+ Reply to Thread
Page 447 of 447 FirstFirst ... 347 397 437 445 446 447
Results 8,921 to 8,929 of 8929

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

1. #8921 SP
    Senior Member adin33's Avatar
    Este cazut, merge o zi si 10 nu.

2. #8922 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by adin33 View Post
    Este cazut, merge o zi si 10 nu.
    Salut,

site-ul a fost mutat pe un server performant si acum nu ne mai asteptam la probleme de functionalitate. Totul ar trebui sa fie operational.

Multumim pentur intelegere.

3. #8923 SP
    Member Ramon's Avatar
    Am incercat acum sa fac o precomanda si am primit eroare de 3 ori.

4. #8924 SP
    Member Ramon's Avatar
    Am si eu o intrebare: precomenzile vor fi livrate in ziua lansarii sau va fi la fel ca la restul magazinelor, la 1-2 zile dupa?

5. #8925 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Ramon View Post
    Am si eu o intrebare: precomenzile vor fi livrate in ziua lansarii sau va fi la fel ca la restul magazinelor, la 1-2 zile dupa?
    Salut. Mai ai probleme in plasarea comenzii? Serverul a fost mutat si operatiunea finalizata.
    Precomenzile ar trebui onorare astfel incat sa ajunga in ziua lansarii.

6. #8926 SP
    Member Ramon's Avatar
    Am reusit sa plasez precomanda dupa multe incercari.
    Care e impedimentul de nimeni nu reuseste sa onoreze precomenzile in ziua lansarii? Pentru mine o intarziere de doar o zi inseamna sa cumpar versiunea digitala a jocului, in special daca ziua lansarii este vineri.

7. #8927 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Ramon View Post
    Am reusit sa plasez precomanda dupa multe incercari.
    Care e impedimentul de nimeni nu reuseste sa onoreze precomenzile in ziua lansarii? Pentru mine o intarziere de doar o zi inseamna sa cumpar versiunea digitala a jocului, in special daca ziua lansarii este vineri.
    Din punctul nostru de vedere - niciuna. Noi livram produsul la timp astfel incat comenzile sa fie livrate din orice magazin partener la timp si sa ajunga in ziua lansarii. Ar trebui si sa fie la raft in ziua lansarii si ceea ce am verificat noi se intampla - este si la raft. Daca este comanda online nu pot sa fac presupuneri referitoare la sistemul fiecarui magazin partener (poate necesita o confirmare telefonica sau e ingreunat usor depozitul/logistica/curierul). Insa livrarile de pe site-ul nostru si catre magazine sunt gandite astfel incat sa se respecte mereu data de lansare.

8. #8928 SP
    Junior Member shinorbi's Avatar
    @RvsS

Exista posibilitatea ca in viitorul apropiat sa aduceti carduri valorice pentru Nintendo eShop?

9. #8929 SP
    Member Ramon's Avatar
    @rvss

Ok, sunt curios de precomanda de la Metroid daca mi se livreaza pe 15 sep, vineri.

+ Reply to Thread
Page 447 of 447 FirstFirst ... 347 397 437 445 446 447