Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 133

Thread: Primele premii Ubisoft !

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Lightbulb Primele premii Ubisoft !

    Well, dupa cum am anuntat si in Hot Story, primele premii de la Ubisoft Romania sunt in cautare de "casa noua". Pentru inceput, un pachet de jocuri Beowulf de PlayStation 3, Field Commander de PlayStation Portable, StarTrek Encounters de PlayStation 2 si StarTrek Legacy de Xbox 360 va fi oferit castigatorilor Sambata, 9 August 2008, la urmatoarea intalnire a consolistilor.

    Practic sunt 4 concursuri pe ConsoleGames.ro:

    1. Inregistreaza-te si castigi !
    Cel mai simplu dintre ele, la care participa toti userii ConsoleGames.ro in mod automat. Nu trebuie decat sa fii inregistrat si esti automat in cursa pentru un premiu Ubisoft !

    2. Arcade winner !
    Acest concurs se axeaza pe sectiunea Arcade iar cel care vineri la ora 24:00 va detine cele mai multe puncte va fi desemnat castigatorul unui premiu Ubisoft !

    3. Experience master !
    Pentru acest concurs, trebuie sa acumulati cat mai multa experienta. Apelati cu incredere la modulul Experience ca sa vedeti cum sta situatia. Pentru a obtine puncte, trebuie sa fiti cat mai activ (sa scrieti news-uri, threaduri la care sa primiti Thanks, sa postati poze in album, etc.).

    4. Coltul de rai al consolistului
    Pentru a participa la acest concurs, trebuie sa participi cu poze in acest thread.

    Succes !

  2. #2 SP
    Designer crisstine's Avatar
    Super ! Bafta concurentilor !

  3. #3 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    hehe! Another rabbit out of the hat, MonkY!

  4. #4 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Mult succes concurentilor

  5. #5 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Doar la punctu 1 am sanse 0.001,tre sa merg pe la biserica sa pun un pomelnic..

  6. #6 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Haideti sa vad si eu primul castigator !!!!

  7. #7 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Off: mama ce avatare si-a tras Donely! Creepy!

    LE: Vad ca si bobby le schimba ca pe sosete...

  8. #8 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Eeem, conducerea asta Am fost obligat Trebuia ceva sa dea bine pe prima pagina

  9. #9 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Am si eu o intrebare la "4. Coltul de rai al consolistului " dupa ce criterii se alege castigatorul?

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Xtm: e simplu. Se participa cu poze, si se trage la sorti. Imi pare rau, nu vom supune la vot, pt. ca eu consider ca fiecare coltisor al lui e unic, si nu vreau ca cineva sa se simta aiurea ca nu are nu stiu ce LCD/plasma, etc... E vorba sa vedem si noi unde se simte fiecare bine, si nu pe principiul "hai sa ne laudam in public"

  11. #11 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Ah,nu ma gandeam la voturi..ma gandeam ca se alege userul cu cele mai tari "scule"...
    Oricum cu votatre nu ar fi mersi,fiecare se vota pe el insusi..

  12. #12 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by Xtm View Post
    Ah,nu ma gandeam la voturi..ma gandeam ca se alege userul cu cele mai tari "scule"...
    Hehe, de ce, vroiai sa-l alegi pe darkone ?

  13. #13 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Eu ma retrag de la concursul cu Arcade. Ii las pe RonanN1 si VreauCapsuni sa se infrunte pentru premii.

  14. #14 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Eu ma retrag de la concursul cu Arcade. Ii las pe RonanN1 si VreauCapsuni sa se infrunte pentru premii.
    ...s-a �nt�mplat ceva?

    Oricum dacă te razg�ndești...timp mai este pentru recuperare

  15. #15 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu, dar pur si simplu m-am plictisit, am facut highscore la ce mi-a placut si la ce am putut, la restu nici n-are rost sa ma chinui, de exemplu la Alien Booya nu stiu cum faceti voi 159000 ca eu daca fac 5000 e bine

  16. #16 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Secret profesional!

  17. #17 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Ronan is the new arcade master!
    PS: Vezi ca vine tare EvilG din urma...

  18. #18 SP
    Member EvilG's Avatar
    lool DonAdryan de plictiseala la servici bagi cate un joc. Vezi poate suna a provocari pe aici

  19. #19 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Uziwood... never give up Eu nu am mentionat, dar nu se stie niciodata... poate se premiaza si locurile 2 si 3
    In plus, voi aduce si jocuri noi... timp sa fie. Totul pt. comunitatea asta mica, dar a draq

  20. #20 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    sau poate ca nu se premiaza locul 1 ... continuati lupta baieti

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Tombola lunara cu premii By catza86 in forum Offtopic
    Replies: 123 Last Post: 25-01-2013, 22:03
  2. Kudosnetwork Premii sau Bani By donatelo in forum Offtopic
    Replies: 17 Last Post: 11-05-2011, 13:19
  3. Uncharted 2: vanzari si premii By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 22-02-2010, 09:57
  4. flOw si flOwer aduc premii By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 28-08-2008, 17:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts