Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 86

Thread: Nijikon 2010 Fighting Games

  1. #1 SP
    Member Mikael's Avatar

    Nijikon 2010 Fighting Games

    Pentru cei interesati de competitii serioase la Fighting Games anul acesta de-acursul evenimentului Nijikon(click for info) va fi Battlekon, in mare o sa fie concursuri (da, cu premii) la Tekken 6, Soul Calibur 4, Super Street Fighter 4, si ca main event Guilty Gear Accent Core unde premiul 1 va fi un Arcade Stick, pt reguli va puteti uita pe forum la battlekon aici: Battlekon • View topic - Next Step: Nijikon 2010 (Bucuresti) , iar pentru mai multe detalii la mail [email protected] si YouTube - Canalul utilizatorului BattleKon sau ma puteti intreba aici pe forum

  2. #2 SP
    Member Aquashark's Avatar
    count me in ca si datile trecute

  3. #3 SP
    Member zempty's Avatar
    n-am lipsit in niciun an de la nijikon sper sa fie si mai multa lume anu asta

  4. #4 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    I'm there already Mike.

    ---------- Post added 08-10-2010 at 04:35 PM ----------

    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    count me in ca si datile trecute

  5. #5 SP
    Member Aquashark's Avatar
    Quote Originally Posted by zempty View Post
    n-am lipsit in niciun an de la nijikon sper sa fie si mai multa lume anu asta
    bine, bine.. dar omul promoveaza concursurile de Street Fighter, Tekken, etc., nu evenimentul per total

  6. #6 SP
    Member zempty's Avatar
    Pai mai mult pentru jocuri ma duc in mare parte , dar sa si cumpar Manga si mai multe chestii .

  7. #7 SP
    Member Mikael's Avatar
    eh, promovez si eventu din moment ce am pus link la site-ul oficial, doar ca partea de care ne ocupam noi e gaming-ul, in orice caz toata lumea e bine venita la impartire de pumni, picioare, fenomene neexplicate, virtual desigur

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pentru cei din provincie un mic tutorial despre cum se ajunge acolo lol

  9. #9 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Pentru cei din provincie un mic tutorial despre cum se ajunge acolo lol
    vii?

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Yes

  11. #11 SP
    Senior Member tray's Avatar
    ok. o sa vin si eu atunci. cred ca te gasesc usor, la tekken lol

  12. #12 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Yes
    Bine tu Ronan :-D

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cine mai vine de pe forum la Tekken 6?

  14. #14 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Eu Daca o sa fiu in oras, sunt ca si inscris!

  15. #15 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    ok. o sa vin si eu atunci. cred ca te gasesc usor, la tekken lol
    Da! <3 Tekken 6 (eu o să fiu cel cu gura mare și care se pl�nge mereu de ceva )

    Targetul meu -> top 8

    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Eu Daca o sa fiu in oras, sunt ca si inscris!
    Lieutenant Columbo trickz e un om ocupat - dar poate-și rezervă c�teva minute

  16. #16 SP
    Member zempty's Avatar
    o sa vin si eu , dar nu ma inscriu anu asta la nimic , nu prea am avut timp de antrenament anu asta vin 4 fun

    Edit : o sa vin printre primii sa prind Manga si postere , anii trecuti au luat saurii tot ce era bun pana am ajuns eu .

  17. #17 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    nici eu nu am sa ma inscriu la nimic dar ma gandeam daca tot o sa primesc naruto ultimate ninja storm 2 saptamana viitoare poate il aduc la nijikon,iar daca am norocul sa il si termin pana atunci si sa pot pune saveurile pe stick si sa avem acolo toate caractere ar fi destul de marfa.bine-nteles cu permisiunea organizatorului de a baga jocul pe consola.din cate observ mikael se ocupa de asta.so what do you say man?

  18. #18 SP
    Member SwingShot's Avatar
    I'm in..de data asta sper sa pot ajunge in toate zilele, nu ca la otaku.

  19. #19 SP
    Member Mikael's Avatar
    Quote Originally Posted by GrimmjowNo6 View Post
    nici eu nu am sa ma inscriu la nimic dar ma gandeam daca tot o sa primesc naruto ultimate ninja storm 2 saptamana viitoare poate il aduc la nijikon,iar daca am norocul sa il si termin pana atunci si sa pot pune saveurile pe stick si sa avem acolo toate caractere ar fi destul de marfa.bine-nteles cu permisiunea organizatorului de a baga jocul pe consola.din cate observ mikael se ocupa de asta.so what do you say man?
    il avem pentru Xbox 360 cu tot cu salvari, all characters all that, si sunt posibiltati destul de mari sa fie pt fanii naruto, dar in schimb pe ps3 nu cred ca sunt sanse sa punem altceva decat jocurile anuntate pt tournamentele care le vom face Super Street Fighter 4, Tekken 6 Bloodline Rebellion, Soul Calibur 4

    cat despre inscriere de ce nu vrei sa te inscrii nu costa nimic

  20. #20 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Cred ca ma inscriu si eu la Tekken 6

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Arad PS3 TOURNAMENT FIGHTING GAMES By Lisetteeye in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 0 Last Post: 10-04-2013, 19:43
  2. GT Countdown - Top 10 Fighting Games By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 9 Last Post: 22-04-2009, 21:53
  3. Console Fighting Games By MonkY in forum Console Club
    Replies: 13 Last Post: 22-01-2009, 19:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts