Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 138 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 ... LastLast
Results 741 to 760 of 2754

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #741 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Deci, eu nu cred ca aia este consola ta ... glow-stand ala, e de mare efect daca stai pe intuneric, imbracat in alb

  2. #742 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    1.Foloseste functia de attachments
    2.Trebuie sa pui o poza cu coltul tau de rai, adica unde te joci, nu la ce te joci.
    ok sorry nu stiam cum sa fac,mersi

  3. #743 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by George-ST View Post
    ok sorry nu stiam cum sa fac,mersi
    Iti lipseste un "D" din harcore

  4. #744 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Ce porcarie. Arata ca un pom de craciun. Si textul ala pe ea ... Ii ia toata frumusetea, simplitatea, originalitatea... Scapa de "briz-briz-urile" alea execrabile, si lasa consola sa respire.

  5. #745 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Ce porcarie. Arata ca un pom de craciun. Si textul ala pe ea ... Ii ia toata frumusetea, simplitatea, originalitatea... Scapa de "briz-briz-urile" alea execrabile, si lasa consola sa respire.
    nu stiu ce ai cu omu, lasa-l sa faca cedoreste cu ea doar a platit consola.

  6. #746 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    scuze si eu de off sa nu stergeti postul ca o sa pun si eu poze
    ma plictisesti....e in turcia in kusadasi la carpe diem nu? cat mi-au mai bocanit aia cu sculele lor in camerele de deasupra

    pe mine ma deranjeaza stilul incarcat...cam cum e la mine si incepe sa ma enerveze
    Da, la Carpe Diem Carlos . Scuze pt raspunsul intarziat. Cat am stat nu m-a deranjat nimeni, cu exceptia unei tarantule si din cauza asta n-am apucat sa dorm decat 1 noapte la vila, a 2-a nu se pune ca fost alba. In rest, treceam pe acolo doar pt dusuri si sa ma schimb Nu va duceti la restaurant-ul pescaresc
    Prima poza, cea cu xbox-ul e facuta la cateva mii de km departare de acel hotel, prin tarile de jos in sejur pe la niste prieteni. End of offtopic!

    On: o poza mai veche... scuzati deranjul si calitatea pozei
    Attached Images Attached Images resize2.jpg

  7. #747 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Eu nu am nimic cu el . , ce are el cu consola ?

  8. #748 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    Ce porcarie. Arata ca un pom de craciun. Si textul ala pe ea ... Ii ia toata frumusetea, simplitatea, originalitatea... Scapa de "briz-briz-urile" alea execrabile, si lasa consola sa respire.
    simplitatea, originalitatea?poate mie numi place simplitatea, originalitatea consola mea e unica in felul iei da e unica

  9. #749 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Da, stiu ... asta spun si toti tiganii despre masinile lor "originale" Dacia.
    Eu doar am spus parerea mea. Don't take it serious. lol

  10. #750 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ce ti-e si cu hardcore gheimarii astia din ziua de azi, pe la scoala nu mai au timp sa treaca....

  11. #751 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Ma_Plictisesti™ - Dude, dezlipeste repede stickerele alea de pe TV, ca ma faci de ras.

  12. #752 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Dude, tv-ul l-am vandut de mult. Sa te simti jenat din cauza mea? Niciodata!

  13. #753 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Camera are nevoie de redecorari urgente !!!

    Biroul e probabil mai batran ca mine

    PS: In general ma joc din pat, care e in partea opusa a camerei si absent in poze ptr ca nu era facut si mi-a fost lene!
    Attached Images Attached Images img_7775.jpg img_7774.jpg

  14. #754 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Si de ce ai nevoie de 2 monitoare ?

  15. #755 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Pt ca daca l-ar fi vandut, ar fi luat ft putini bani pe el.

  16. #756 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Ma ajuta foarte mult cand lucrez in Photoshop: pe ala mare am zona de lucru iar pe cel mic am uneltele lui sau mai pun pe unu o pagina web de pe care iau niste informatii cu cat dau mai putine alt-tab-uri cu atat e mai bine

  17. #757 SP
    Member taz@'s Avatar
    cam asta e coltul meu de rai!mai mult de atat nici nu imi trebuie:X
    Attached Images Attached Images dsc06521.jpg dsc06515.jpg dsc06514.jpg dsc06517.jpg dsc06520.jpg

  18. #758 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Foarte interesant dar prea aglomenrat cu boxele alea langa televizor. Incarca prea mult zona.

  19. #759 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by taz@ View Post
    cam asta e coltul meu de rai!mai mult de atat nici nu imi trebuie:X
    foarte frumos ai tot ce isi doreste un gamer . piesa de rezistenta e narghileaua

    LE: apropos asteptam o poza aici http://www.consolegames.ro/forum/f60...lectionarilor/

  20. #760 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Foarte interesant dar prea aglomenrat cu boxele alea langa televizor. Incarca prea mult zona.
    Asta am zis si eu la inceput numa ca dupa o ora m-am obisnuit si cand ma joc nici ca le observ,seara nici atat!vroiam sa i-au un home cinema,numa ca iara fire prin toata camera,e cam nasol+ca subwooferul isi face treaba de minune!eu unul sunt multumit

    ---------- Post added at 09:50 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    foarte frumos ai tot ce isi doreste un gamer . piesa de rezistenta e narghileaua

    LE: apropos asteptam o poza aici http://www.consolegames.ro/forum/f60...lectionarilor/
    mersi!dap chiar pot spune ca am aproape tot ce isi poate dori un gamer,cat de narghilea..mmmmm,mi sa facut pofta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 138 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 88 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts