Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 132 of 138 FirstFirst ... 32 82 122 130 131 132 133 134 ... LastLast
Results 2,621 to 2,640 of 2754

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #2621 SP
    Member Baracuda's Avatar
    Canal cablu prin perete, cablurile ies in spatele tv-ului si jos in spatele comodei. Este o poza asemanatoare mai sus, postata de tudy.

  2. #2622 SP
    Member parazitu86's Avatar
    locșorul meu de recreere dupa zilele agitate din A.T.I . In SONY Style
    Ps: mai lipseste PS4 , care sper sa mi-l cumpar pana la sfarsitul anului. ( 15 mil pt 1T model mi se pare prea scump fata de petarda de Xone pe care o poti achizitiona la 10 mil )
    Attached Images Attached Images noapte.jpg lumina.jpg b3af06b7df9d76d8a0826198d3697d20.jpg 04c60e1f73ac978c09a1e6ed52bbae29.jpg

  3. #2623 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    frumos, dar daca nu iti iei pro, iti poti lua ps4 la 996 de ron si cand o sa ai bani ii adaugi un hdd

  4. #2624 SP
    Member renatoman's Avatar
    mie nu-mi place lemnul ala, mai bine asezi vertical ps3 ul, nu te costa decat 15ron un suport original sony care arata chiar foarte bine.

  5. #2625 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by parazitu86 View Post
    In SONY Style
    Ps: mai lipseste PS4 , care sper sa mi-l cumpar pana la sfarsitul anului. ( 15 mil pt 1T model mi se pare prea scump fata de petarda de Xone pe care o poti achizitiona la 10 mil )
    Pai ce-ai facut ma nene ma? Coltisor de rai marca sony, si ai pus consola pe "petarda" aia de lemn? )

  6. #2626 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Nu am mai găsit nici un stand vertical prin mediagalaxy/altex asa că am improvizat.

  7. #2627 SP
    Member felixanu's Avatar
    Odata cu mutatul la casa noua m-am aciuat momentan in sufragerie
    Trebuie sa-mi fac un birou pe colt in dormitor si ceva spatii pentru jocuri sa fie suspendate, ceva idei?
    Attached Images Attached Images 23.jpg

  8. #2628 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Arunca fetele de masa din musama de acolo, in primul rand. Apoi tot ce nu iti e necesar pe birou, nu are ce cauta pe birou. Daca nu printezi 10 foi pe zi si nu gauresti zilnic hartii si alte-cele, sa zboare si alea de acolo. Putina ordine si deja se schimba peisajul.

  9. #2629 SP
    Member felixanu's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Arunca fetele de masa din musama de acolo, in primul rand. Apoi tot ce nu iti e necesar pe birou, nu are ce cauta pe birou. Daca nu printezi 10 foi pe zi si nu gauresti zilnic hartii si alte-cele, sa zboare si alea de acolo. Putina ordine si deja se schimba peisajul.
    Momentan e si biroul profesoarei, musamalele tot de ea sunt puse. Momentan impart cu ea masa
    In ianuarie imi dau comanda de un birou pe colt pt dormitor.

  10. #2630 SP
    Member tudort's Avatar


    La mine e chiar un colț. Foarte bucuros de când am luat consola. Am cumpărat-o prin Iulie de ziua mea şi de atunci tot încerc să prind câte o ofertă şi să-mi iau cele mai bune jocuri. Şi PC-ul e destul de potent dar pe el mai mult Net şi Filme sau jocuri care strălucesc doar după modding intensiv. Pe consolă am ID : TimoMD . Dacă este cineva interesat de friend. Momentan am instalat doar ce se vede. Primele două sunt cumpărate digital de pe store la discount. Chiar sunt oferte super. Eu încerc să nu mă umplu de carcase şi să aștept oferte digitale , cumpăr doar ediții mai speciale dacă găsesc la preț bun.
    Am şi un dark souls 3 la schimb dacă are cineva ceva interesant preferabil tot steelbook sau ediție specială :

    Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

  11. #2631 SP
    Member Smara's Avatar
    Am reusit sa imi amenajez(in sfarisit) o camera pentru mine, dupa lungi negocieri cu sotia . Sigurul capitol la care sufar este sunetul, insa momentan la consola folosesc un headset Turtle Beach XO One si un antic 5.1 Genius (pe care nu il prea folosesc) .
    Am vazut reduceri la Logitech Z906, costa cam 1.100 lei. M-ar tenta sincer, insa daca stiti cum se comporta (camera are in jur de 18 mp2) va rog sa imi spuneti parerea voastra ( nu tin sa fie foarte puternic insa tin la fidelitate ) .
    Pentru cablul TV am un traseu prin perete insa cei ce mi-au zugravit l-au astupat si acum nu mai am disponibilitate psihica pentru orice lucrare , astfel incat momentan va ramane asa.
    Attached Images Attached Images img_4889.jpg

  12. #2632 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    incepe sa arata a game room
    Attached Images Attached Images dsc_0114.jpg

  13. #2633 SP
    Member ingerulol's Avatar

  14. #2634 SP
    Member BatsBike's Avatar
    ori a gamestore ..

  15. #2635 SP
    Member renatoman's Avatar
    Iaca am zis sa nu treaca anu fara sa-mi arat coltul meu. Mobilierul e gandit de mine si facut de meserias . Mai trebuiesc facute cateva aranjamente pe-acolo si ceva wire management dar in mare cam asta-i. Lipseste un Pro dar n-am degand sa-l iau prea devreme(LG-ul de 106 stie full hd si doar atat)...O sa revin si cu ceva poze la jocurile pe care le detin.
    Attached Images Attached Images .jpg b.jpg c.jpg d.jpg

  16. #2636 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    incepe sa arata a game room
    Incepe sa arata a muzeu domnu' Darkie, ce game room zici tu acolo, omg )

  17. #2637 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Abia astept sa va arat ce am adunat si eu.
    La anul pe vremea asta o sa ma mut in casa mea, momentan abia se construieste blocul.

  18. #2638 SP
    Member eastbason's Avatar
    Adica...asteptam pana anul viitor?

  19. #2639 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Ar fi pacat sa le pozez in stadiul actual, inghesuite, multe din ele inca in cutii.

  20. #2640 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    "Coltul" meu nu e chiar colt, dar nu ma pot plange....
    - PS4 1TB (bundle cu SW Battlefront, dar nu special edition)
    - Samsung 50J6200 (126 cm - un TV ok si pentru uzul gaming, dar la limita superioara ca marime)
    - Soundbar Samsung HW-J450 (boxele de la TV sunt praf; ce imi place e functia Sound Connect - il controlezi direct cu telecomanda prin TV)
    - FPS-uri joc la monitor (Dell U2312HM) cu un Hori TAC Pro si cu un Logitech G502
    - Casti HyperX Cloud Drone (de buget, dar isi fac treaba)
    Attached Images Attached Images img_3885.jpg img_3891.jpg img_3892.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 132 of 138 FirstFirst ... 32 82 122 130 131 132 133 134 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts