Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 151 of 452 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 201 251 ... LastLast
Results 3,001 to 3,020 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #3001 SP
    Junior Member WIZz's Avatar
    salutare,

    Gameshop.ro primeste Dawn of War: Chaos Rising

    Release-ul oficial este in data 12.03.2010, daca puteti sa-l aduceti in data releasului oficial sau cu 2-5 zile intarziere?

    Daca nu este cerere, asta e ... o sa-l cumpar de pe steam si ma multumesc cu el fara cutie.

  2. #3002 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Amur - nu am in acest moment alte informatii despre data exacta la care va ajunge consola la noi. Teoretic se lanseaza cu jocul, adica pe 9.03 si am estimat transportul care va conduce la o data de aparitie de 15.03 in stoc. Daca apare mai repede, sigur ca o vom avea si noi atunci.

    ---------- Post added 01-03-2010 at 02:10 PM ----------

    WIZz - nu cred ca vom aduce acest titlu.

  3. #3003 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Am primit Bioshock-ul pentru Xbox360 de la voi! Mersi mult!

  4. #3004 SP
    Member Johnny's Avatar
    Care e treaba cu intarzierea la Assassins Creed 2 ? 09.03.2010 In alte parti vad ca tot pe 5 iese ( chiar 4 pe steam) macar daca ati fi adus Collector's edition stiam o treaba da asa la versiunea normala??

  5. #3005 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Exista mici intarzieri la transport pe care nu le putem controla.

  6. #3006 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Exista mici intarzieri la transport pe care nu le putem controla.
    sincer nu este prima data cand jocurile de la ubisoft ajung cu intarziere. semn de 'maxim respect' pentru gamerii din romania.

  7. #3007 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Intelegem importanta datei de lansare si am reusit la majoritatea titlurilor sa o onoram, dar nu intotdeauna.

  8. #3008 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    MLB '10: The Show il veti avea ?

  9. #3009 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu stiu in acest moment.

  10. #3010 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Eu daca am facut precomanda pe gameshop.ro (numele Iulian Avasiloaia) la BC2 pe 26 februarie, ma pot trezi ca nu mai prind jocul pe stoc? Asta e specificat undeva pe site? Intreb pentru ca nu am fost sunat pentru confirmare in cele 24 de ore (cat scria pe site) si nici nu am reusit sa dau de nimeni la numarul de telefon trecut la Contact.

  11. #3011 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by superman90 View Post
    Eu daca am facut precomanda pe gameshop.ro (numele Iulian Avasiloaia) la BC2 pe 26 februarie, ma pot trezi ca nu mai prind jocul pe stoc? Asta e specificat undeva pe site? Intreb pentru ca nu am fost sunat pentru confirmare in cele 24 de ore (cat scria pe site) si nici nu am reusit sa dau de nimeni la numarul de telefon trecut la Contact.
    Te vor suna exact inainte sa il trimita..

  12. #3012 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    de ieri s-a inceput sa se sune pt confirmarea BC2. daca nu ati fost sunati, veti fi intotdeauna suna pt confirmare inainte sa fie livrata comanda. nu se mai suna atunci cand faci comanda pt ca oricum e inutil.

    cheers

  13. #3013 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Well, nu e inutil, mai ales ca e ramburs. As fi mai linistit sa stiu ca imi este procesata comanda Primesc telefonul si dupa aia stau linistit pana cand o fi sa ajunga jocul, nu invers.

  14. #3014 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Si eu am facut comanda pentru Battlefield de saptamana trecuta. Inca nu am fost sunat. Sa ii contactez eu?

  15. #3015 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by superman90 View Post
    Well, nu e inutil, mai ales ca e ramburs. As fi mai linistit sa stiu ca imi este procesata comanda Primesc telefonul si dupa aia stau linistit pana cand o fi sa ajunga jocul, nu invers.
    tu ai citit mai sus ce am spus? te suna cand este gata de livrare. pt ce sa sune atunci cand faci un preorder? sa ce sa confirmi ca ai dat click sau ce?

    e gata de plecare suna oamenii. atunci confirmi ca ramane comanda

  16. #3016 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut,

    Iata cum se face comanda:

    1. Se intra pe site, se intra in cont (log in), se pun produsele in cos. Daca aveti cod de membru sau cod de membru al acestui forum, se introduce codul in cos si se apasa proceseaza.
    2. Ajunge mail de confirmare a comenzii. Acelasi mail ajunge si la noi, este dovada ca s-a inregistrat comanda. (daca nu ajunge mail - cautati si in spam si asteptati putin, nu ajunge instantaneu. Daca totusi nu ajunge - contactati-ne la [email protected] si verificam).
    3. Nu se mai suna dupa ce ati facut precomanda pentru confirmare (primirea acelui email este garantia efectuarii precomenzii).
    4. Se suna cand este jocul in stoc si e gata de trimitere.
    5. Jocul ajunge la lansare la voi.

    Daca sunt mici intarzieri, atunci se schimba data de aparitie pe site si se comunica cat de des posibil. Acestea sunt exceptii, intotdeauna incercam sa ajunga la voi la lansare.

  17. #3017 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Gata m-a sunat o domnisoara foarte amabila acum 2 minute. Vineri ajunge la mine jocul.

    Multumesc gameshop!! Super-veste!!

  18. #3018 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Am fost sunat, vineri bag BC 2
    Multumiri GameShop. In ritmul asta, se merita trecut de la amazon.co.uk la gameshop only!

  19. #3019 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Salut.
    Am vazut ca aveti pe site Guitar Hero Metallica(bundle care include jocul si chitara Pagina Produsului ) Ps2,dar nu am gasit nimic pentru Ps3.Aduceti si pentru PS3?Si daca da,la ce pret.Multumesc.

  20. #3020 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am adus, dar s-au epuizat. Mai sunt in magazine si pot incerca sa aflu unde sunt daca imi spui din ce oras esti (eventual PM).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts