Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 389 of 452 FirstFirst ... 289 339 379 387 388 389 390 391 399 439 ... LastLast
Results 7,761 to 7,780 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7761 SP
    Member stefipsy's Avatar
    batman arkham city X360 has entered the building ! cheers gameshop

  2. #7762 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by theste99 View Post
    Pai si skinurile bonus de precomanda ce rost mai au atunci ? Versiunea de ps3 vine tot la fel (fara film) ?
    Skinurile bonus se regasesc doar in editiile CE, care nu sunt foarte multe la numar. Daca nu le doriti/nu aveti nevoie de ele, le puteti "dona" unui prieten de exemplu. In editiile standard nu se regasesc in pachet.

  3. #7763 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    e vreo problema cu Battlefield-uriile 3 Limited si Physical Warfare Pack ?am vazut ca au fost scoase de pe site..

  4. #7764 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nicio problema, nu mai inregistram alte precomenzi. Ce s-a inregistrat - este inregistrat.

  5. #7765 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Unul dintre codurile primite pe email la Batman nu merge. Spune ca este invalid. A mai patit cineva la fel ?

  6. #7766 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    HAHAHA, incep sa cred ca este ceva personal, dar pe cuvant ca nu am nimic cu gameshop

    Azi, pe la pranz parca, am facut precomanda la BF3 - PC si chiar ma miram de ce inca nu am primit mailul de confirmare.
    Poti verifica te rog daca totusi s-a inregistrat, ai mailul meu in PM-ul de acum cateva zile.

  7. #7767 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    the_fool2k - spune-mi te rog pe PM ce cod si ce platforma ca sa verific.


    ---------- Post added 21-10-2011 at 07:35 PM ----------

    tazman - da, este inregistrata si ti-am facut forward.

  8. #7768 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    Multumesc

    se pare ca-mi place sa traiesc la limita

  9. #7769 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Răzvan, poți afla dacă veți aduce Diablo 3 Collectors? A fost anunțat oficial.

    Diablo III

    Merci.
    Attached Images Attached Images iodrjacge2e31319207884272.jpg

  10. #7770 SP
    Member popteodor's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Răzvan, poți afla dacă veți aduce Diablo 3 Collectors? A fost anunțat oficial.

    Diablo III

    Merci.
    subscriu la intrebare

  11. #7771 SP
    Junior Member nfsmwps's Avatar
    Am dat o precomanda la Battlefield 3 Physical Warfare Pack din septembrie,cam cand ar trebuii sa primesc un telefon??

  12. #7772 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    the_fool2k - spune-mi te rog pe PM ce cod si ce platforma ca sa verific.


    ---------- Post added 21-10-2011 at 07:35 PM ----------
    Salut, ti-l las aici, ca oricum nu merge. Este vorba de batman earth one, platforma xbox360 BBXRQ-DF6R4-XMDX4-BYMW9-7YYH8.

    multumesc

  13. #7773 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Răzvan, poți afla dacă veți aduce Diablo 3 Collectors? A fost anunțat oficial.

    Diablo III

    Merci.
    sunt si eu interesat

  14. #7774 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by nfsmwps View Post
    Am dat o precomanda la Battlefield 3 Physical Warfare Pack din septembrie,cam cand ar trebuii sa primesc un telefon??
    Subscriu si eu aici . Eu am dat inainte de vara pt ps3 si in septembrie pt PC

  15. #7775 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Răzvan, poți afla dacă veți aduce Diablo 3 Collectors? A fost anunțat oficial.

    Diablo III

    Merci.
    Este foarte probabil ca vom aduce aceasta editie. Nu va fi pusa la precomanda deocamdata pentru ca nu se stie data de lansare, pretul si cantitatea pe care o vom putea aduce. Cel mai probabil vom avea informatiile acestea inainte de lansare si va fi la precomanda atunci.

    ---------- Post added 22-10-2011 at 12:48 PM ----------

    Quote Originally Posted by the_fool2k View Post
    Salut, ti-l las aici, ca oricum nu merge. Este vorba de batman earth one, platforma xbox360 BBXRQ-DF6R4-XMDX4-BYMW9-7YYH8.

    multumesc
    Am informat producatorul, asteptam o solutie, sunt si alte teritorii care au problema aceasta.

    ---------- Post added 22-10-2011 at 12:48 PM ----------

    Quote Originally Posted by nfsmwps View Post
    Am dat o precomanda la Battlefield 3 Physical Warfare Pack din septembrie,cam cand ar trebuii sa primesc un telefon??
    In intervalul 22-27.11.2011, intre 10 si 19.

  16. #7776 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Este foarte probabil ca vom aduce aceasta editie. Nu va fi pusa la precomanda deocamdata pentru ca nu se stie data de lansare, pretul si cantitatea pe care o vom putea aduce. Cel mai probabil vom avea informatiile acestea inainte de lansare si va fi la precomanda atunci.
    Avand in vedere ca este unul din cele mai asteptate jocuri de pe planeta, crezi ca vom putea avea aceasta editie available intr-un midnight launch? Sau e prea devreme sa discutam de asa ceva?

    Multumesc.

  17. #7777 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Este prea devreme sa discutam asa ceva, dar este o idee foarte buna, care cu siguranta va fi luata in discutie.

  18. #7778 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    nu vreau sa fiu in pielea ta... ai pus-o Bozyblue... o sa-ti iei acatiste "de bine" de la angajatii gameshop ce vor fi chemati sa lucreze la 12 noaptea.

  19. #7779 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    O astfel de lansare se va face probabil cu sprijinul unui partener din retail, deci probabil ca il vor pomeni multi oameni: PR, marketing, angajati mall, angajati retail si abia apoi angajatii GS, care sunt obisnuiti cu astfel de evenimente inca din 2008. Oricum, un astfel de eveniment nu poate fi considerat "munca", este ceva extraordinar.

  20. #7780 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ce se mai aude cu noul site?
    pe mine ma scoate din minti absenta posibilitatii de a vedea precomenzile pe care le ai, eventual sa le si poti anula...

    cred ca v-ati procopsit cu mii de comenzi aiurea la BF3 de exemplu, pentru ca eu cel putin din martie incoace am facut precomanda la cate doua bucati din fiecare versiune scoasa...
    imi era si mila de fata aia azi la telefon, pentru ca le anulam pe toate intr-o veselie neputand altfel sa o fac eu insumi si sa pastrez ultima precomanda.
    ... pe care pana la urma nu am confirmat-o pt ca saraca nici nu avea acces la baza de date, aflandu-se la domiciliul personal.
    asa ca tocmai telefonul pentru ultima comanda nu l-am primit.

    nu m-a deranjat ca m-a sunat duminica de 3 ori la ore "idilice" ci ma gandesc la voi si la cosmarul de a vedea ca probabil se confirma doar 50% din precomenzi.
    probabil ca mine au fost multi care au dat comanda la diferitele versiuni de jocuri, pentru ca in final, dupa 3 versiuni, sa se adauge si reducerea de membru... deci alta comanda.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 389 of 452 FirstFirst ... 289 339 379 387 388 389 390 391 399 439 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts