Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 226

Thread: Timpul maxim petrecut in spatele controlerului

  1. #21 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Call of Duty 4, reprize si de cate 10 ore

  2. #22 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Hmm, cred ca pe PC, de pe la 7-8 seara pana pe la vreo 9 dimineata, Unreal Tournament 3 Nici n-am realizat cand a trecut noaptea... eram doar eu cu el contra botilor

  3. #23 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ahh pe PC am uitat de maratonul World of Warcraft.Eram ... era prima experienta...si eram in mijlocul saptamanii dar eram prea obosit ca sa ma mai duc la sc.

  4. #24 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Hehehehe...

    Metal Gear Solid 3 Snake Eater pe PlayStation 2 - jucat ~ 40 de ore in continuu. Asta pana cand mi-au picat ochii in gura si m-am culcat, eram rupt. L-am jucat cam 5 zile in continuu pana l-am terminat. Pauze de pipi si mancare. Si atat. Eram cam disperat pe vremea aia. Acum m-au mai calmat prietena si serviciul!

    Pe PS3, hmm indubitabil Dead Space - cam 15 ore in sambata in care l-am luat. E unul din jocurile mele preferate all time!

  5. #25 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    gta 4 - 4 ore @xbox 360
    stand by - 7 ore , am adormit cu ea deschisa in dashboard.

  6. #26 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post

    Metal Gear Solid 3 Snake Eater pe PlayStation 2 - jucat ~ 40 de ore in continuu.
    Cred ca tu detii recordul pe forum la categoria asta. 40 de ore e o performata nu gluma .

  7. #27 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Incontinuu, fara macar sa ma ridic de pe scaun am jucat Red Alert 2 pentru 8 ore.

    Cel mai mult am stat ~30 de ore cu un prieten si am jucat Dungeon Siege la co-op. Eram atat de prinsi in joc incat ne ceream tigari sau sticla de suc folosind chat-ul in-game desi stateam unul langa altul

  8. #28 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Incontinuu, fara macar sa ma ridic de pe scaun am jucat Red Alert 2 pentru 8 ore.

    Cel mai mult am stat ~30 de ore cu un prieten si am jucat Dungeon Siege la co-op. Eram atat de prinsi in joc incat ne ceream tigari sau sticla de suc folosind chat-ul in-game desi stateam unul langa altul
    Duuuuuuuude cum sa faci una ca asta)Doamne cel mai urat ar fi sa vorbesti la microfon cu tipul cu care joci GTA 4 pe live)

  9. #29 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Motorstorm Pacific Rift-4 ore
    God of war 1-5 ore

    de obicei ma joc in jur de 2 ore

  10. #30 SP
    Member mihaif27's Avatar
    La console... cred ca vreo 6 ore... la diferite jocuri ... Gears of War, Assassin's Creed, Mass Effect.
    La PC - un singur joc - Diablo 1 - peste 14 ore.
    Tot la PC insa mai multe jocuri le schimbam intre ele... acum vreo 8-9 cand eram inca in liceu, si venea un prieten la mine cu PC-ul lui si jucam diferite jocuri in retea... stateam de la 10 dimineata... pana la ora 20-22 a doua zi, deci cam 36 de ore... si aici nu glumesc deloc .

  11. #31 SP
    Senior Member huber's Avatar
    ma speri cand vand ce spuneti voi aicea eu dabea rezist 3-4 ore si alti gen Khan rezista 8 ore fara macar sa se ridice de pe scaun .

  12. #32 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    MGS 2 - Sons of Liberty cap-coada(intre 8 si 12 ore nu mai tin minte) acum vre-o luna si ceva
    WoW - Dimineata ma trezeam, faceam dus si eram direct in WoW pana pe la 11-12 seara, cand pur si simplu cadeam de pe scaun, asa am tinut-o vre-o 2 saptamani vara trecuta (8-12 ore pe zi)
    Momentan fara ochelari, n-am probleme, de ceva ani buni ma uit la TV, ma joc sau citesc cate 3-4 ore minim pe zi. Desi prevad cat de curand ocheti pentru distanta, eu am impresia ca nu vad bine cu ochiul drept la distanta dar oftalmologul mi-a zis ca nu am nimic .

  13. #33 SP
    Member alalalt's Avatar
    Lost Odyssey - Xbox360 - 8 ore (la ultimul disc)
    Final Fantasy X - PS2 - 8-10 ore (cu pauze de tigari)

  14. #34 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    MGS4. Peste 10 ore intr-un singur run. Cel mai mult am jucat la PC. 20 de ore de Counter-Strike. Ugh.

  15. #35 SP
    Junior Member Dunno's Avatar
    Hehe,cred ca 2-3h NFSU pe ps2.Eu port ochelari si nu am astfel de probleme,dar se ia maica-mea de mine daca ma vede ca ma joc prea mult.Mai ales ca acum cica ar trebui sa invat ca am marti teza.
    De revelion ma duc cu consola la un prieten si alaturi de o lada de bere ne jucam resident evil4.Presimt ceva interesant!

  16. #36 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Resident Evil 4 va fi foarte interesant, trust me, eu il joc a 3a oara pe Wii bineinteles .
    O singura data am stat un weekend intreg cu un amic si am jucat Collin McRae 2 si Warcraft III(multiplayer), am inceput vineri pe la 6 seara si am terminat duminica pe la 12 noaptea (aveam totul la indemina, beri, mincare, etc), dar asta s-a intimplat de mult, eram tinar si nelinistit. Acum nu-mi petrec mai mult de 5 ore in fata consolei sau a pc-ului si asta in cazuri exceptionale.

  17. #37 SP
    Junior Member Konsolar's Avatar
    depaseam 12 ore frecvent in perioada N64 si PS1, cu jocuri ca Tomb Rider, Gran Turismo, Resident Evil, Crash Bandicoot, Golden Eye, Pilotwings...ehee tinerete.

  18. #38 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    27 de ore test drive le mans sega dreamcast pe la 17 ani
    acum nu depasesc 5 ore cu mici exceptzi:metal gear vreo 10 ore ma tzinea geana

  19. #39 SP
    Member slabunator's Avatar
    mgs4 15h + 5h somn + inca 8 h joc dimineata urmatoare cand ma puneam sa joc grand turismo 4 cu un amic stateam tot timpul minim 5h ,tot asa pana l-am terminat uncharted 12 h , la dead rising am stat iar foarte mult dar nu mai tin minte exact cat : ) cea mai penibila performanta : gears 1 insane - single , 3 ore am stat la raam,nu l-am batut, dupa aceea a intrat un amic in co op si l-am terminat in 15 min

  20. #40 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Vreo 15 ore la World of Warcraft.........

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Traim in Romania si chiar ne ocupa tot timpul! By krOOm in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 27-04-2010, 12:54
  2. Replies: 19 Last Post: 11-03-2010, 19:15
  3. Costurile din spatele Uncharted 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 23-10-2009, 03:11
  4. Ne-omul din spatele controllerului By ffocus in forum Console Club
    Replies: 28 Last Post: 16-01-2009, 22:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts