Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 383 of 452 FirstFirst ... 283 333 373 381 382 383 384 385 393 433 ... LastLast
Results 7,641 to 7,660 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7641 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Razvan o intrebare:Cei care au facut precomanda la Battlefield 3 editia simpla vor primi editia Limited sau vor ramane cu cea standard?
    Multumesc!
    La Battlefield 3 se primeste exact ce s-a comandat. Prin urmare, daca vrei o alta editie, fa precomanda pentru aceea. Fiind aceleasi preturi, poti face direct la Physical Warfare Pack.

    ---------- Post added 10-10-2011 at 10:15 AM ----------

    Quote Originally Posted by TheProfessoR View Post
    si legat tot de precomanda la Battlefield 3, va veni in limba englea packaging-ul? vreau sa dau precomanda dar nu vreau sa am surprize :-s
    Da, absolut toate jocurile noastre au ambalajul si continutul in limba engleza cu 2 exceptii:
    a. Jocurile de PC localizate unde ambalajul este in limba romana si produsul in limba engleza.
    b. Foarte putine jocuri, doar de la Microsoft, unde in cateva cazuri ambalajul a fost in alta limba, dar softul a fost in limba engleza.

    In afara de Microsoft nu exista niciun alt producator cu aceasta problema si vom incerca sa rezolvam si problema la Microsoft astfel incat aceasta problema sa dispara complet.

  2. #7642 SP
    Member jon209's Avatar
    Vreau sa stiu de ce la FIFA 12 PS3 am doar o pereche de comentatori Martin Tyler si Alen Tyler???

  3. #7643 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pentru ca asa a facut Electronic Arts jocul?

  4. #7644 SP
    Member jon209's Avatar
    Nu mai trebuia sa fie inca o echipa de comentatori Clive Tyldesley & Andy Townsend

  5. #7645 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    jon209
    - imi este relativ greu sa inteleg ce spui pentru nu prea folosesti semne de punctuatie. Referitor la intrebarea ta - acest lucru s-a discutat pe threadul de FIFA 12. Exista unele versiuni ale jocului care au aceasta optiune in meniul audio si unele care nu. Acest lucru se intampla in mai multe tari si nu are nicio legatura cu site-ul nostru sau cu tara noastra.

  6. #7646 SP
    Member jon209's Avatar
    Si de un patch se aude ceva?

  7. #7647 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu am aceste informatii.

  8. #7648 SP
    Member jon209's Avatar
    Legat de postul de mai sus m-am grabit sa il scriu (scuze).Oricum cei de la EA au dat iar cu noroi in fani...pacat.

  9. #7649 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu este nicio problema, nu era o critica, doar ca nu stiam cum sa raspund.

  10. #7650 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Vineri apare Forza 4, insa nici pana acum nu am primit vreo informatie despre cartea aia. Ar fi fost frumos sa fi aflat si noi mai din timp sa il putem comanda din alta parte, pentru a-l avea in ziua lansarii. Si ma refer aici la LE, nu la standard care poate fi cumparat de pe n site-uri.

  11. #7651 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am intrebat in mai multe randuri despre acea carte. Nu am primit un raspuns pana acum. Imediat cand il primesc vi-l trimit.

    ---------- Post added 11-10-2011 at 11:59 AM ----------

    Cartea Top Gear din cadrul pachetului Forza 4 este in limba engleza.

    Din pacate, produsul va intarzia putin, ne asteptam sa fie in stoc marti sau miercuri (18,19.10.2011).

  12. #7652 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Batman Arkham City Collector's Edition la precomanda - Noutati

    De asemenea Batman Arkham City Lenticular Edition va fi la precomanda.

    Vom reveni cu inca o surpriza maxim saptamana viitoare.

  13. #7653 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    ...pai maxim saptamana viitoare sa fie surpriza, ca asa ati facut si cu Rage, l-ati adugat cu o saptamana inainte de lansare dupa ce facusem deja precomanda in alta parte si-l mai si platisem, sa fiu sigur....

  14. #7654 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Ar fi frumos ca surpriza sa fie un pret redus la Dark Souls

  15. #7655 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Eu sper surpriza sa fie precomanda la Skyrim Collectors Edition Scump ce-i drept dar merita

  16. #7656 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Batman Arkham City Lenticular Edition

    Ce contine mai exact ?

  17. #7657 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Am intrebat in mai multe randuri despre acea carte. Nu am primit un raspuns pana acum. Imediat cand il primesc vi-l trimit.

    ---------- Post added 11-10-2011 at 11:59 AM ----------

    Cartea Top Gear din cadrul pachetului Forza 4 este in limba engleza.

    Din pacate, produsul va intarzia putin, ne asteptam sa fie in stoc marti sau miercuri (18,19.10.2011).
    O veste geniala ! Multumesc foarte mult. Abia astept sa ma sunati sa le iau (am precomanda la 2 bucati).

  18. #7658 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    ...pai maxim saptamana viitoare sa fie surpriza, ca asa ati facut si cu Rage, l-ati adugat cu o saptamana inainte de lansare dupa ce facusem deja precomanda in alta parte si-l mai si platisem, sa fiu sigur....
    Surpriza se refera la Batman si va fi un bonus de precomanda.

    ---------- Post added 11-10-2011 at 04:19 PM ----------

    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Eu sper surpriza sa fie precomanda la Skyrim Collectors Edition Scump ce-i drept dar merita
    Din pacate, sigur nu vom aduce acest titlu. Va fi o editie extrem de limitata, am discutat personal cu Bethesda despre asta, doream sa il iau si pentru mine dar in putine tari va fi disponibil. Insa - este foarte probabil ca vom aduce varianta standard si va contine si harta in forma fizica (asa numitul preorder edition). Tot ca la Rage, va fi adaugat cu o saptamana inainte de lansare.

  19. #7659 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Batman Arkham City Lenticular Edition

    Ce contine mai exact ?

    Dis.

  20. #7660 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    excelenta editia de colectia Batman AC...si ptr 97 de lei in plus era si pacat sa nu dau precomanda

    GG Gameshop !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 383 of 452 FirstFirst ... 283 333 373 381 382 383 384 385 393 433 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts