati completat decat datele la paypal nu ati facut cont,ceva la ei...nu?

  14. #1214 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    ineedmoney93 , ai putea sa mi spui cat te a ajuns in RON (cat scrie pe factura paypal), te rog?

  15. #1215 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by mariusik View Post
    ineedmoney93 , ai putea sa mi spui cat te a ajuns in ron (cat scrie pe factura paypal), te rog?
    142.29 ron

  16. #1216 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    justamodel, ai dat redeem la coduri pe Store? Au functionat? Ti-a adaugat 150$ in wallet?

  17. #1217 SP
    Member justamodel's Avatar
    Faza e ca nu primesti coduri ci un account de PSN cu 150$

  18. #1218 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Da, asa am primit si eu, un account de psn.
    Am si eu o nedumerire:
    pe site scrie " Be sure to redeem within a week... " .
    Din moment ce noi nu primim cod ca sa-l "redeemam", ce trebuie activat in maxim o saptamana? Sau trebuie cheltuiti banii in maxim o saptamana ?!

  19. #1219 SP
    Member justamodel's Avatar
    Si tocmai am primit raspunsul: "The expire date means that you'd better use up the balance within one week since if it expires you are not able to access the account anymore. We suggest you make a list of the games you wanna buy and figure out the sum so that you can use up the balance easily."

    Si totusi e rentabil..

  20. #1220 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Bun, dar eu am schimbat si parola si adresa de e-mail a contului primit. Tot nu-l voi putea accesa ?!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 497 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 623 Last Post: 21-03-2024, 19:24
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts