Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 450 of 452 FirstFirst ... 350 400 440 448 449 450 451 452 LastLast
Results 8,981 to 9,000 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #8981 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ti-am explicat de ce nu se poate livra personal mai sus. Doresc si sa clarific public faptul ca se poate livra produsul daca se doreste pentru ca trebuie sa existe transparenta.

    Multumesc pentru feedback.

  2. #8982 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    ....pentru ca trebuie sa existe transparenta.
    asta ai zis-o in ideea ca cineva vede doar postul asta, nu si cele din urma care demonstreaza orice numai transparenta nu.

  3. #8983 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu stiu de ce il atacati pe om, eu asa patesc cu Altex de fiecare data cand vreau sa comand ceva, doar ca la ei nu se oboseste nimeni sa isi ceara scuze.

  4. #8984 SP
    Member geo971986's Avatar
    Nu il ataca nimeni pe el personal ci atitudinea companiilor de retail romanesc care se *** pe clienti din ce in ce mai mult, fiind incurajati si de ideile noastre gresite ca "las-o asa ca dincolo e mai rau..."

  5. #8985 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    @RvsS: mai aveți în plan să mai aduceți pentru vreun retailer local: Darksiders 3 Apocalypse sau Collectors Edition (PS4 version) ?

    Ce se mai aude de Sekiro Shadows die twice CE? Nu am văzut-o pe la nici un retailer...

    Zi faină,
    L.

  6. #8986 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut. Nu am distribuit/nu vom distribui aceste titluri.

    Numai bine.

  7. #8987 SP
    Junior Member maspax's Avatar
    @RvsS este vreo sansa sa se mai aduca Yakuza Kiwami 1 PS4?

  8. #8988 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut, desi Kiwami 2 este distribuit de noi. Kiwami 1 nu, insa. Prin urmare, nu va veni. Imi pare rau.

  9. #8989 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    @RvsS, am vrut sa fac comanda la KINGDOM HEARTS 1.5 & 2.5 - PS4 si KINGDOM HEARTS 2.8 - PS4, dar, pe langa faptul ca apare buton de precomanda si ma instiinteaza ca vor fi trimise separat si voi plati livrare pentru fiecare, cand dau trimite comdanda imi cere sa accept termenii si conditiile, dar am deja bifata casuta cu Sunt de acord cu...
    Este o eroare pe site? Sunt jocurile acestea pe stoc, se pot comanda, nu de alta, dar nu prea mai apar pe la niciun magazin mare de pe la noi?

  10. #8990 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut. Aceste produse nu sunt momentan in stocul nostru. Planuim sa le reaprovizionam, asa ca daca vei plasa o precomenda o vom lua in considerare. Poti alege atunci cand vei fi contactat telefonic sa se transmita ambele in acelasi colet, cand sunt disponbile.

  11. #8991 SP
    Banned wd87's Avatar
    @RvsS vad ca Yakuza Kiwami 2 Standard Edition este listat pe site dar nu este in stoc, urmaresc de ceva timp si vad ca tot nu apare in stoc, stiti cand/daca o sa il aveti in stoc?

  12. #8992 SP
    Banned wd87's Avatar
    up.....?

  13. #8993 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut. Imi pare rau, dar nu am o data exacta la care va reveni acest produs in stoc.

  14. #8994 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Salut RvsS! Undeva in perioada 14 - 17 mai, se va lansa jocul Sniper Elite v2 remastered, atat in varianta fizica cat si digitala. Eu imi doresc varianta fizica pentru ps4. Veti avea cumva acest joc spre vanzare?

  15. #8995 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut. Nu vom avea acest titlu.

  16. #8996 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut. Daca sunteti interesati sa lucrati alaturi de noi, avem o pozitie deschisa:

    https://www.bestjobs.eu/en/job/merch...deo-si-console

  17. #8997 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Salut RvsS, aduceti Dragon Ball Z Kakarot PS4 sau nu mai lucrati cu Namco Bandai?

  18. #8998 SP
    Junior Member Schultz's Avatar
    Bandai Namco isi fac singuri distributia pe Romania.

  19. #8999 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Salut RvsS, aduceti Dragon Ball Z Kakarot PS4 sau nu mai lucrati cu Namco Bandai?
    Nu aducem Namco, nu.

  20. #9000 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Salut, vreo sansa sa aduceti nioh 2 special edition sau ori and the will of the wisp collecotor?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts