Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 373 of 452 FirstFirst ... 273 323 363 371 372 373 374 375 383 423 ... LastLast
Results 7,441 to 7,460 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7441 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Salut Razvan, promotia cu reducerea de 25% include accesoriile pentru console si editiile limitate, dar jocurile deja aflate in oferta de vara? Merci!

  2. #7442 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Salut! Pana la urma ce se intampla pe 09.09/11 in legatura cu Forza 4 ??

  3. #7443 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Razvan exista posibilitatea de a aduce AF-uri ?
    Nu stiu ce este prescurtarea asta.

    ---------- Post added 08-09-2011 at 12:22 AM ----------

    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Salut Razvan, promotia cu reducerea de 25% include accesoriile pentru console si editiile limitate, dar jocurile deja aflate in oferta de vara? Merci!
    Absolut orice produs de pe site, in afara de console.

  4. #7444 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Action Figures.

  5. #7445 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Salut! Pana la urma ce se intampla pe 09.09/11 in legatura cu Forza 4 ??
    Mai e 1 zi pana atunci

    ---------- Post added 08-09-2011 at 12:23 AM ----------

    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Action Figures.
    Ok then. Aducem AF-uri atunci cand sunt in editii speciale, de colectie sau cand se ofera de catre producatorul de jocuri. Nu aducem separat de la alti producatori.

  6. #7446 SP
    Member adicodlea's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Salut! Pana la urma ce se intampla pe 09.09/11 in legatura cu Forza 4 ??
    ce ar trebui sa se intample ?

  7. #7447 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Cel mai probabil o sa putem face precomanda la Forza .

  8. #7448 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Gears 3 nu il aduceţi pe 20?

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  9. #7449 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Vom incerca sa il aducem pe 20, dar deocamdata nu avem informatii exacte. Vom sti insa cu cateva zile inainte de lansare si daca va veni, atunci data se va modifica pe site in 20. Pana atunci, estimam ceva mai pesimist ca va veni pana pe 23.

  10. #7450 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Pagina Produsului Merge sigur chiar daca am cont facut in Grecia ?? daca vin direct la magazin pot sa-l iau cu reducerea de care ziceai ?? Mersi.

  11. #7451 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Forza Motorsport 4 Limited Edition - Pagina Produsului

  12. #7452 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Pagina Produsului Merge sigur chiar daca am cont facut in Grecia ?? daca vin direct la magazin pot sa-l iau cu reducerea de care ziceai ?? Mersi.
    Nu pot garanta functionalitatea intr-o anumita tara, dar pana acum nu a fost nicio problema. Poti verifica stocul magazinului la 08008GAMES (42637). Daca au stoc, reducerea se aplica pana duminica inclusiv.

  13. #7453 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Am comandat asta de la voi. Banuiesc ca voi primi discountul de 25%, nu? Sau nu am vazut eu mentionat pe undeva ca sunt incompatibile cele doua promotii?

  14. #7454 SP
    Junior Member supercarbomb's Avatar
    sal, daca fac precomanda la mw3 si la revelations le platesc cand imi vin adica de data lansarii, sau le platesc in avans?

  15. #7455 SP
    Member Cata96's Avatar
    Razvan, codul de membri mai functioneaza? ca am vazut ca nu mai apare aia cu Pret membri:....
    Si de ce MW3-ul este 270 de lei?

    Am vazut ca au cam crescut preturile

  16. #7456 SP
    Junior Member supercarbomb's Avatar
    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Razvan, codul de membri mai functioneaza? ca am vazut ca nu mai apare aia cu Pret membri:....
    Si de ce MW3-ul este 270 de lei?

    Am vazut ca au cam crescut preturile
    da, ieri era 220 lei. azi s-a scumpit

  17. #7457 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    SI Battlefield 3 este 260 lei acuma, dar ma gandesc ca este ca si cand iti cumper un bilet de avion din timp(platesti mult mai putin), asa ca in mod normal ar fi ca cei care au facut precomanda cand era 200 lei B3 respectiv 220 lei MW3, atat vor avea de plata, ca in fond asta este scopul precomenzii din timp, un pret cat mai avantajos.

    Dar pentru orice eventualitate este bine sa asteptam confimrarea lui Razvan.

  18. #7458 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by TravisPastrana View Post
    SI Battlefield 3 este 260 lei acuma, dar ma gandesc ca este ca si cand iti cumper un bilet de avion din timp(platesti mult mai putin), asa ca in mod normal ar fi ca cei care au facut precomanda cand era 200 lei B3 respectiv 220 lei MW3, atat vor avea de plata, ca in fond asta este scopul precomenzii din timp, un pret cat mai avantajos.

    Dar pentru orice eventualitate este bine sa asteptam confimrarea lui Razvan.
    Cei care au făcut precomanda plătesc preţul cel mai mic

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  19. #7459 SP
    Member Johnny's Avatar
    Salut RvsS

    Batman: Arkham City Collector’s Edition ( PC ) , Rage ( PC ) , Skyrim ( PC ) o sa aduceti? Si daca da cand o sa fie disponibile la precomanda ?

    Multumesc

  20. #7460 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Am comandat asta de la voi. Banuiesc ca voi primi discountul de 25%, nu? Sau nu am vazut eu mentionat pe undeva ca sunt incompatibile cele doua promotii?
    Da, cu 25%.

    ---------- Post added 10-09-2011 at 11:44 AM ----------

    Quote Originally Posted by supercarbomb View Post
    sal, daca fac precomanda la mw3 si la revelations le platesc cand imi vin adica de data lansarii, sau le platesc in avans?
    Nu se platesc in avans. Le vei plati la curier, cand ti le va aduce, pe rand.

    ---------- Post added 10-09-2011 at 11:45 AM ----------

    Quote Originally Posted by Cata96 View Post
    Razvan, codul de membri mai functioneaza? ca am vazut ca nu mai apare aia cu Pret membri:....
    Si de ce MW3-ul este 270 de lei?

    Am vazut ca au cam crescut preturile
    Da, functioneaza. Trebuie intai sa te autentifici (intri in cont) si apoi sa adaugi produse in cos. La MW3 - acesta este pretul recomandat de producator.

    ---------- Post added 10-09-2011 at 11:45 AM ----------

    Quote Originally Posted by Johnny View Post
    Salut RvsS

    Batman: Arkham City Collector’s Edition ( PC ) , Rage ( PC ) , Skyrim ( PC ) o sa aduceti? Si daca da cand o sa fie disponibile la precomanda ?

    Multumesc
    Nu am inca informatii exacte pentru aceste titluri, dar ma interesez.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 373 of 452 FirstFirst ... 273 323 363 371 372 373 374 375 383 423 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts