Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 351 of 452 FirstFirst ... 251 301 341 349 350 351 352 353 361 401 451 ... LastLast
Results 7,001 to 7,020 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7001 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    omg!!!

  2. #7002 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    [/COLOR]In premiera pentru userii forumului - aveti acces acum la promotii - Noutati.
    am comandat un Auditore Edition. muhaha . Nu am jucat inca AC 2 da Brotherhood collectors la asa pret . Nu trebuie ratat

  3. #7003 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Salutare. DJ Hero pt PS3 vine cu tot cu consola sau doar jocul? Astept un raspuns urgent. L-as cumpara acum. Multumesc.

    ---------- Post added 29-06-2011 at 07:31 PM ----------

    Am comandat Dj Hero 1 (varianta cu tot cu controller) + Dj Hero 2. As dori sa mi se livreze comanda pana Sambata 2 Iulie 2011. Multumesc anticipat!

  4. #7004 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Rvss am vreo sansa sa primesc comanda pana maine seara ?
    Locuiesc in Piatra Neamt .

  5. #7005 SP
    Member viezure's Avatar
    Pot sa-ti raspund si eu. Absolut nici una

    Si am si eu o intrebare: am facut o comanda, dar la livrarea produselor n-am putut sa aleg sa ridic direct din concept store. Nu este posibil?

    Si legat de inregistrarea pe site, campul "Oras/Sector" nu accepta o singura cifra, asa ca nu prea ai cum sa bagi sectorul, daca esti din Bucuresti.

  6. #7006 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    @it.addi: Comanda o să �ţi ajungă s�mbătă sau luni. M�ine se sună pt. confirmări, şi nu cred că au timp să proceseze toate comenzile �ntr-o singură zi.

    �n orice caz, respect pentru ceea ce aţi făcut �n ultima vreme..

  7. #7007 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Problema e ca Vineri dimineata plec din tara nu de alta .

  8. #7008 SP
    Junior Member alexmantiger's Avatar
    O sa mai aveti reduceri pentru produsele de pe site?

  9. #7009 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Rvss am vreo sansa sa primesc comanda pana maine seara ?
    Locuiesc in Piatra Neamt .
    Din pacate, nu. Depinde cand te intorci si ce produs vrei, unele au stoc mai mare, s-ar putea sa mai prinzi cand revii.

    ---------- Post added 29-06-2011 at 11:46 PM ----------

    Quote Originally Posted by alexmantiger View Post
    O sa mai aveti reduceri pentru produsele de pe site?
    Nu sunt sigur ca am inteles intrebarea, tocmai am anuntat reduceri la sute de produse. Te intereseaza altele?

    ---------- Post added 29-06-2011 at 11:47 PM ----------

    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    Salutare. DJ Hero pt PS3 vine cu tot cu consola sau doar jocul? Astept un raspuns urgent. L-as cumpara acum. Multumesc.

    ---------- Post added 29-06-2011 at 07:31 PM ----------

    Am comandat Dj Hero 1 (varianta cu tot cu controller) + Dj Hero 2. As dori sa mi se livreze comanda pana Sambata 2 Iulie 2011. Multumesc anticipat!
    Exista si variante cu controller si fara.

  10. #7010 SP
    Member viezure's Avatar
    Raspunde-mi si mie te rog

  11. #7011 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Si am si eu o intrebare: am facut o comanda, dar la livrarea produselor n-am putut sa aleg sa ridic direct din concept store. Nu este posibil?
    Si legat de inregistrarea pe site, campul "Oras/Sector" nu accepta o singura cifra, asa ca nu prea ai cum sa bagi sectorul, daca esti din Bucuresti.
    Se poate trece la comentarii ca vrei sa ridici din concept store sau se poate mentiona la telefon sau se poate adauga o adresa alternativa GameShop Concept store (poti sa ai mai multe adrese). Insa trebuie sa discuti la telefon pentru ca unele produse nu sunt in stoc la magazin si trebuie aduse special daca nu sunt acolo. Te va suna colega mea cu toate detaliile. Multumesc.

  12. #7012 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    am facut doua comenzi insa doar la una din ele am primit mail de confirmare

  13. #7013 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    veti aduce AC Revelations Special Edition ?

  14. #7014 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Din pacate, nu. Depinde cand te intorci si ce produs vrei, unele au stoc mai mare, s-ar putea sa mai prinzi cand revii.
    Merci. O anulez cand primesc telefonul .
    Sper sa mai gasesc ceva prin septembrie ... sau Apare inca o promotie de toamna nu ? intrebarea e in ce luna .

  15. #7015 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    veti aduce AC Revelations Special Edition ?
    Salut,

    este foarte probabil ca vom aduce toate editiile pe care le va produce Ubisoft, dar inca este devreme si nu avem toate detaliile. Cred ca vor fi toate pe site inainte de lansare pentru precomanda si preturile vor fi bune, asa cum v-am obisnuit.

    ---------- Post added 30-06-2011 at 10:38 AM ----------

    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    am facut doua comenzi insa doar la una din ele am primit mail de confirmare
    Uneori ajunge mai greu, mai ales pe yahoo. Totusi, mentioneaza cand te suna colega mea si se va rezolva.

    ---------- Post added 30-06-2011 at 10:39 AM ----------

    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Merci. O anulez cand primesc telefonul .
    Sper sa mai gasesc ceva prin septembrie ... sau Apare inca o promotie de toamna nu ? intrebarea e in ce luna .
    In toamna vor fi multe lansari, nu cred ca vor fi promotii de acest tip, dar vom vedea.

  16. #7016 SP
    Member viezure's Avatar
    Am primit si eu telefon, si domnisoara mi-a zis ca vine curierul vineri sau sambata, mai exact nu mi-a zis. Vineri ar gasi pe cineva acasa, dar sambata nu stiu. Nu se poate sa vina curierul vineri? Asa mi se pare cam ciudat sa-mi zica doua zile in care e posibil sa vina curierul.

  17. #7017 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    viezure
    - Fan Courier nu garanteaza 24 h la livrare. Garanteaza incercare de livrare in 48h. Este adevarat ca in majoritatea cazurilor ei livreaza a doua zi (deci in 24h), dar pentru ca ei nu garanteaza, nici noi nu o putem face, de aceea colega mea anunta acest interval. Insa din experientele anterioare, cele mai multe pachete se livreaza a doua zi.

  18. #7018 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    da... mereu iti vor zice de la gameshop ca vine vineri sau sambata... la mine in 99,9% din cazuri a venit vineri.

    doar cand a aparut mafia 2 a ajuns ala de abia luni cu el, bagand o scuza stupida ca a sunat la usa dar nu i-a raspuns nimeni... si-mi luasem liber special pt mafia 2 atunci

    *viezure daca vroiai 100% sigur ii specificai ca vrei sa-l ridici de la magazin

  19. #7019 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    da... mereu iti vor zice de la gameshop ca vine vineri sau sambata... la mine in 99,9% din cazuri a venit vineri.

    doar cand a aparut mafia 2 a ajuns ala de abia luni cu el, bagand o scuza stupida ca a sunat la usa dar nu i-a raspuns nimeni... si-mi luasem liber special pt mafia 2 atunci

    *viezure daca vroiai 100% sigur ii specificai ca vrei sa-l ridici de la magazin
    Am zis ca as vrea sa ridic din magazin, dar domnisoara mi-a zis ca nu se poate pt ca nu-l au in stoc in magazin..

  20. #7020 SP
    Member party_man's Avatar
    Sunteti deosebiti, ma suna una si-mi zice ca nu merge nimeni la posta sa ridice coletul cu marfa si ca probabil o sa mi se-ntoarca pentru ca ei nu lucreaza decat cu firme de curierat, FOARTE TARE! Deci chiar sunteti aplecati catre clienti...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts