Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 138 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 2754

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #1461 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexinho1337 View Post
    As dori si eu un sfat, este bun acest LCD pentru o consola ?

    Televizor LCD Sony, 66cm, KDL-26EX302 KDL-26 EX302

    Vreau sa stiu.. daca e prea mic sau..
    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Care e treaba cu 66 cm e mic? Daca are o camera cu spatiu mai restrans si nu isi permite un tv mai mare? Cat despre full hd, hmm, sunt destule optiuni, dar de la 81 in sus mai degraba.
    Quote Originally Posted by eugenarad View Post
    Uite o varianta mai buna.Magazinul este de incredere, dar nu este foarte popular.
    Samsung LE-32 C 530 F 1 WXZG 80 cm Negru
    Cred ca ar fi bine sa va mutati AICI pt astfel de discutii.

  2. #1462 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Am venit si eu cu poze
    Attached Images Attached Images dsc04461.jpg dsc04462.jpg dsc04467.jpg

  3. #1463 SP
    Member Atrium's Avatar
    Vezi ce faci cu jocurile alea pe acolo, ca ai cam multe carcase negre. Daca intelegi ce vreau sa zic. Sau mai pe scurt, cum zicea cineva pe aici : Ma'ntelegi ?

  4. #1464 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Yes, yes, d-aia m-am reprofilat pe ps3

  5. #1465 SP
    Member andreivladp's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Vezi ce faci cu jocurile alea pe acolo, ca ai cam multe carcase negre. Daca intelegi ce vreau sa zic. Sau mai pe scurt, cum zicea cineva pe aici : Ma'ntelegi ?
    a keen eye...lol

  6. #1466 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    ai cam multe carcase negre.
    Pfff...ce spirit de observatielol...sau anume te-ai uitat dupa asa ceva?lol

  7. #1467 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Defapt nu așa trebuia zis, că așa:

    ...it takes one to know one

  8. #1468 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    Am venit si eu cu poze
    Voi cum puteti avea consola/consolele langa calculator? Mai apucati sa lucrati ceva la calculator? lol Chiar is curios, eu nu cred ca as putea sa mai fiu atent la calculator, de asta am consola in alta camera.

  9. #1469 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Pfff...ce spirit de observatielol...sau anume te-ai uitat dupa asa ceva?lol
    Nu trebuie sa te uiti prea mult. Se vad diferente imediat ce deschizi poza la nivelul etichetelor.

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Defapt nu așa trebuia zis, că așa:

    ...it takes one to know one
    Pardon ?

  10. #1470 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Nu trebuie sa te uiti prea mult. Se vad diferente imediat ce deschizi poza la nivelul etichetelor.



    Pardon ?
    Chiar n-ai inteles unde bate Ronan? lol

  11. #1471 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ..
    Attached Images Attached Images joke2.gif

  12. #1472 SP
    Member Atrium's Avatar
    Tocmai asta este. Ca am inteles cred. Vreau sa inteleg daca este in spirit de gluma sau nu.

    Edit : Pai ce sa intelegi pe forum daca e sau nu in spirit de "fun" ? lol

  13. #1473 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Vezi ce faci cu jocurile alea pe acolo, ca ai cam multe carcase negre. Daca intelegi ce vreau sa zic. Sau mai pe scurt, cum zicea cineva pe aici : Ma'ntelegi ?
    Nu inteleg care este problema?De parca toata lumea a inceput sa cumpere jocuri originale si sa downloadeze de pe itunes si se uita la filme/tv shows pe hulu. Imediat sariti cand vedeti niste blankuri langa o consola,ca si cum nu ati piratat niciodata

  14. #1474 SP
    Member Atrium's Avatar
    Pai tocmai asta este. Fiecare face ce vrea cu lucrurile lui. Nu te opreste nimeni sa downloadezi ceva. In schimb ar putea sa existe respectul, fata de cei care le cumpara originale, in a nu-ti posta aici "colectia" de verbatim-uri.

  15. #1475 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by al3xultimate View Post
    Nu inteleg care este problema?De parca toata lumea a inceput sa cumpere jocuri originale si sa downloadeze de pe itunes si se uita la filme/tv shows pe hulu. Imediat sariti cand vedeti niste blankuri langa o consola,ca si cum nu ati piratat niciodata
    da, dar macar sa aibe bunul simt sa nu le puna in poza "pentru ca vezi doamne ce colectie impresionanta de jocuri am". pana la urma e alegerea fiecaruia ce face acasa, dar cand vin pe forum ar fi de preferat sa lase warez-ul acolo unde ii este locul. ce mai urmeaza, sa postam un joc "facut la comanda", cu carcasa neagra si box-art scos la imprimanta pe o foaie A4 pe ce ne-am cumparat azi?

  16. #1476 SP
    Member al3xultimate's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Pai tocmai asta este. Fiecare face ce vrea cu lucrurile lui. Nu te opreste nimeni sa downloadezi ceva. In schimb ar putea sa existe respectul, fata de cei care le cumpara originale, in a nu-ti posta aici "colectia" de verbatim-uri.
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    da, dar macar sa aibe bunul simt sa nu le puna in poza "pentru ca vezi doamne ce colectie impresionanta de jocuri am". pana la urma e alegerea fiecaruia ce face acasa, dar cand vin pe forum ar fi de preferat sa alse warez-ul acolo unde ii este locul. ce mai urmeaza, sa postam un joc "facut la comanda", cu carcasa neagra si box-art scos la imprimanta pe o foaie A4 pe ce ne-am cumparat azi?
    Nu neaparat sa ne laudam cu colectia de dvd-uri piratate,dar unii exagereaza cand vad un verbatim langa o consola,poate s-a intamplat sa fie acolo in momentul in care a fost facuta poza si sa nu fie neaparat cu jocuri de ps2/xbox/whatever.Si nu cred ca a existat/exista un membru care sa se laude cu colectia de verbatimuri
    Atat mai zic,ca sa nu fac prea mult offtopic.

  17. #1477 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by al3xultimate View Post
    Nu neaparat sa ne laudam cu colectia de dvd-uri piratate,dar unii exagereaza cand vad un verbatim langa o consola,poate s-a intamplat sa fie acolo in momentul in care a fost facuta poza si sa nu fie neaparat cu jocuri de ps2/xbox/whatever.Si nu cred ca a existat/exista un membru care sa se laude cu colectia de verbatimuri
    Atat mai zic,ca sa nu fac prea mult offtopic.
    Eu zic sa treci pe la un consult oftalmologic, nu de alta dar tipul are ~30 de verbatimuri acolo.

  18. #1478 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by al3xultimate View Post
    poate s-a intamplat sa fie acolo in momentul in care a fost facuta poza si sa nu fie neaparat cu jocuri de ps2/xbox/whatever
    WTF?!...
    S-a intamplat sa fie acolo un raft PLIN cu jocuri "custom", de fapt el vroia sa suprinda finisajele mobilierului.

  19. #1479 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Vezi ce faci cu jocurile alea pe acolo, ca ai cam multe carcase negre. Daca intelegi ce vreau sa zic. Sau mai pe scurt, cum zicea cineva pe aici : Ma'ntelegi ?
    ^
    ll


    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Poate-s dvd-uri cu backup la pozele din vacanta. Toti sunteti sfinti, nu ? Nimeni de-aici nu s-a uitat niciodata la un film dvdrip si n-a jucat niciodata un joc de pc luat din surse mai neoficiale ? E usor sa arunci cu pietre, chiar si daca n-ai dovezi CLARE ca acolo sunt dvd-uri pirat.

    Daca venea cu verbatim-uri pe care scria cu o carioca titluri de jocuri si zicea ca le vinde - da, atunci trebuia hulit, dar asa ? Uitati-va la titlul thread-ului, e coltul fiecaruia, unii au 1000 de jocuri originale si probabil le tin in vitrina (poate si sigilate) - e treaba lor, sunt colectionari, ii inteleg perfect.

    Altii au un xbox modat si cateva verbatim-uri. Atata timp cat nu fac tam-tam cu asta si nu le scot la vanzare...care-i problema ? E riscul lor sa fie banata consola. Nu mai au garantie pe consola. Isi uzeaza unitatea optica cu discuri blank. Asta e.

  20. #1480 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Ok, ok, am inteles ideea, da la toti raspundeti cu o parere despre colt (exclud aici "verbatimurile"), la mine cum e?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 138 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts