Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 138 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 ... LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 2754

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #1101 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    Coltul meu de "rai":
    Attached Images Attached Images imag082.jpg imag081.jpg imag080.jpg

  2. #1102 SP
    Junior Member c0sm1n87's Avatar
    calitatea pozei e cam nasoala , ma dispera soarele
    Attached Images Attached Images hpim5004.jpg

  3. #1103 SP
    Member kaoru's Avatar
    Thanks colegilor pentru redirectionare

    so here is mine - prima e coltul din camera mea cea veche si mica de la parinti - iar a doua este cea noua - fresh new and full of joy.
    Attached Images Attached Images 3.jpg 4.jpg

  4. #1104 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    vremea a trecut.. te-ai mutat si de la parinti probabil... insa skillul de intins cablurile nu te-a parasit.

    forta e puternica in tine

    mai vrem poze!

  5. #1105 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Intr-adevar, foarte inestetice cablurile acelea... fa ceva cu ele.

  6. #1106 SP
    Member kaoru's Avatar
    True True Ma mai uit la un film de pe laptop pe TV din cand in cand si mi-a fost lene sa maschez cablul arata urat recunosc...iar la parinti ce sa zic...era haos - dar nu se compara nimic cu sentimentul ala cand intinzi cabluri peste tot si nu mai sti care-i care te face sa simti ca traiesti
    Revin cu mai multe poze

  7. #1107 SP
    Member mariuck's Avatar
    @kaoru :WIRE HEAVEN !

    imi place cum sunt rafturile alea din rigips, dar nu inteleg de ce sta intrerupatorul ala acolo (cam ciudatel) si la raftul de jos ai putea masca teava de la calorifer, si pune firele alea in spate dedesupt deasupra oriunde numai sa nu se vadaaaaa !!

    in rest pare o camera calduroasa numai buna pt relax & gaming

    "parerea mea !"

  8. #1108 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Si micul meu coltisor...nu e cine stie ce dar astept sa ma mut intr-o casa mult mai mare !!!!:X


    Si mica mea ""Colectie""


    Imi cer scuze pentru calitatea pozelor..dar sunt facute cun un Motorola V3X 2Mpx
    Attached Images Attached Images 07-04-10_2103.jpg 07-04-10_2104.jpg 07-04-10_2106.jpg 07-04-10_2105.jpg

  9. #1109 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by kaoru View Post
    Thanks colegilor pentru redirectionare

    so here is mine - prima e coltul din camera mea cea veche si mica de la parinti - iar a doua este cea noua - fresh new and full of joy.
    AM CABLURI , DECI EXIST !

    Fa ceva cu ele , pune si tu toate alea cu cabluri mai aproape de birou .

  10. #1110 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Daca v-ati legat de kaoru, eu nu mai postez foto. Este de cel putin 10 ori mai rau la mine

  11. #1111 SP
    Member mariuck's Avatar
    @l0st cam mic biroul ala... unul mult dar mult mai mare sau un alt loc pt al2lea monitor

  12. #1112 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    Daca v-ati legat de kaoru, eu nu mai postez foto. Este de cel putin 10 ori mai rau la mine
    Hai mai posteaza, toti avem cabluri, dar nu s-a mai postat de mult o camera cu atatea cabluri , acum ne-am linistit , poti posta .

  13. #1113 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Daca apare unu cu multe cabluri in poza toti se agita de parca e sfarsitu lumi bun are cabluri toti avem, pana la urma e coltul de rai al consolistului nu consolistul criticat...

  14. #1114 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Si n-avem voie sa ne spunem parerea ?
    Vezi ca tie iti cam lipsesc semnele de punctuatie.

  15. #1115 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Ok sorry pentru semnele de punctuatie dar tie iti place sa fi criticat?

  16. #1116 SP
    Member kaoru's Avatar
    Bai lasati cablurile si postati raiurile
    O sa maschez si cablurile pana la urma Rafturile minunate ce-i drept nu sunt opera mea...si eu le-as fi facut altfel Repet - poza din stanga e poza veche deci situatia de acolo nu maie exista de mult >> a se observa inbunatatirea situatiei in poza din dreapta care este mai recenta....mai atarna doar cateva cabluri - inca e loc de inbunatatiri nu-i problema...o sa dispara cablurile cat de curand

  17. #1117 SP
    Member mariuck's Avatar
    pai oamenii is posteaza coltisorul lor de rai sa primeasca si o alta parere, sa vada ce cred altii de cum arata, eu asa cred. Asa ca fara rusine (eu nu am nici o intentie de a crtitica, doar de a-mi da cu pararea).... postati poze ^^

  18. #1118 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    @kaoru - vad ca Sony se numara printre preferintele tale Sony Vaio, Sony Ps2, Sony Ps3, Sony Psp... Ma mir cum de nu ai LCD-ul de la Sony Totusi trebuie recunoscut ca ce este acolo chiar este un colt de rai. In legatura cu cablurile, poti sa le treci dupa televizor si dupa boxe.

    Legat de Psp, din ce vad eu acolo ti-ai inlocuit carcasa neagra cu una alba, nu ? ( te dau butoanele de gol ).

  19. #1119 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvyLord View Post
    Legat de Psp, din ce vad eu acolo ti-ai inlocuit carcasa neagra cu una alba, nu ? ( te dau butoanele de gol ).
    E husa de silicon transparenta.

  20. #1120 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Nu stiu de ce,dar la @SirAndrew mi se pare ca in prima poza laptop-ul e mult mai mic decat in a doua.Ce mult conteaza unghiul de fotografiere.
    Btw,nice setup
    Voi reveni si eu cu niste poze,dupa ce imi iau un sistem 5.1

    Ca sa nu zica trolls-i ca nu postez configuratia mea *shrug*

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 56 of 138 FirstFirst ... 6 46 54 55 56 57 58 66 106 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts