Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 452 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 ... LastLast
Results 2,201 to 2,220 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2201 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    promotia zilei... ? e deja de 1 sapt, cred

  2. #2202 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Da, macar nu mai lasati chestia aia cu valabil 24h

  3. #2203 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Scuze, am fost ultra prinsi cu Call of Duty.

    Am schimbat acum.

  4. #2204 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ..
    Eu am primit raspuns ca fie vineri, fie luni va ajunge. Patience young grasshopper

  5. #2205 SP
    Member kane86's Avatar
    Razvan la lansarea MW2 nu se poate face totusi reducere cu codul? Fiind diferenta atat de mare la pret voi da comanda de pe site pana la urma (insa nu veti mai plati transportul pana la mine daca vin si il iau de la voi in ziua lansarii ). Ce parere ai?

  6. #2206 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Khan - Imi pare rau, dar nu va veni cand am estimat. Tot intreb cand vine si nu mi se raspunde exact. Nu cred ca va dura mai putin de o saptamana, poate rezolvam cu alt produs. Cel trimis de tine nu a ajuns la mine, ai un tracking number?

    kane86 - din pacate, lansarea se face intr-un magazin si acolo sunt anumite preturi care trebuie respectate. Diverta face vanzarea acolo, nu noi, imi pare rau.

  7. #2207 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ..
    Extraordinar cat timp liber poti avea.

  8. #2208 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    RvsS: au plecat MW2 inspre useri?

  9. #2209 SP
    Member richardm27's Avatar
    Razvan aveti stoc destul la MW2? N-am precomanda si vreau sa stiu daca il comand il pot avea saptamana asta.

  10. #2210 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mika - da. Din ce mi-a spus depozitul toate comenzile au fost trimise.
    richardm27 - da, saptamana asta vom avea, dar intr-adevar se vand repede.

  11. #2211 SP
    Member richardm27's Avatar
    Razvan am bagat comanda pe site, daca nu ma contacteaza nimeni maine o sa te mai deranjez ca deh...........triggerele ard !!!

  12. #2212 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    RvsS, am precomanda la voi pentru mw2, am confirmat comanda si cica azi trebuia sa fie la mine. Am sunat la fan curier si nu au nici un pachet pentru mine, dar au pentru magazinele mari din oras. Ce se intampla?

  13. #2213 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Primit Prestige. Totul in regula. Multam mult.

  14. #2214 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Mda, nu stiu de ce ma asteptam sa ajunga la timp. Am vorbit cu cei de la fan curier si nu ati trimis nimic. Daca cumva ajunge zilele urmatoare cred ca il voi refuza. Tocmai ati pierdut un client

  15. #2215 SP
    Member Imperatore's Avatar
    la mine a ajuns de la 9-10dimineata

  16. #2216 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Max View Post
    Mda, nu stiu de ce ma asteptam sa ajunga la timp. Am vorbit cu cei de la fan curier si nu ati trimis nimic. Daca cumva ajunge zilele urmatoare cred ca il voi refuza. Tocmai ati pierdut un client
    Nu mai suna la Fan ca sunt ametite fetele pe acolo. Aveam un colet, sun la ei si mi se spune ca nu au nimic pe numele meu. In timp ce vorbeam ma suna cineva. Ma uit pe telefon si surpriza, soferul de la ei, care era in fata portii.

  17. #2217 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Max View Post
    Mda, nu stiu de ce ma asteptam sa ajunga la timp. Am vorbit cu cei de la fan curier si nu ati trimis nimic. Daca cumva ajunge zilele urmatoare cred ca il voi refuza. Tocmai ati pierdut un client
    1. Fac un apel la calm.
    2. Fan-ul nu te prea gaseste fara un numar de AWB.
    3. Eu iti pot trimite numar de AWB, dar nu stiu numele tau, da-mi pe PM numele sau nr. telefon.

  18. #2218 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    1. Fac un apel la calm.
    2. Fan-ul nu te prea gaseste fara un numar de AWB.
    3. Eu iti pot trimite numar de AWB, dar nu stiu numele tau, da-mi pe PM numele sau nr. telefon.
    Imi cer scuze dar trebuie sa intelegi de ce m-am enervat, inainte toate comenzile intarziau. Am vorbit cu fata de la tine, am primit un awb si am aflat unde este, azi ajunge. Iti multumesc!

  19. #2219 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ok, perfect.

  20. #2220 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Primit Prestige, multumesc Razvan pt asistenta si Gameshop pt produs. Totul in ordine: continut, timpi de livrare, starea pachetului.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 452 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts