Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 452 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1801 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    raul79 - Ajunge marti-miercuri. Pe pagina produsului, in partea dreapta, exista data de lansare

    Amur - Microsoft nu comunica oficial niciodata ce tip este consola, dar mi s-a spus ca sunt de fabricatie 2009, deci toate sansele.

    tudort - nu avem informatii despre acest bundle. Tot ce aflu, comunic aici, dar deocamdata nu este confirmat decat cel cu Halo 3 si Halo ODST prezent pe site si consola Elite simpla la noul pret. De asemenea, faptul ca va creste pretul la Arcade.

    MrIacob - nu ne este oferit acest produs, deci nu il putem aduce.

  2. #1802 SP
    Member Skaar's Avatar
    Aveti cumva fifa 10 (xbox 360) pe stoc? Vreau sa fac comanda de el, dar pe pagina produsului scrie ca pe stoc va fi "in curand".

  3. #1803 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Skaar - da, este in stoc. S-a modificat si starea produselor.

  4. #1804 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, te rog spune-mi...de ce controller-ul weird de X360 e la fel de scum cap cel wireless?

    Pagina Produsului vs. Pagina Produsului

    ...vreau să-mi cumpăr un controller weird (al meu de 10 minute s-a dus) și nu știu cum stă treaba cu prețurile.

    Mulțumesc.

    *p.s.

    I hate wireless things

  5. #1805 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    *wired* , ceea ce ai scris tu inseamna " ciudat "

  6. #1806 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...se mai �nt�mplă

  7. #1807 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Si de ce exista diferenta asta de pret intre doua produse identice?
    Pagina Produsului si Pagina Produsului

    Controllerul cu fir de consola merge si pe PC pe sistem Plug&Play in Windows Vista si viceversa, in cazul celui "dedicat" de PC infipt in consola.

  8. #1808 SP
    Member kane86's Avatar
    Pentru ca nu sunt actualizate...oare de ce...

  9. #1809 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RonanN1 - in mod normal, wireless ar trebui sa fie mai scump decat wired. Dar, pentru ca acum am negociat pentru un lot, avem acelasi pret, in viitor wireless va fi mai scump.

    Sanjuro - produsele sunt identice pentru noi daca au acelasi cod de bare si acelasi pret de achizitie. In acest caz nu este adevarat, practic, desi ar avea aceeasi functionalitate, ele sunt identificate diferit si ... ne-au costat diferit. Totusi, pentru ca am aliniat pretul controller-ului wired la cel al wireless-ului aflat practic in promotie de pret momentan, am pus si pe cel de Windows la acelasi pret

  10. #1810 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    RvsS eu am un fix cu Promotia Zilei

  11. #1811 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    *wired* , ceea ce ai scris tu inseamna " ciudat "
    Wired inseamna cu fir, RonaN1 a scris corect.
    Ciudat in engleza se traduce "weird", "odd", "strange", etc. in functie de context.
    Nu e un repros sau o observatie, sa nu ma intelegi gresit, doar ca am vrut sa clarific ca sa nu-i bagam pe altii in ceata.

  12. #1812 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    de ce controller-ul weird de X360 e la fel de
    Eu vad ca scrie weird, ceea ce inseamna ciudat...
    Razvan, promotii de Xbox pe cand? Pana acum am vazut numai de ps3 si pc

  13. #1813 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Da, asa e, greseala mea ca nu am citi bine.
    Studentul, imi cer scuze.

  14. #1814 SP
    Member Nestea's Avatar
    Mai aveti de aranjat faza cu livrari ...cand vine curierul la ce ora k poate omul are treaba si nu sta dupa curier.asta e in general luati si voi idei de pe alte situri v am zis sistemul la pcgarage e exceptional poate apare si pe viitor la voi ceva de genu fara suparare e doar o parere desi nu mai zis de faza cu precomanda e clar unii au prioritati alti nu..chiar daca au card membru,referitor la faza cu sunatul nu inteleg dece suna in ziua lansari normal cand faci o comanda ar trebui sa te sune in cel mai scurt timp si cu curierul eu de unde stiu cand vine,il sun pe curier alo.. cand vii....?asa sta omul de la 8 la 18 dupa el?aia de la curier nu suna si ei ba.. vezi k vin la ora x!

  15. #1815 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu te suna, dar poti specifica tu o anumita ora exista rubrica de observatii. am folosit-o cu incredere si cand am specificat o anumita ora, curierul m-a sunat

  16. #1816 SP
    Member Nestea's Avatar
    nu stiu ce scrie in mail sau ce k e pe contu lui fratimiu si el a facut datele.,oricum normal ar trebui sa te suna aia ..vezi k venim peste tine

  17. #1817 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    chestia cu sunatul de catre un shop man este pur romaneasca. normal se foloseste ajax cart, unde se face update la order si primesti status la order. dar cum la noi se foloseste plata ramburs ei trebuie sa sune sa stie exact daca iti trimite sau nu. cat despre curier ei livreaza intre 10-18, daca tu specifici la observatii un interval de livrare si il confirmi si telefonic cand te suna de la GS, atunci va veni si curierul. daca nu specifici nimic, astepti

    cheers

  18. #1818 SP
    Member Nestea's Avatar
    Si faza cu situl e cam acelasi cu cel vechi au aceleasi templeturi doar k are un login desi nu se salveaza bine,lipsa de informatii sistemul de login e simplu nu e securizat si mai multe date despre client...doar niste ajustari in rest e cam lafel ..dece o fii asa inghesuit nu stiu in loc sa fie full screen sa cuprinda mai mult dar ma rog fiecare isi face sit ul cum vrea sau e site economic mie unu mi se pare un site slabut si prost organizat trebuie sa dai de rotita pana te doare mana..si nu au un buton din forum direct catre sit ul principal...contul de pe site nu e valabil cu cel de pe forum cica trebuia avizat pentru ce nush normal cu acelasi cont poti intra in amandoua.pe fundal puteati sa puneti niste reclame...ceva in home page niste flashuri dinamice cu diverse produse dispuse ori pe orizontal ori pe vertical
    Eu pe alt site primeam informati despre produsul meu ..l a calcat masina si nu mai vine ,vine mai tarziu sau poate nu sunt multe produse si daia e sit ul asa micut ma rog mi am dat si eu cu parerea sper k nu e de rau .hai gata k consum cerneala

  19. #1819 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    In primul rand n-am inteles mai nimic din ce-ai scris. Ma doare capul dupa prima fraza. In al doilea rand, pe unii ii enerveaza reclamele in flash (eventual si cu sunete), si cred ca e mai bine ca n-au pus nimic. In al treilea rand, faza cu promotia zilei e cam aiurea din cauza ca o schimbati la o ora foarte tarzie. De ce nu o schimbati dimineata, si sa tina pana a doua zi dimineata? Acum o schimbati pe la ora 2-3, eu fac comanda azi, ma suna abia maine, ca deja e prea tarziu, si il primesc abia poimaine.

  20. #1820 SP
    Member Nestea's Avatar
    din alta parte curierul mi a venit la ora 8 dimineata la usa
    Se vede ca cel care a facut site ul nu e unul priceput sau cu profil artistic cum e in romania designeri [majoritatea]sunt cel de la mate info care habar n au sa creeze ceva nou,la noi nu conteaza imaginatia ci productivitate pret mic client fericit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 452 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts