Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 133 of 164 FirstFirst ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 ... LastLast
Results 2,641 to 2,660 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2641 SP
    Member Dante's Avatar
    DICE has given us a date in which he is going to announce a date, brilliant!

    asta ca replica la faptul ca maine se anunta data la care apare patch-ul

  2. #2642 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Mai nou e la moda nemesis boosting..lvl 100 si nu stiu ce-i ala ammo pack ,spoting sau soflam..

    ---------- Post added 23-03-2012 at 08:13 PM ----------


    nu inteleg cum trage cu javelin-ul si i se contorizeaza ca si kill cu F18 super hornet(sec 0.19)

    ---------- Post added 23-03-2012 at 08:13 PM ----------

    harry potter and the campin fegget

  3. #2643 SP
    Junior Member MySeL's Avatar
    Cine joaca pe PS3 add me, PSN ID: MySeLu

  4. #2644 SP
    Member bartonn's Avatar
    Game Update will dro - Blog - Battlelog / Battlefield 3

    We’ve been hard at work collecting and working on your feedback and suggestions, and are now happy to report that the next patch for Battlefield 3 will be released for PlayStation 3 on the 27th of March. More information on Xbox 360 and PC will come soon.

  5. #2645 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by bartonn View Post
    Game Update will dro - Blog - Battlelog / Battlefield 3

    We’ve been hard at work collecting and working on your feedback and suggestions, and are now happy to report that the next patch for Battlefield 3 will be released for PlayStation 3 on the 27th of March. More information on Xbox 360 and PC will come soon.
    bun si asa...pana la urma varianta de PS3 are cele mai mari probleme..

  6. #2646 SP
    Member cipvas's Avatar
    The Battlefield Blog | Game Update will drop on the 27th of March for PlayStation 3. Xbox 360 and PC will come soon.

    ...................................
    ..................................
    .....................................

    si spre sfarsit...

    DISABLE ANTI-ALIASING ON PS3 TO REDUCE INPUT LAG
    PlayStation 3 players may now turn off anti-alias in the options menu to reduce input lag.

  7. #2647 SP
    Member bartonn's Avatar
    DISABLE ANTI-ALIASING ON PS3 TO REDUCE INPUT LAG
    PlayStation 3 players may now turn off anti-alias in the options menu to reduce input lag.

    Mdea.Cool

  8. #2648 SP
    Member lucian43's Avatar
    Buh ! Astept cu nerabdare update-ul asta...

  9. #2649 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Oau, pe Xbox ii clar ca o sa mai dureze cel putin vreo doua saptamani pana cand o sa apara. Pana atunci ma rog de fiecare data cand apas pe tasta "A" (Jump) sa nu faca infarct miocardic soldatul meu si sa moara instant, ca ii cam sensibil la inima din cauza milioanelor de explozii pe secunda de USAS 12 cu FRAG. Cel putin stiu ca se intretine facand surfing pe avioane si pe tancuri la inceputul fiecarui meci, cu toate ca dieta lui este cam saraca in vitamine si minerale, dovada fiind si lipsa lui de forta care se observa cand grenada aruncata care trebuia sa treaca prin geamurile din Karkand nu are viteza necesara si este respinsa inapoi... Sau poate in Karkand au ajuns la moda termopanele?

    Oricum, ceea ce stiu sigur este ca stresul la afectat destul de mult, stres din cauza caruia a pierdut destul de multe kilograme (cand ii sigur 140% rus) sau pounds (cand ii mandru ca are un presedinte de culoare) si faptul acesta se vede la sariturile cu parasuta care tot timpul se termina cu vreo 3 kilometri eroare fata de punctul dorit de aterizare.

    Eu ii doresc numai bine in viitor ca am auzit ca are de gand la vara sa se mute intr-un "crib" nou, deja avand programata o vizita la un penthouse situat pe acoperisul unei cladiri, dar la cat de incete ii sunt reflexele, lucru observabil mai ales cand la fundul lui aterizeaza o grenada cu un nume de poveste -M67- iar el decide ca mai bine moare decat sa se ridice si sa alerge trei metri in cele trei secunde disponibile pana la explozie, revin: la cat de incete ii sunt reflexele, se observa ca nu a avut noroc de la Mama Natura si a fost inzestrat cu gene slabe de la parintii lui, si dupa cat de mica ii este si memoria, incat trebuie sa caute prin vreo trei buzunare pana sa isi gaseasca pistolul de rezerva care ar trebui sa ii salveze viata dupa ce descarca 40 de gloante intr-un inamic si mai are nevoie de un singur glont ca sa ii goleasca si restul de 0% ramas, mai pot prezice ca ii posibil sa fie inzestrat si cu Alzheimer din partea mamei, asa ca viitorul lui ii putin mai roz decat se asteapta.

  10. #2650 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    The Battlefield Blog | Game Update will drop on the 27th of March for PlayStation 3. Xbox 360 and PC will come soon.

    ...................................
    ..................................
    .....................................

    si spre sfarsit...

    DISABLE ANTI-ALIASING ON PS3 TO REDUCE INPUT LAG
    PlayStation 3 players may now turn off anti-alias in the options menu to reduce input lag.
    ...de ce AA?....si nu V-SYNC in totalitate?...oricum ambele ajuta la reducerea lui ce ii drept foarte mult, dar dupa ce ca nu are o rezolutie stralucitoare sa scoatem si aa-ul...na ma rog sa vedem cum a fi, bine ca nu l-am vandut...oricum nici nu ma gandeam sa o fac

  11. #2651 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    probabil ar fi fost screen tearing-ul prea mare daca ar fi scos V-Sync-ul..

  12. #2652 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Este! Dar....e mai usor sa treci cu vederea de screen tearing, plus din "experienta" mea mai multa performanta castigi din absenta v-sync-ului de cat din absenta AA-ului....ma rog....ei stiu mai bine. Eu abia astept sa aplic update-ul sa vad cum e, sper ca va fi mult mai ok.

  13. #2653 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Eu unul sper ca va fi "perfect" nu "mult mai ok".
    Da-i naiba, si asa si-au batut joc pana acum de noi, macar acum au sansa sa-si mai spele din pacate cu patch-ul asta.
    Chiar jucam ieri, si cand ma omora cineva cu USAS sau ii vedeam ca se urca cu MAV-ul pe cladiri, radeam un pic in sinea mea "bucurati-va cat mai puteti, ca vine patch-ul peste doua zile, si sa va vad atunci".

    ---------- Post added 27-03-2012 at 09:01 AM ----------

    In legatura cu patch-ul, cica:

    battlefields twitter currently tweeting

    uk wed 28th
    korea thurs 29th
    us today 27th
    and australia wed 28th
    De pe EA UK forum, nu am twitter deci nu pot confirma.

  14. #2654 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Deci mai dureaza ceva pana ajunge si in UK ..

  15. #2655 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Eu acum il descarc pe US. Am sa revin cu feedback.
    1st Edit: OMG 1080MB

  16. #2656 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Cica ar fi maine intre 5pm si 7pm.
    De asemenea vor si fi primele servere private... de abia astept niste Conquest Canals 24/7

    Stie cineva daca se poate download-a patch-ul daca intru pe contul de US, sau e legat de versiunea jocului (region 2).
    E cineva pe acasa si poate testa?

  17. #2657 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    Eu acum il descarc pe US. Am sa revin cu feedback.
    1st Edit: OMG 1080MB
    pe langa feedback ar fi frumos si un footage...diferenta aa on aa off etc cum se misca, daca ai chef si vreme si cu ce

  18. #2658 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Eeee si tu Legend. Nu mai ai rabdare pana maine?

    Edit: de fapt, daca cumva astia nu-s toti trolli, deja e si in europa (uk):

    http://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2832654489664370239/


    De ce naiba atunci au anuntat altceva pe twitter?
    Stupid DICE, stupid EA

  19. #2659 SP
    Member Dante's Avatar
    Pai zic baietii acolo ca nu gaseste servere dupa patchuire. Deci probabil tot maine va merge cand vor updata si serverele

  20. #2660 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Asta nu cred... sa tina lumea sa astepte o zi intreaga pana patch-uiesc ei serverele.
    Probabil ca pana diseara se va putea juca (sper...).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 133 of 164 FirstFirst ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts