Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 397 of 452 FirstFirst ... 297 347 387 395 396 397 398 399 407 447 ... LastLast
Results 7,921 to 7,940 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7921 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    "The Elder Scrolls V Skyrim" pentru Xbox 360 va mai fii disponibil pentru precomanda?

  2. #7922 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RaduValentin View Post
    "The Elder Scrolls V Skyrim" pentru Xbox 360 va mai fii disponibil pentru precomanda?
    Nu se aduce pt xbox, citeşte c�teva posturi mai �n spate

  3. #7923 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RaduValentin - din pacate, nu.

  4. #7924 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Salut Razvan! Harta aceea in format fizic se primeste numai la precomanda? Ma refer la Skyrim

  5. #7925 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    The Sims 3 Pets (Pagina Produsului) mai ajunge in stoc ? Daca da, cand ? Multumesc!

    L.E: Am gasit asta, care pare fi in stoc, la un pret foarte bun.

  6. #7926 SP
    Member Harilip's Avatar
    hey
    cand o sa mai fie pe stoc World of WarCraft Battle Chest la 49 lei?

  7. #7927 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Assassins creed rev special edition ps3 conţine si primul assassins creed sau numai collectors?

  8. #7928 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Salut Razvan! Harta aceea in format fizic se primeste numai la precomanda? Ma refer la Skyrim
    Harta este in pachet, dar va fi probabil numai la precomanda pentru ca se va epuiza probabil produsul dupa lansare. La eventualele reaprovizionari nu vom avea aceasta harta.

    ---------- Post added 06-11-2011 at 01:46 AM ----------

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Assassins creed rev special edition ps3 conţine si primul assassins creed sau numai collectors?
    Din informatiile pe care le avem in acest moment, AC1 este pe disc in toate editiile de PS3. Din pacate, nu pot confirma aceasta informatie 100% pana cand nu ajunge jocul efectiv.

    ---------- Post added 06-11-2011 at 01:50 AM ----------

    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    The Sims 3 Pets (Pagina Produsului) mai ajunge in stoc ? Daca da, cand ? Multumesc!

    L.E: Am gasit asta, care pare fi in stoc, la un pret foarte bun.
    Nu va reveni foarte curand, recomand Limited.

    ---------- Post added 06-11-2011 at 01:54 AM ----------

    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    hey
    cand o sa mai fie pe stoc World of WarCraft Battle Chest la 49 lei?
    Este in stoc acum.

  9. #7929 SP
    Member adin33's Avatar
    Pentru Assassin's Creed Revelations cand o sa fim sunati ?

  10. #7930 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Am o precomanda de foarte mult timp la Assassin's Creed Revelations CE si acum vad ca aveti si un bonus pentru cei cu preorder.
    Exista vreo ordine in care se vor da pixurile in forma de pana , sau este aleatoriu totul , ca de obicei ?
    BTW. vreau neaparat pixul!

  11. #7931 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    Pentru Assassin's Creed Revelations cand o sa fim sunati ?
    am fost sunat azi, ajunge marti.

  12. #7932 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    got_game - procesul nostru de sunat nu este aleatoriu. Se suna in general in ordinea in care precomenzile au fost facute. In cazul in care sunt foarte multe precomenzi, se poate sa fie mici diferente de genul "am fost sunat dupa prietenul meu care a facut comanda la 2 minute dupa mine". Pixurile se ofera in ordinea in care se confirma telefonic comenzile. In acest moment avem suficiente pixuri si bonusuri in game pentru toata lumea. Ceea ce as dori sa se inteleaga este ca acesta este un bonus suplimentar, gratuit. Nu as dori sa se inteleaga ca daca cumva nu primim pixul inseamna ca trebuie sa fim extraordinari de suparati. Practic precomanda se face pentru joc, dar se refera la joc. Celelalte bonusuri sunt in limita stocului disponibil. In acest moment avem suficient stoc.

    adin33 - azi,maine sau luni.

  13. #7933 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    am facut 2 precomenzi pt doi prieteni de ai mei care intre timp s au razgandit le pot anula prin tine sau trebuie sa astept sa fiu sunat?

  14. #7934 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Anularea se face doar telefonic, in momentul in care vei fi sunat.

  15. #7935 SP
    Member popteodor's Avatar
    Am fost sunat azi pt Skyrim dar nu am reusit sa raspun.

    Mai sunt sanse sa fiu sunat din nou pentru confirmare si sa il primesc maine?

    Thanks.

  16. #7936 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Te rog suna inapoi sau scrie la [email protected].

  17. #7937 SP
    Member popteodor's Avatar
    Am sunat inapoi si s-a rezolvat.
    era confirmarea pt Assassin's Creed, so pt Skyrim mai am de asteptat.

    Mersi pt quick answer.

  18. #7938 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Pai intreaba si de Skyrim, suna din nou te rog. Daca ai inregistrata o poti confirma acum.

  19. #7939 SP
    Member felixxx's Avatar
    Razvan, revin asupra unui subiect despre care stiu ca s-a mai discutat cu o mica sugestie. Ar trebui sa luati in calcul ca la jocurile pe care le vindeti, in special jocurile de pc care necesita activare online, livrarea sa se faca in asa fel incat jocul sa ajunga in ziua anterioara lansarii oficiale. De exemplu la Skyrim varianta de pc oricum si daca livrati acum o saptamana si daca livrati maine jocul tot nu se putea juca decat la noapte la ora zero. Stii foarte bine ca toate magazinele online permit pre-load pentru jocuri, urmand ca activarea sa se faca in ziua oficiala la ora locala zero.
    Nici pentru jocurile de consola nu cred ca este o problema ca livrarea sa se faca in ziua anterioara lansarii oficiale, stii foarte bine ca apar pe traseu tot felul de probleme cu firma de curierat saU pur si simplu clientul nu e vineri acasa si trebuie sa astepte pana luni.
    Apreciem seriozitatea voastra, dar de multe ori tineti sa fiti mai catolici decat Papa. Per total nu cred ca va avantajeaza si nici pe noi nu ne avantajeaza. Stii foarte bine ca ce pleaca din UK pleaca in asa fel incat cu o zi inainte de lansarea oficiala, de obicei, jocul ajunge la client in Romania.
    Este doar o sugestie, dar cred ca, rezolvata favorabil, v-ar mai aduce niste clienti.

  20. #7940 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    felixxx - am inteles ce imi scrii. Nu pot sa comentez politica de trimitere a altor magazine sau sa fac o diferentiere la trimiteri in functie de modul de activare. De cele mai multe ori nu are de-a face cu "catolicismul" ci cu momentul in care este disponibil stocul. Oricum, voi discuta cu cativa dintre producatori acest aspect, sa vedem ce parere au.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 397 of 452 FirstFirst ... 297 347 387 395 396 397 398 399 407 447 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts