Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 452 1 2 3 11 51 101 ... LastLast
Results 1 to 20 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1 SP
    VIP Member RvsS's Avatar

    Lightbulb GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

    Salut,

    Aici putem sa scriem despre GameShop.ro si voi incerca sa va raspund cat mai repede posibil la orice intrebare despre jocurile de consola si, de ce nu, de PC de la noi.

    In prima instanta, ce noutati avem:
    1. Un nou site in curand - blog, forum, design imbunatatit, stocuri in timp real.
    2. Concursuri cu premii - console de joc, jocuri, materiale promotionale.
    3. Ieftiniri - vom avea produse la preturi foarte mici - jocuri mai vechi si mai noi care timp de o zi sau o perioada scurta de timp vor avea un pret incredibil.
    4. Din ce in ce mai multe precomenzi - deja precomenzi la FIFA 09, Call of Duty 5 si vor urma multe altele.

    Ca sa mentinem threadul curat, va propun ca daca aveti o problema cu curierul sau cu o comanda sa va adresati direct la emailul/telefonul de pe site si aici sa scriem orice altceva despre piata din Romania, noi lansari, promotii, etc.

    Numai bine si succes noului ConsoleGames.ro.
    Attached Images  

  2. #2 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    lume noua, lume veche... good to see u RvsS

  3. #3 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Salut,

    Aici putem sa scriem despre GameShop.ro si voi incerca sa va raspund cat mai repede posibil la orice intrebare despre jocurile de consola si, de ce nu, de PC de la noi.

    In prima instanta, ce noutati avem:
    1. Un nou site in curand - blog, forum, design imbunatatit, stocuri in timp real.
    2. Concursuri cu premii - console de joc, jocuri, materiale promotionale.
    3. Ieftiniri - vom avea produse la preturi foarte mici - jocuri mai vechi si mai noi care timp de o zi sau o perioada scurta de timp vor avea un pret incredibil.
    4. Din ce in ce mai multe precomenzi - deja precomenzi la FIFA 09, Call of Duty 5 si vor urma multe altele.

    Ca sa mentinem threadul curat, va propun ca daca aveti o problema cu curierul sau cu o comanda sa va adresati direct la emailul/telefonul de pe site si aici sa scriem orice altceva despre piata din Romania, noi lansari, promotii, etc.

    Numai bine si succes noului ConsoleGames.ro.
    Bun venit GameShop.ro pe ConsoleGames.ro

  4. #4 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Sper sa fie cum zici tu RvsS, momentan gameshop e singurul shop online dedicat gamingului cat de cat "decent", sper sa reusitit sa faceti ce v-ati propus si in special sa micsorati preturile la jocuri.

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    desi am avut odata probleme cu gameshop, vreau sa-i felicit pentru promptitudinea cu care mi-au rezolvat ultima problema: am comandat bad company gold edition (care era out of stock) si deoarece a doua zi am plecat de acasa mama mea a sunat si a rugat sa fie schimbata comanda in bad company simplu. insa, dupa ce s-a modificat comanda au uitat sa mai socoteasca faptul ca sunt membru si a venit cu pretul normal. insa, am sunat la numarul gasit pe site si mi-a raspuns un domn foarte de treaba care mi-a zis ca la urmatoarea comanda imi va oferi reducere in val. de suma platita in plus, desi mi-a propus sa trimit inapoi coletul si nu stiu cum sa platesc mai putin, dar am refuzat (de o luna jumate salivam dupa joc). alt lucru interesant: cand am sunat marti mi-au zis ca miercuri il trimit. miercuri il aveam pe birou .

    ps: site-ului chiar ii trebuie o schimbare, no offence .

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ne bucuram sa te vedem RvsS si multumim pentru urari. Sper sa ne tii la curent cu noutatile. Si de ce nu, poate in curand un mic discount pentru comunitatea CG, in spiritul "by gamers for gamers". Dar sa ne facem si noi mai mari intai.

    P.S. Ce noutati sunt pe cale sa vina, si ce mai este la super pret ?

  7. #7 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Bine ai venit soldat gamer Razvan, sper sa armata de gameri de pe consolegames sa iti ofere un loc de campare cat mai placut.

    Nu uita sa ne tii la curent cu planurile de invazie asupra consolelor noastre cu jocuri, cat mai bune si cat mai multe.

    Pe loc repauz.

  8. #8 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Welcome RvsS! Welcome GameShop! Ai PM!

  9. #9 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    se presupune ca odata cu imbunatatirea site-ului si a precomenzilor vom putea face precomenzi si la editiile de colectie?
    sunt unele jocuri pe care trebuie sa le cumpar tocmai din Australia, tocmai din cauza indisponibilitatii la noi cat si a faptului ca site-urile care il au nu trimit in RO :-s

  10. #10 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut Khan,

    Orice exista in portofoliul publisherilor nostri va fi trecut pe site si in editie de colectie pentru precomenzi. Anul asta am mers mai repede si se poate precomanda de exemplu chiar si Call of Duty 5 CE. Spune-mi la ce titluri te referi si vom rezolva pe cat posibil.

    In other news - GTA IV pentru PC va intra la precomanda in scurt timp.

  11. #11 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ma gandeam sa va spun ce va mai veni in materie de console:

    Xbox 360 Elite - sapt. viitoare - aprox 14.08.
    Xbox 360 Arcade - aprox 07.09.2008

    Noul Xbox 360 Premium cu hdd 60 GB - septembrie. Nu stiu inca exact cat va costa.

  12. #12 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Am si eu o intrebare. Am vazut ca nu am cum sa cer informatii despre acel produs, sau cel putin nu am gasit eu. Controllerul ..::GameShop.ro::.. cati ani are garantie? Mersi.

  13. #13 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    nu aduceti Mercenaries 2? pacat...

  14. #14 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mika - mercenaries 2 va fi introdus la precomanda in scurt timp.
    SpitFire - nu am info, ele vin fara hartie separata de garantie de la producator.

  15. #15 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Au, nasol. La emag e 130 RON dar ai 3 ani garantie. Multumesc pentru info

  16. #16 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Hai ca ma interesez si revin.

  17. #17 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Oke, asteptam

  18. #18 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SpitFire - inca nu am primit raspuns cu garantia, mai astept un pic.

    Vesti noi despre console: Vor fi prezente console Elite la doar 1499,9 RON pe site si magazinele Diverta. Pretul in restul pietei este de 1599,9 RON.

    Acuma sa vezi alegere - PS3 40 GB 1499,9 RON, Elite 120 GB 1499,9 RON, ambele negre. Fara flame ! (glumesc, sa nu considerati ca fac diferentierea doar pe baza HDD )

  19. #19 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Cei carora ma contacteaza pt. console le recomand mereu gameshop.ro !!!

  20. #20 SP
    Member darcangel's Avatar
    Bine ai venit, gameshop.ro ! Am comandat de la voi si voi continua; poate mai lucrati putin la actualizarea site-ului.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 452 1 2 3 11 51 101 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts