Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 452 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast
Results 21 to 40 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #21 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    un Arcade tot la 799 RON vine? si cata garantie are? Ieftinirea care se aude ca va fi in state va afecta cat de cat si preturile de la noi?

  2. #22 SP
    Manager paul's Avatar
    Arcade e 849 RON si are 3 ani garantie.

    RvsS: mai bine ai edita descrierea si sa scrii garantia, nu de alta dar toti se intreaba (vezi comentariile de pe paginile cu xbox de pe gameshop).

  3. #23 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    paul - da, asa vom face.
    Khan - ieftinirea s-a produs la Premium, doar in SUA. La noi va veni noul Premium - adica cel cu 60 GB. Pretul va fi aprox. egal cu cel de acum de la versiunea cu 20 GB.
    darcangel - chiar acum se lucreaza la asta. E nevoie, sunt de acord.

  4. #24 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    RvsS, să postezi c�nd aduceți 360-ul cu cpu și gpu pe 65nm, ca să știu exact c�nd �mi iau a doua consolă. Thanks!

  5. #25 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Consolele Elite care sunt in stoc acum au aceste caracterisitici.

    Daca te intereseaza Arcade sau Premium - ok, voi anunta aici.

  6. #26 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Post

    RvsS, salut, mai aveți pe stoc jocul Soulcalibur IV pentru Xbox 360? (am vorbit pe PM mai demult)...

    Nu mă interesează prețul, să fie si 5 mil, numa să fie! De o lună+ ma tot agit să �l cumpăr din 3-4 părți...și numa aiureli pățesc. Ba �mi iau banii de pe card (de trei ori valoarea jocului și nici un joc trimis), ba aduc numai versiuni de PS3, ba că vine azi...că vine m�ine...că vine peste 100 de ani!

    Am zis ca să �ncerc și aici (n-am mai cumpărat jocuri de 360 doar de PC de la voi).

    Merci.

  7. #27 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Soul Calibur este distribuit la noi de Ubisoft, care are reprezentanta oficiala. Deocamdata nu au trimis acest joc, eu sper sa vina in cateva zile. Iti scriu aici cand e in stoc, cel mai bine faci si o precomanda ca nu risti nimic, daca intre timp il gasesti, spui cand te suna ca nu-l mai vrei si gata.

  8. #28 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Oki. merci. Am să fac un pre-order chiar acum. Vroiam să fac din prima un pre-order dar...am mai făcut odata la jocul Resident Evil 4 (PC) și cu pre-orderul facut am rămas

  9. #29 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Am si eu o intrebare. Am vazut ca nu am cum sa cer informatii despre acel produs, sau cel putin nu am gasit eu. Controllerul ..::GameShop.ro::.. cati ani are garantie? Mersi.
    Desi cam tarziu, am un raspuns pentru tine: au garantie, nu au dat producatorii o perioada, dar cred ca este tot 3 ani, ca si la console.

    Intr-o ordine de idei apropiata: Noua consola Premium Xbox 360 cu hdd 60 GB va fi disponibila in 5-7 zile.

  10. #30 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Pacat, am dat comanda acum o saptamana la emag Multumesc oricum pentru raspuns.

  11. #31 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Precomenzi interesante
    - noua consola PS3 cu hdd de 80 GB - aprox. 5 septembrie.
    - noua consola Xbox 360 cu hdd de 60 GB - aprox. 1 septembrie.

    Ce se va introduce foarte curand - Star Wars the Force Unleashed, Facebreaker (e genial demo-ul), Mercenaries 2.

  12. #32 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nice, 3 titluri must have for me
    Thx RvsS. Ai idee la ce preturi ?

  13. #33 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Preturile sunt cele obisnuite pentru acest tip de titluri, adica PS3 si Xbox 360 intre 219 si 239 RON, restul platformelor mai jos. Mercenaries 2 va fi cu manual in limba romana pe PC si la un pret bun.
    Tot asa, Crysis Warhead va fi localizat, deja e la precomanda si e relativ ieftin.
    Mai sunt 2 surprize, dar sunt tot de PC si mai astept putin pana sa le dezvalui.

  14. #34 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Who cares about PC Games ?

  15. #35 SP
    Member zNowkid's Avatar
    ma tot gandesc sa fac pre-comanda la Call of Duty World at War Collector's Edition.odata ce aveti produsu in stoc dupa cat tim primesc jocul?

  16. #36 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    De obicei odata ce il primesc ti-l livreaza in data lansarii si iti ajunge ziua urmatoare. Sau ti-l trimit inainte ca iti ajunga in data lansarii.

  17. #37 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, incercam sa il trimitem cu o zi inainte ca sa ajunga exact in ziua lansarii. In cel mai rau caz, il trimitem in ziua lansarii si ajunge cu o zi dupa lansare la tine.

    Prima surpriza - e PC only deocamdata - Crysis va costa 59,9 RON! (nu vorbesc de Warhead, ma refer la primul joc).

  18. #38 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Oferte pentru Xbox 360 gen Media Galaxy 3 la 200 ron veti avea?

  19. #39 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    We'll look into that.

  20. #40 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    That would be nice ca pana si jocuri destul de vechi (bioshock este la promotie de 5 luni cred cu 260ron) sunt tot la pretul celor noi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 452 FirstFirst 1 2 3 4 12 52 102 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts