Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 3 of 3

Thread: Ultima voastra Platina !

  1. #1 SP
    Junior Member TomaSebi's Avatar

    Ultima voastra Platina !

    Puteti spune aici care este ultima voastra platina facuta.
    Deasemenea dificultatea acesteia, orele de joc necesare pentru castigarea acesteia,numarul de controllere sparte in timp ce incercati , precum si alte informatii.
    La finalul detaliilor stabiliti o categorie de dificultate pentru platina intre:
    -Piece of cake
    -Very easy
    -Easy
    -Moderate
    -Hard
    -Very hard
    -Brutal
    Prin urmare o sa incep eu cu 2-3 exemple:

    *Ultima mea platina a fost la prince of persia forgotten sands care sincer cred ca fost una dintre cele mai usoare platine fiindca o pot numii chiar NOVICE. Nu am avut niciun stress in rezolvarea acesteia,si timpul a fost de 2 zile deoarece jocul trebuie terminat de 2 ori, si nr de manete sparte este 0 desigur .
    DIFICULTATE: piece of cake XD

    *Prince of persia este irelevant deaceea voi spune penultima mea platina care este la god of war 3.Despre aceasta pot spune ca dificultatea este moderata deoarece jocul trebuie terminat pe dificultatea Titan pentru care trebuie sa ne batem putin capul.Pot spune ca a fost un oarecare stress in luarea acesteia dar nu foarte mare.Timpul meu este de 3 zile iar maneta a suferit doar cateva socuri in scena labirintului( cunoscatorii stiu).
    DIFICULTATE: hard XD

    *Inca un exemplu este Skate 2.Cu toate ca pentru altii jocul este un nimic ei bine trofeele nu sunt nici pe departe la fel.Pot spune ca platina este chiar grea fiindca trebuie jucat online destul timp pentru a ajunge la rankul de LEGENDA(cunoscatorii stiu), online mai aveti de completat 120 de activitati,si multe altele in single player.Stress a fost destul , maneta nu a fost sparta dar nici mult nu mai avea .Timpul meu a fost de 2-3 saptamani
    DIFICULTATE: brutal XD
    Attached Images Attached Images platinum.jpg

  2. #2 SP
    Member stefi's Avatar
    Hai ca ma bag si eu...
    * Pai Ultima mea platina afost la Terminator salvation.Pot spune ca a fost incredibil de usor deoarece jocul trebuie jucat doar 1 data pe hard iar la sfarsitul jocului luati platina.Nu am avut niciun stress,iar timpul a fost de cateva ore.
    DIFICULTATE: piece of cake ++ XD

  3. #3 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...l-joc-devorat/
    Si cu threadul asta ce facem?
    E la moda deschiderea alandala a threadurilor vad...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ultima carte citita By Spike in forum Carti si Comics
    Replies: 267 Last Post: 25-07-2019, 21:06
  2. Colectia voastra de filme! By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 9 Last Post: 10-07-2016, 15:51
  3. Cel mai dezamagitor joc din colectia voastra By mafiozzoxp in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 13 Last Post: 27-01-2014, 17:47
  4. Top 5 Cele Mai Bune Jocuri De PS2 In Opinia Voastra By StarKiller in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 31 Last Post: 18-11-2012, 00:53
  5. Misiunea voastra preferata dintr-un joc By duallcore in forum Console Club
    Replies: 14 Last Post: 21-02-2009, 18:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts