Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 347 of 452 FirstFirst ... 247 297 337 345 346 347 348 349 357 397 447 ... LastLast
Results 6,921 to 6,940 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6921 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    hmmm, cred ca reducerea e doar pentru cei care participa la concursul de fifa... sau cel putin asa se intelege din ce scrie pe acolo.
    Frate esti de-a dreptul penibil, nu vezi ce a scris Xristina 7 posturi mai sus, si ce a raspuns RvsS?!

  2. #6922 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    nenea Honord - frateeeee... de ce crezi ca ne tragem de sireturi bai frate!!!???


    tudyniuz - uite aici:

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Sambata, incepand cu ora 10:00 se va organiza un concurs de FIFA 11 pe PC in cadrul GameShop Concept Store. Sunt premii consistente si reduceri de 50% la produsele din stocul magazinului nostru fizic din Str. Sfanta Vineri.

    si:

    ESL: Ultimele pregatiri inainte de fluierul de start - News - FIFA 11 - Romania - ESL - The eSports League

    s-a updatat pagina cu:

    Toate persoanele prezente in locatia in ziua concursului, vor beneficia de o reducere de 50% la orice joc cumparat, in limita stocului disponibil.
    mai devreme scria ca doar participantii primesc reducerea.

  3. #6923 SP
    UberDude Honord's Avatar
    '' Toate persoanele prezente in locatia in ziua concursului, vor beneficia de o reducere de 50% la orice joc cumparat, in limita stocului disponibil. ''

    Asta nu ai inteles?

  4. #6924 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    '' Toate persoanele prezente in locatia in ziua concursului, vor beneficia de o reducere de 50% la orice joc cumparat, in limita stocului disponibil. ''

    Asta nu ai inteles?
    Puteai totusi sa postezi doar asta, fara sa incepi cu insulte

  5. #6925 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Oameni buni, va rog, scrieti o intrebare si asteptati cateva minutele sa apuc sa raspund, nu raspundeti in numele GS sau faceti speculatii sau interpretati texte pentru ca se ajunge la confuzii.

    Ca sa clarific, oricine vine maine are 50% reducere. Cei care si participa la concurs pot castiga premii substantiale, detaliate in link.

    Multumesc.

  6. #6926 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pai eu am scris atunci cand pe pagina la care trimiteati voi scria ca DOAR participantii primesc -50%.
    daca ati modificat-o intre timp, atunci foarte bine si toata stima pentru promotie, insa nu cred ca era nici o speculatie si nu a interpretat nimeni nimic aiurea din moment ce scria negru pe alb.

    Multumesc si eu.

  7. #6927 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, acest lucru s-a intamplat, dar pot clarifica eu fara sa existe scandal

  8. #6928 SP
    Member theste99's Avatar
    Batman Arkham Asylum va fi prezent maine in magazin ? Daca da, in varianta Platinium ?

    Vorbesc de PS3

  9. #6929 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    mortal kombat si portal 2 pt ps3 aveti la concept store?

  10. #6930 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    legat de Portal 2 subscriu...

  11. #6931 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    mortal kombat si portal 2 pt ps3 aveti la concept store?
    Da, un stoc redus de MK va fi disponibil. Portal 2 nu va fi disponibil.

  12. #6932 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Gamecarduri de WoW da? si daca da.. la ce pret?

    Multumesc frumos!

  13. #6933 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by theste99 View Post
    Batman Arkham Asylum va fi prezent maine in magazin ? Daca da, in varianta Platinium ?

    Vorbesc de PS3
    Doar de PC si de X360, de PS3 nu.

    ---------- Post added 17-06-2011 at 06:39 PM ----------

    DeathWings - da, sunt disponibile, 50% din valoarea afisata.

  14. #6934 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am intrebat astazi de niste jocuri daca sunt in stoc. Daca mi-au spus ca sunt in stoc vor fi si maine sau le scoateti si lasati doar unele jocuri? Merci.

  15. #6935 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu, nu se elimina stoc.

  16. #6936 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Buna seara, astept in continuare mail-ul cu continutul digital pentru precomanda Duke Nukem. Am achizitionat Balls of Steel Edition direct de la Concept Store. Multumesc.

  17. #6937 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Salut Razvan,se aude ceva de editia de colectie Assassins Creed: Revelations Animus Edition? Stiu ca voi sunteti importator exclusiv Ubisoft pt Romania, sau ma insel?

  18. #6938 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    dante23481 - nu exclusiv, oficial. Deocamdata nu se aude ceva anume, dar pana acum am avut acces la toate editiile de colectie de la Ubisoft, deci foarte probabil ca o vom aduce si pe aceasta, dar trebuie sa mai asteptam pana avem detalii exacte.

  19. #6939 SP
    Member party_man's Avatar
    imi permit o intrebare am facut 2 comenzi la voi toate jocurile primite nu au fost in tipla originala, pot primi o explicatie? sau ce e la oferta e ambalat asa fiind de fapt jocuri second reambalate sa para noi?

  20. #6940 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    veti mai aduce Gran Turismo 5 ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts