Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 452 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1981 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, dacă am dat pre-comandă la Tekken 6: Limited Edition(X360) și la Borderlands(X360) (card de membru), mai plătesc transportul?

    Merci.

  2. #1982 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    MagisterLudi - salut. La nicio consola Microsoft nu comunica oficial daca e Jasper sau nu, asa ca nici noi nu putem. Ceea ce stiu e ca sunt produse in 2009 si sunt modelul nou de Elite care vine cablul HDMI, deci 99% sunt Jasper. Nu pot sa iti dau confirmare 100%, dar cred ca 99% e bine, nu ?

    ---------- Post added 21-10-2009 at 02:54 PM ----------

    Skaar - Nu am inca info despre Assassin's Creed 2. Editia de colectie, daca e exclusiva unui magazin din UK nu o vom aduce.

    Am dat modificat pentru Search.

    ---------- Post added 21-10-2009 at 02:55 PM ----------

    RonanN1 - platesti ce este in emailul de comanda, nu ar trebui sa ai transportul acolo trecut. Daca il ai, te rog specifica acest lucru cand suna pentru confirmare colega mea ca sa nu il factureze.

    ---------- Post added 22-10-2009 at 02:52 PM ----------

    O cofirmare: Tekken PS3, Tekken Xbox 360 si Tekken PS3 Collector's Edition vin la timp.

    La Tekken Xbox 360 Collector's Edition e posibil sa avem 1-2 zile intarziere, dar inca nu este confirmat.

  3. #1983 SP
    Member felixxx's Avatar
    Razvan, stii cumva daca Borderlands (pc) o sa ajunga la data anuntata pe site (28.10)? mersi.

  4. #1984 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    28-29 este data estimata. Din cate stiu este deja in transport, trebuie sa verific.

  5. #1985 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Ceva vesti cu continutul editiei de colectie la Dragon Age?

  6. #1986 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu am primit comunicat oficial. Nu vom primi bonus-urile de Preorder, dar vom avea bonusurile detaliate in descrierea de pe site.

  7. #1987 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Razvan care ar fi fost bonusul de preorder? ca nu gasesc nicio informatie. si eu am preorder la voi la colectorul de xbox

    multumesc

    LE: este vorba de : The Stone Prisoner download pack featuring Shale will be available at no additional cost to all players who purchase a new copy of Dragon Age: Origins, whether it be on PC, Xbox 360 or PS3, the original version or Collector’s Edition, via pre-order or at launch, digital download or retail.

    numai la noi nu poti beneficia de preorder stuff

  8. #1988 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Promotia zilei si oferta saptamanii

  9. #1989 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    28-29 este data estimata. Din cate stiu este deja in transport, trebuie sa verific.
    te mai intreb zilele astea atunci, poate intre timp se confirma. mersi mult.

  10. #1990 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Referitor la bonusurile de la editia de colectie - acestea sunt disponibile in anumite tari, se pare ca trebuie un contract special cu producatorii. Nu ni s-a oferit posibilitatea de a face acest contract inca (dar nu suntem singura tara in care nu exista bonusurile acestea). Am cerut pentru viitor aceasta posibilitate, speram intr-un raspuns favorabil pentru urmatoarele titluri.

    Studentul - Vom avea ceva nou la promotia zilei, un nou concept, nu doar o reducere de pret.

    ---------- Post added 23-10-2009 at 11:48 AM ----------

    Am primit o intrebare referitoare la DJ Hero. Din pacate, nu il vom avea la data de lansare. Ne concentram toate fortele pe Call of Duty 6, deci cel mai probabil DJ Hero va veni dupa aceasta lansare. Nu am o data exacta, dar va fi dupa 10.11.2009. Imi pare rau pentru aceasta intarziere.

  11. #1991 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Salut Razvane, dupa cum ti-am scris in PM, am trimis consola miercuri la voi.Sper ca a ajuns cu bine.
    Ai vreo idee cand imi va ajunge alta in locul celei stricate? (cu aproximatie, desigur)

    Nu vreau sa fiu insistent sau deranjant, dar trebuie sa-mi vina niste titluri pt review-uri si vreau sa stiu daca e vreo posibilitate sa le joc sapt. viitoare.
    Mersi anticipat.

  12. #1992 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Taw - a ajuns la noi. Cu aproximatie saptamana viitoare, nu am o zi exacta deocamdata.

  13. #1993 SP
    Member D3evil's Avatar
    Vad ca iar s-a modificat data de lansare la Elite FM3 Bundle, sa inteleg ca sunt noi intarzieri?

  14. #1994 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    D3evil - este in transport, dar firma care le aduce ne-a dat o noua data posibila de livrare si am modificat si noi. Important este sa reusim sa livram saptamana viitoare, sper sa se poata folosi in weekend acest produs, este foarte asteptat.

    ---------- Post added 23-10-2009 at 01:18 PM ----------

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Taw - a ajuns la noi. Cu aproximatie saptamana viitoare, nu am o zi exacta deocamdata.
    Revenind pe acest subiect, luni sau marti va fi la tine inlocuitoarea. I hope that's quick enough.

  15. #1995 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post

    Revenind pe acest subiect, luni sau marti va fi la tine inlocuitoarea. I hope that's quick enough.
    Ar fi super.
    Mersi frumos mane pt tot, voi confirma aici cand ajunge.

  16. #1996 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Discutam de noul concept de promotie a zilei. In loc de o simpla reducere pret, avem acum : Cumperi un joc si primesti unul gratis.

    Aceasta promotie va rula in week-end, sper sa va placa.

  17. #1997 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nesimtiti mari astia de la Turn 10. Schimba data aia de lansare peste noapte. Acum 30.10.2009. Poate pana anunta Forza 4, jucam si noi 3-ul. Ah, m-am luat degeaba de Turn 10. De fapt doar la voi este data de lansare 30.10.2009. Luni poate va razganditi. Se impiedica magarul de la caruta care le cara pana in Romania si ii trage una in cap carutasului.

  18. #1998 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nesimtiti mari astia de la Turn 10. Schimba data aia de lansare peste noapte. Acum 30.10.2009. Poate pana anunta Forza 4, jucam si noi 3-ul.
    subscriu. Razvan poate macar la titlurile astea mari ar fi bine sa nu ne mai faceti 'surprize'. am inteles motivul, dar o saptamana fata de termenul initial e cam mult. sper totusi sa ramana o saptamana...

  19. #1999 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pff.. vine odata cu Tekken 6 si n-o sa stiu ce sa joc

  20. #2000 SP
    Junior Member Morganxxx's Avatar
    Ba baieti, cu atatea titluri bune in perioada asta, nu cred ca muriti daca mai stati o saptamana, doua.
    Sper sa nu fiu offtopic.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 452 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts