Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 164 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 ... LastLast
Results 2,301 to 2,320 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2301 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar
    Nu m am mai atins de jocul asta de saptam�ni. E adevarat ca tot nu au reparat vjoice chatul ps3?

  2. #2302 SP
    Junior Member muddah futtah's Avatar
    Bineinteles, baietii sunt ocupati cu BF4 sa mai stoarca niste bani.

  3. #2303 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Vinde careva Bf3 cu 80 de lei,ca vreau sa ma fac tovaras cu Denveris si sa prabusim avioane in testele romanilor
    Daca ti iei Bf 3 joc si o cu Denveris in echipa... Doar odata totusi.

  4. #2304 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by denverius View Post
    De ce mai joasa speta esti tu .Stii foarte bine ca tu erai pilotul si tu ai dat cu elicopterul de portavionul ala.Nu luasem bataie cu nici o runda inainte si nu eu am vrut cu tine in echipa ,serverul schimbase jucatorii . Si daca tot ma mutase am ramas sa joc pana ai facut tu gestul ala de ,,baiat de baiat''.Cred ca tineti prea mult la ratia voastra k\d de sunteti atat de ,,opariti'' cand joc contra voastra si nu pot decat sa ma bucur ca va deranjez ratia
    Puștiule, tocmai jucasem Caspian Border, meci �n care tu ai intrat pentru că ai dat join pe Muski, echipa ta a pierdut runda respectivă, deci cum se numește asta dacă nu bătaie? Doi la m�nă, respawn am dat pe un elicopter de luptă care tocmai se ridicase �n aer c�țiva metrii buni, deci cum aș fi putut să fiu eu pilotul din moment ce era deja pilotat de cineva, l-am ridicat cu puterea minții �nainte să dau respawn? Iar pe l�ngă asta nici măcar nu era �nceput de rundă, se consumase deja ceva timp din runda respectivă și imediat după ce ai decis că nu ești demn să folosești același aparat de zbor cu un conațional (cum faci de obicei dealtfel), te-ai mutat imediat �n echipa adversă!

    Prea puțin �mi pasă de k/d ratio, problema mea e alta: c�nd �ți văd numele (indiferent dacă reușești să te strecori �n echipa �n care joc sau �n cea inamică) mă �ncearcă un puternic sentiment de greață ..

    Jizz In My Pants response: "Puke In My Mouth" -MsTaken.com - YouTube

  5. #2305 SP
    Junior Member denverius's Avatar
    nu se ridicase deloc pentru ca eu eram la mitraliera si asteptam un coechipier din aquad-ul meu cu care tocmai jucasem in elicopter pana sa fie distrus.Cum am zis deja serverul ne amestecase.Am jucat si cu conationali destui si joc daca este cazul, doar cu vreo cativa sunt probleme .Cat despre greata mergi la control poate ai hepatita,si lasa pseudo-nationalismul’ asta.Nu are rost ii doar un joc
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Puștiule, tocmai jucasem Caspian Border, meci �n care tu ai intrat pentru că ai dat join pe Muski, echipa ta a pierdut runda respectivă, deci cum se numește asta dacă nu bătaie? Doi la m�nă, respawn am dat pe un elicopter de luptă care tocmai se ridicase �n aer c�țiva metrii buni, deci cum aș fi putut să fiu eu pilotul din moment ce era deja pilotat de cineva, l-am ridicat cu puterea minții �nainte să dau respawn? Iar pe l�ngă asta nici măcar nu era �nceput de rundă, se consumase deja ceva timp din runda respectivă și imediat după ce ai decis că nu ești demn să folosești același aparat de zbor cu un conațional (cum faci de obicei dealtfel), te-ai mutat imediat �n echipa adversă!

    Prea puțin �mi pasă de k/d ratio, problema mea e alta: c�nd �ți văd numele (indiferent dacă reușești să te strecori �n echipa �n care joc sau �n cea inamică) mă �ncearcă un puternic sentiment de greață ..

    Jizz In My Pants response: "Puke In My Mouth" -MsTaken.com - YouTube


    ---------- Post added 09-01-2012 at 10:29 PM ----------

    Imi pare rau ca iti provoc asemenea sentimente sper sa nu fie de suicid vreodata , sa te vad la 5 pe Protv
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Puștiule, tocmai jucasem Caspian Border, meci �n care tu ai intrat pentru că ai dat join pe Muski, echipa ta a pierdut runda respectivă, deci cum se numește asta dacă nu bătaie? Doi la m�nă, respawn am dat pe un elicopter de luptă care tocmai se ridicase �n aer c�țiva metrii buni, deci cum aș fi putut să fiu eu pilotul din moment ce era deja pilotat de cineva, l-am ridicat cu puterea minții �nainte să dau respawn? Iar pe l�ngă asta nici măcar nu era �nceput de rundă, se consumase deja ceva timp din runda respectivă și imediat după ce ai decis că nu ești demn să folosești același aparat de zbor cu un conațional (cum faci de obicei dealtfel), te-ai mutat imediat �n echipa adversă!

    Prea puțin �mi pasă de k/d ratio, problema mea e alta: c�nd �ți văd numele (indiferent dacă reușești să te strecori �n echipa �n care joc sau �n cea inamică) mă �ncearcă un puternic sentiment de greață ..

    Jizz In My Pants response: "Puke In My Mouth" -MsTaken.com - YouTube

  6. #2306 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Nu, departe de mine asemenea g�nduri negre, repet, singurul sentiment pe care mi-l provoci tu ca persoană este cel de greață. Și puțină milă.

    Bon, am hrănit destul trollul, back on topic.

  7. #2307 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by sevir View Post
    Azi am primit si eu Battlefield 3 (ps3) de pe Thehut, iar online pass-ul lipsea. Ce pot face acum?
    Am patit-o si eu luna trecuta chiar cu Battlefield 3. Sa-mi spui si mie daca rezolvi ceva cu cei de la EA. Spuneti-mi si mie de unde sa cumpar cu un card bancar romanesc online pass-ul pt ca pe psn poate ma baneaza daca il folosesc si parca nu mi-as cumpara un card psn decat pt asta.

    ---------- Post added 10-01-2012 at 12:25 PM ----------

    Am gasit de unde poti obtine online pass trial pt 48 h
    https://onlinepass.battlefield.com/index.php
    Tb sa va logati cu datele de la contul de pe Origin
    Daca aveti de exemplu Battlefield 3 zona 2 atunci sa faceti contul la Origin cu mailul de la contul psn european

  8. #2308 SP
    Junior Member denverius's Avatar
    ca un bun roman iti amintesc ceva din intelepciunea acestui popor :cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.



    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Nu, departe de mine asemenea g�nduri negre, repet, singurul sentiment pe care mi-l provoci tu ca persoană este cel de greață. Și puțină milă.

    Bon, am hrănit destul trollul, back on topic.

  9. #2309 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Slăbuț.

  10. #2310 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Ceva fix pentru input lag a mai aparut?

  11. #2311 SP
    Member Dante's Avatar
    nu stiu, nici macar patchu ala n-a ajuns inca pe ps3

  12. #2312 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    nu stiu, nici macar patchu ala n-a ajuns inca pe ps3
    Sa astepte mult si bine Dice pana voi mai cumpara vreun battlefield de la lansare si asa imbatranesc ma screlozez si ma dau pe modern warfail!

  13. #2313 SP
    Member Witchalok's Avatar
    ^ Amin!

    Cat a trecut de la lansare? 2 luni?
    Si inca n-au rezolvat problema VOIP, input lag, faptul ca armele cu tot cu silencer apar pe minimap, si o multime de alte chestii. Macar de bagau patch-ul de balance si pe console (in care reduc puterea la frag rounds, etc).

    Cred ca o sa incep sa joc pe PC, poate reusesc sa ma obisnuiesc cu controlul. In scurt timp o sa apara Diablo 3 (stiu ca nu e console release, dar cica lucreaza la el) si dup-aia clar nu mai cumpar nimic de la DICE (sau EA) din prima. Astept sa vad ce reviewuri primeste, ce bug-uri are, daca le rezolva, etc.

    Ca sa nu mai vorbesc de faptul ca parca per total BF3 e mai slab decat BC2 (din anumite puncte de vedere cel putin).

  14. #2314 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Am incercat aseara MW2 online sa vad ce si cum ( fiind primul Cod online pt mine ) , iar apoi am bagat discul cu BF3 .
    Mi s a parut o diferenta de la cer la pamant . Ma refer la fluiditate . Bf3 era un mos batran schip , pe langa MW2 un copil rapid si entuziast .

    Au stricat versiunea de Ps3 foarte tare . ( Nustiu cum o fi cea de Xbox ) .
    Aceeasi poveste si cu Bf3 PC - PS3 . Prefer PC , chiar daca il joc pe medium in detrimentul ps3 care arata "urat"

  15. #2315 SP
    Junior Member kene's Avatar
    Baieti, am si eu o mica intrebare pentru voi. Aveti idee de unde as putea cumpara si eu key pentru Back2Karkand (PS3) mai ieftin asa? Daca cunoasteti pe cineva care vinde asa ceva sau un loc unde il pot procura la un pret destul de decent, nu ezitati sa imi raspundeti.

    Multumesc.

  16. #2316 SP
    Pirate PlayforFun's Avatar

  17. #2317 SP
    Member s0whaT's Avatar
    awesome video . Am ras cu lacrami . Houdini disapearing

  18. #2318 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Cat de tare )))

  19. #2319 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar

  20. #2320 SP
    Senior Member Zero's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 116 of 164 FirstFirst ... 16 66 106 114 115 116 117 118 126 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts