Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 138 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 ... LastLast
Results 1,701 to 1,720 of 2754

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #1701 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Depinde de cat de puternic are magnetii.Eu am la ambele LCD-uri un satelit(cel central) pus exact sub tv si nu par a avea nimic.
    Momentan

  2. #1702 SP
    Member cipvas's Avatar
    Unul din TV-uri sta asa de 2 ani jumate.

  3. #1703 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Micul meu colt de rai
    Attached Images Attached Images img_0157.jpg

  4. #1704 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ar fi interesant dacă s-ar posta și alte porțiuni din camera �n care se joacă fiecare, nu doar aparatura electronică ..

  5. #1705 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Ar fi interesant dacă s-ar posta și alte porțiuni din camera �n care se joacă fiecare, nu doar aparatura electronică ..
    OK, sparg eu gheata. Si eu as fi curios sa vad poze similare
    Attached Images Attached Images picture-010.jpg picture-011.jpg

  6. #1706 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Hehehe, foarte frumos RaverX.

    Sper sa pot scoate din garaj vitrina pentru colectia mea de procesoare (asta fara sa o sparg, este 85% sticla).

    Coltul meu de RAI nu poate aparea pe aici (momentan). Este "mizerie" mare. L-am avut aranjat in vara, dar in urma unei curatenii generale am dat totul peste cap.

  7. #1707 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    RaverX, m-ai lasat fara cuvinte.Foarte frumos ce ai tu acolo!!Felicitari si la mai multe!

  8. #1708 SP
    Member cipvas's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Ar fi interesant dacă s-ar posta și alte porțiuni din camera �n care se joacă fiecare, nu doar aparatura electronică ..
    Eu as fi de parere sa ramanem doar la "Coltul de rai" al fiecaruia in materie de gaming.Pentru altul dintre noi coltul lui de rai poate fi barul din sufragerie, sau piscina din curte, sau garajul cu scule,sau cuptorul de la aragazul unde isi face pizza, sau patul in care doarme cu prietena/nevasta si implicit "nebuniile" care le fac, etc. Si sincer, personal nu prea as vrea sa vad expusi chiloti sau mai stiu eu ce sosete aruncate pe ici pe colo.

  9. #1709 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Graft a spus: "camera in care se joaca fiecare" asa ca se exclud chestiile enumerate de tine ... poate doar patul cu prietena sa ramana .
    Ideea era ca unii fac poze la un birou plin cu electronice in loc sa faca o poza mai de ansamblu in care sa se vada pe ce stai si cum stai cand te joci, de ex.

  10. #1710 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    o poza mai de ansamblu in care sa se vada pe ce stai si cum stai cand te joci, de ex.
    Pai parca ideea era sa se vada coltul tau de joaca ... nu pe ce stai, canapeaua/fotoliul/scaunul/covorul. Anyways, discutii tipice CG.

  11. #1711 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Dar, de ce? ... Poze cu cutii, si placi video de acum 15 ani ?

    Să urc şi eu p�nă in pod să fac poze la cutiile de la aspirator, tv, toaster, microunde, ... Si de ce nu, de la monitorul achizitionat acum 10 ani. (hmm, cred ca monitorul inca mai e in cutia aia)
    Ar fi o chestie mult mai buna decat ce ai facut pana acum pe thread. N-ai pus nicio poza, dar ai comentat la multe (si cu rautate sau dispret la destule). E usor sa arunci cu gunoi... E greu sa contribui si tu cu o poza ? Inteleg cand dai un sfat constructiv, dar tu doar postezi la misto si cu rautate.

    Stiu, pentru tine cutiile si placile video de acum 15 ani sunt gunoi. Pentru mine sunt niste chestii pe care le colectionez cu drag de mult.

  12. #1712 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Man, o intrebare, de ce placi video? Adica, ai vreo experienta cu asa ceva sau pur si simplu iti plac?

  13. #1713 SP
    Banned nurv's Avatar
    Update, Panasonic 50VT20, PS3 SLIM 320GB & MOVE, XBOX 360 SLIM 4GB, new games [Castlevania & Killzone 3]
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg

  14. #1714 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by tphase View Post
    Update, Panasonic 50VT20, PS3 SLIM 320GB & MOVE, XBOX 360 SLIM 4GB, new games [Castlevania & Killzone 3]
    Nice stuff

    Dar 2 chestii nu le inteleg :

    1. Folie pe TV ??? Come on ...
    2. Tu chiar folosesti tastatura si mouse-ul acolo ? La cativa cm in fata unei plasme de 50" ??

  15. #1715 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Nice stuff

    Dar 2 chestii nu le inteleg :

    1. Folie pe TV ??? Come on ...
    2. Tu chiar folosesti tastatura si mouse-ul acolo ? La cativa cm in fata unei plasme de 50" ??
    1. o sa o dau jos, e proaspat
    2. in dreapta jos nu se vede e un HTPC, tastatura si mouse-ul sunt folosite ptr a cauta filme si cam atat, nu mai am de 2 luni pc de gaming

  16. #1716 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Haide ma maestre, chiar tu care ne faceai benchmark-uri cu toate high-end-urile aparute ne parasesti ... Incepusem sa ma obisnuiesc.
    P.S. Vin si eu cu o poza in curand, trebuie sa-mi recuperez aparatul foto mai intai.
    Oricum e un colt mai ciudat, chiar m-am uitat la tot thread-ul azi si nu mai au prea multi acest gen de "colt".

  17. #1717 SP
    Banned nurv's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Haide ma maestre, chiar tu care ne faceai benchmark-uri cu toate high-end-urile aparute ne parasesti ... Incepusem sa ma obisnuiesc.
    P.S. Vin si eu cu o poza in curand, trebuie sa-mi recuperez aparatul foto mai intai.
    Oricum e un colt mai ciudat, chiar m-am uitat la tot thread-ul azi si nu mai au prea multi acest gen de "colt".
    Eh, au fost vremuri frumoase ptr mine dar au trecut, nu mai au farmec. Pentru mine divertismentul la ora asta inseamna ps3 [90%] xbox 360 [9%] si psp [1%] - pentru momentele de singuratate la locul unde mergi singur.

    PC-uri am in casa un HTPC pe care nu il inlocuiesc cu un media player pentru ca inca nu am gasit unul foarte ok si un laptop de 17" pe care doresc sa il vand sa iau un iMAC de 22", strict numai pentru internet messenger si youtube [muzica clipuri etc]. Pe tableta si smartphone sunt deja Apple de o vreme, imi plac.

    Ce vrei sa spui prin "e mai ciudat coltul"?

  18. #1718 SP
    Banned Drazzy's Avatar
    bunatate de mouse fara pad vai vai

  19. #1719 SP
    Member Merdiso's Avatar
    tphase: Vei vedea exact in poza.
    Drazzy: si eu am un Logi MX518 din 2008 si-l tin fara Pad, merge foarte bine. Nu spun ca-i cel mai bun mouse ever dar totusi nu valoreaza doar 20 lei, sau cel putin nu valora doar atat cand l-am luat.

  20. #1720 SP
    Member tudort's Avatar
    La asa ceva v-ati referit cand ati zis sa pozam mai mult din camera nu doar partea de tech ?
    Attached Images Attached Images img_0084.jpg img_0081.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 138 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts