Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 138 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast
Results 501 to 520 of 2754

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #501 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    no ****in way....eu lucrez de acasa destul de mult si am nevoie de o sistem ca lumea (plus ca mai joc wow din cind in cind si joc cu totu pe max). apoi, in mod normal lucrez cu 2 monitoare (mai am unul identic ca cel din poza doar ca nu e acasa momentan). anul asta chiar planuiesc un upgrade de la 2x19' wide cit am acum la 2x24' sau chiar 2x26'. dupa ce am stat 2 ani cu 2 monitoare acum ma simt handicapat. imi vine mereu sa duc cursorul spre dreapta plus ca 2 monitoare iti ofera un confort la care nu sunt dispus sa renunt. cind lucrezi cu 10-15 taburi de IE, 5-6 shelluri, diverse programe deschise, 2-3 ferestre de explorer plus nu stiu cite ferestre de messenger, trust me, 2 monitoare e minimul necesar.

    PS UPSul tine si consolele asa ca nu ma despart de el. din contra, mai vreau unu ca sa pun separat sistemul de console. o sa imi iau un router wireless cu suport pentru ADSL si atunci scap de routeru wireless (care oricum e varza).

  2. #502 SP
    Member klausn's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    no ****in way....eu lucrez de acasa destul de mult si am nevoie de o sistem ca lumea (plus ca mai joc wow din cind in cind si joc cu totu pe max). apoi, in mod normal lucrez cu 2 monitoare (mai am unul identic ca cel din poza doar ca nu e acasa momentan). anul asta chiar planuiesc un upgrade de la 2x19' wide cit am acum la 2x24' sau chiar 2x26'. dupa ce am stat 2 ani cu 2 monitoare acum ma simt handicapat. imi vine mereu sa duc cursorul spre dreapta plus ca 2 monitoare iti ofera un confort la care nu sunt dispus sa renunt. cind lucrezi cu 10-15 taburi de IE, 5-6 shelluri, diverse programe deschise, 2-3 ferestre de explorer plus nu stiu cite ferestre de messenger, trust me, 2 monitoare e minimul necesar.

    PS UPSul tine si consolele asa ca nu ma despart de el. din contra, mai vreau unu ca sa pun separat sistemul de console. o sa imi iau un router wireless cu suport pentru ADSL si atunci scap de routeru wireless (care oricum e varza).
    Asa da!

  3. #503 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ehh - WoW cred ca poti sa joci pe laptop cu detaliile la maxim - cu spatiul de lucru .. e intr'adevar o problema -

    Daca pe ups u respectiv tii si consolele e normal sa nu doresti sa renunti la el - credeam ca tii doar PC ul

  4. #504 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    h0stile si eu am acelasi tip de subwoofer, doar ca am un sistem un pic mai vechi 5.1 Creative Inspire.

  5. #505 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Ehh - WoW cred ca poti sa joci pe laptop cu detaliile la maxim - cu spatiul de lucru .. e intr'adevar o problema
    am uitat sa-ti spun ca eu nu suport tastaturile care au taste cu cursa scurta (precum cele de laptop). in cazul meu cursa trebuie sa fie cit se poate de lunga (la munca lucrez pe tastatura IBM iar acasa am Microsoft Ergonomic 4000 si ma gindesc fff serios sa imi iau ceva gen Das Keyboard sau Matias Tactile Pro 2). deci, cu un laptop mie mi-ar trebui un monitor (maaaaaaaare) ca ecran principal, o tastatura si un mouse. cum ar zice jiji, n-am facut nici o brinza.

    Christien - si sistemul meu tot 5.1 e doar ca nu am mai bagat centralu si rear-ele.

  6. #506 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    da,si eu am incercat sa joc o data wow pe laptop-ul lui unchiumeu,asa naspa era,ptr ca tastatura aia nu iti da un comfort de loc,ptr ca in wow trebuie sa actionezi repede,si cu butoanele laptop-ului,e varza.

  7. #507 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Eu pe treaba in "coltisor".

    Mai am unul care inca nu merita poza
    Attached Images Attached Images imgp5295.jpg

  8. #508 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by Nonelito View Post
    Eu pe treaba in "coltisor".

    Mai am unul care inca nu merita poza
    Super tare.

  9. #509 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Superb Nonelito
    btw: Tii cu STEAUA?

  10. #510 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Superb Nonelito
    btw: Tii cu STEAUA?
    DA! M-a dat de gol cartea de sub masa?

  11. #511 SP
    Junior Member t0t3nk0pf's Avatar
    @Nonelito: Frumos "coltisor", n-am ce spune.

  12. #512 SP
    Member sarpe's Avatar
    eu am 2 coltisoare
    paste fericit la toata lumea
    Attached Images Attached Images dsc04256.jpg dsc04274.jpg

  13. #513 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by sarpe View Post
    eu am 2 coltisoare
    paste fericit la toata lumea
    wow nice PC

  14. #514 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    foarte frumos sarpe
    Carcasa aceea imi aduce aminte de Dead Space

  15. #515 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    prima poza Lcd meu
    a 2 a poza ps3-ul meu
    a 3 a poza pad-ul meu si cu jocurile (Killzone 2 e imprumutat unui prieten)
    a 4 a poza jocurile (Killzone 2 e imprumutat unui prieten)
    a 5 a poza cateva jocuri de pc
    Attached Images Attached Images snv33549.jpg snv33550.jpg snv33551.jpg snv33554.jpg snv33556.jpg

  16. #516 SP
    Admin MonkY's Avatar
    HeatoN: pune si tu te rog o poza cu "coltul tau de rai" si nu cu piesele pe bucati (asta o poti face linistit la "ce ne-am cumparat azi"). Nu de alta, dar stim toti cum arata un PS3, un gamepad, un TV... aici ne intereseaza asezarea in spatiu, ergonomia si bineinteles haosul de pe langa

  17. #517 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    sper ca e bine.
    Attached Images Attached Images snv33561.jpg

  18. #518 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by HeatoN View Post
    sper ca e bine.
    Asa DA ! Paste fericit (ca tot vad ca ai intrat in atmosfera) !

  19. #519 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Asa DA ! Paste fericit (ca tot vad ca ai intrat in atmosfera) !
    mersi la fel! ce sa fac si eu trebuie sa intru in atmosfera

  20. #520 SP
    Member sarpe's Avatar
    mi-a ouat consola
    Attached Images Attached Images dsc04275.jpg dsc04276.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 138 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 76 126 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts