Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 382 of 452 FirstFirst ... 282 332 372 380 381 382 383 384 392 432 ... LastLast
Results 7,621 to 7,640 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7621 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Am fost sunat si eu pentru Dark Souls.Well done gameshop

    P.S.
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate View Post
    Am facut precomanda la BF3 pe PC, o sa il primesc in ziua lansarii ? ( Nu sunt din Bucuresti )
    Nu,tu o sa-l primesti cu 3 zile inainte sa ai timp sa te lauzi ca iti merge cu 999 de fps pe mega rigu' tau

  2. #7622 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Vineri va asteptam in Gameshop Concept Store (Str. Sfanta Vineri nr. 25) pentru lansarea Driver: San Francisco de PC. Citez din comunicatul de presa:

    " De la festivitate nu vor lipsi nici concursurile organizate pe sisteme PC asamblate de Gigabyte. Participanții la concurs vor putea c�știga premii importante printre care ediția de colecție a jocului, ediții standard, hanorace și tricouri. Mai mult, toți cei care vin la eveniment cu dovada precomanzii la ediția de colecție a jocului Driver: San Francisco (indiferent de platformă: PC, Xbox 360 sau PS3) vor primi automat un tricou. "

  3. #7623 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    am o nelamurire referitoare la Rage pt pc:

    inteleg ca are steamworks... dar pe steam nu e disponibil in regiunea noastra...

    question: ce naiba se intampla daca cumperi jocul de pe gameshop.ro?

  4. #7624 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu am acces la joc ca sa fac acest test. Daca sunt cumva probleme ne vom adresa producatorilor.

  5. #7625 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    uite aici se afla jocul:

    Site Error

    *probabil ca se va remedia situatia pana vineri.

  6. #7626 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Dark Souls si Rage sunt in stoc, vor ajunge vineri la voi daca ati confirmat deja. Daca nu ati apucat sa raspundeti, rog sa ne contactati.

  7. #7627 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Si in Concept Store cand ajung? Dark Souls Limited in mod special.

  8. #7628 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Tot vineri ajung. Toate sunt Limited la Dark Souls.

  9. #7629 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Forza Motorsport 4 e greek all the way ?? Daca se poate preciza acest lucru si pe site ar fi perfect, mersi.

  10. #7630 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Forza Motorsport 4 e greek all the way ?? Daca se poate preciza acest lucru si pe site ar fi perfect, mersi.
    O sa ti se raspunda cum s-a raspuns si pana acum "nu stim inca". Nu stiu ce dureaza atat aflarea unei simple informatii. Probabil ca vom afla pe pielea noastra daca carticica de colectie este in engleza sau ne apucam sa invatam greaca.

  11. #7631 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am adresat din nou intrebarea acum. Nu stiu de ce dureaza asa mult, intrebarea se duce direct la producator, dar raspunsurile vin uneori mai greu. Revin cand am info. Multumesc.

  12. #7632 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Veti aduce Elder Scrolls V Skyrim ?

  13. #7633 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, este posibil sa aducem acest titlu, speram sa fie la precomanda cu o saptamana inainte de lansare. Vom aduce cel mai probabil editia Preorder, adica editia standard care vine si cu o harta a lumii din joc.

  14. #7634 SP
    Junior Member hacktester's Avatar
    Quote Originally Posted by hacktester View Post
    Resident Evil 4 Platinum si Devil May Cry Capcom Classics pentru PS2 mai aduceti ?Le vad de ceva timp pe site dar n-au fost niciodata in stoc...
    Am vazut ca le-ati scos.
    Ieri seara am dat comanda la un alt joc de PS2 pe care scria clar "In stoc".Azi am fost sunat si mi s-a spus ca nu mai sunt deloc si ca nu se mai aduc
    Ar fi frumos din partea voastra sa va ocupati de sectia "PS2" putin mai mult.Stiu ca sunt putini amatori de jocuri mai vechi,dar daca tot sunt acolo...

  15. #7635 SP
    Member felixxx's Avatar
    Razvan, la sfarsitul saptamanii viitoare primim Homm VI? Mersi.

  16. #7636 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    hacktester - da, avem in vedere aceasta platforma, vom mai insista asupra acestor produse.
    felixxx - da, vineri.

  17. #7637 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Razvan o intrebare:Cei care au facut precomanda la Battlefield 3 editia simpla vor primi editia Limited sau vor ramane cu cea standard?

    Multumesc!

  18. #7638 SP
    Member theSrN's Avatar
    si legat tot de precomanda la Battlefield 3, va veni in limba englea packaging-ul? vreau sa dau precomanda dar nu vreau sa am surprize :-s

  19. #7639 SP
    Member luciteck's Avatar
    Astept si eu noutati legate de limba in care va fi carticica cu cele 96 de pagini, aferenta lui FM4. Sper ca nu va fi in greceste, ca atunci cei 300 de ron mi se par nesjustificati.

  20. #7640 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by TheProfessoR View Post
    si legat tot de precomanda la Battlefield 3, va veni in limba englea packaging-ul? vreau sa dau precomanda dar nu vreau sa am surprize :-s
    Va fi in engleza. S'a mai raspuns la intrebarea asta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 382 of 452 FirstFirst ... 282 332 372 380 381 382 383 384 392 432 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts