Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 33 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 645

Thread: Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011)

  1. #201 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by alin_e View Post
    Pentru cei interesati...
    COD: XP Live
    Ce naspa, e o singura camera fixa de nu vezi nimic decat niste luminite... halal coverage.

  2. #202 SP
    Junior Member alin_e's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Ce naspa, e o singura camera fixa de nu vezi nimic decat niste luminite... halal coverage.
    Ia vezi ora la care am postat eu si daca asta nu te ajuta atunci citeste ce e scris in bara.Coverage-ul a fost mai mult decat decent.

  3. #203 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by alin_e View Post
    Ia vezi ora la care am postat eu si daca asta nu te ajuta atunci citeste ce e scris in bara.Coverage-ul a fost mai mult decat decent.
    Ce te oftici atata mah? Bravo tie ca ai postat, felicitari! Eu ma refeream la livestream-ul lor de *****, am vazut ora la care ai postat si ce mare smecherie? IMO ar trebui sa transmita calumea 24/7 nu doar cand e programat ceva.

    P.S. Modern Warfare 3-themed Xbox 360 hits Nov. 8 - Xbox 360 News at GameSpot
    Attached Images Attached Images m3xbox360_78315_screen.jpg

  4. #204 SP
    Junior Member alin_e's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Ce te oftici atata mah? Bravo tie ca ai postat, felicitari! Eu ma refeream la livestream-ul lor de *****, am vazut ora la care ai postat si ce mare smecherie? IMO ar trebui sa transmita calumea 24/7 nu doar cand e programat ceva.
    Ma gandeam eu ca ar fi trebuit sa te las in pace,dar daca am intrat in hora trebuie sa joc.Sa inteleg ca te-ar incanta sa-i vezi pe altii cum incearca sa alerge prin "The Pit", "Scrapyard" si "BurgerTown",nu?Ce conteaza borşul pe care il "mananca" tampitu' ala de Community Manager si trailer-ele/gameplay-urile pentru care oamenii urmaresc Coverage-ul/si-au cumparat bilete?Ei bine nu,prietene.Asta inseamna o buna structuare,mai exact sa te axezi pe ceea ce e important,ceea ce esti platit sa transmiti prin live coverage si ceea ce e pana la urma relevant pentru marea majoritate.Pentru restul exista americanii infometati care striga "Oh my GOD" sau "WHOAA" si care vor posta maine dis-de-dimineata experienta lor "uluitoare" din "The Pit".

  5. #205 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Probabil că voi regreta acest post datorită numărului mare de fanboys de pe acest topic, dar din ce am �nţeles eu serviciul Elite ce costă 50€ �ţi oferă accesul gratuit la toate dlc-uri jocului, deci �ntr-un cuv�nt tu plăteşti 110€ pentru jocul complet, dacă ne uităm la ultimile jocuri Call of Duty numărul de hărţi MP ce se află �n joc la momentul lansării a scăzut de la joc la joc, acum ajung�nd la 13 hărti �n MW3. M-am uitat la ultimul filmuleţ postat, şi ăla e Modern Warfare 2 cu hărţi ce puteau fi realizate şi de comunitate dacă primeam nişte modding tools. So yeah dacă tot mulgi vaca asta p�nă r�măne pielea şi osul măcar fă-o cu puţin bun simţ, ActiVision.

  6. #206 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Probabil că voi regreta acest post datorită numărului mare de fanboys de pe acest topic, dar din ce am �nţeles eu serviciul Elite ce costă 50€ �ţi oferă accesul gratuit la toate dlc-uri jocului, deci �ntr-un cuv�nt tu plăteşti 110€ pentru jocul complet, dacă ne uităm la ultimile jocuri Call of Duty numărul de hărţi MP ce se află �n joc la momentul lansării a scăzut de la joc la joc, acum ajung�nd la 13 hărti �n MW3. M-am uitat la ultimul filmuleţ postat, şi ăla e Modern Warfare 2 cu hărţi ce puteau fi incluse intr-un map pack si scos la vanzare. So yeah dacă tot mulgi vaca asta p�nă r�măne pielea şi osul măcar fă-o cu puţin bun simţ, ActiVision.

    Fixed.

  7. #207 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #208 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Daca te uiti doar la cum arata hartile, e normal sa faci o concluzie superficiala.
    Citeste putin despre ce s'a vorbit in prima zi la CoD XP si ai sa vezi ca au schimbat major cam tot ce era in jocul de multiplayer (Pointstreaks in loc de Killstreaks, Perk'uri noi, etc.).
    Eu imi voi lua Hardened edition pt acel abonament Elite de 1 an deoarece nu concep sa ajung mai scump decat daca as fi cumparat fiecare map pack individual, mai ales ca producatorii spun ca vor lansa harti noi luna de luna.

  9. #209 SP
    Member Downshifting's Avatar


    Erau corecte killstrekurile si perkurile postate pe pagina anterioara.

  10. #210 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    m-am uitat la toate filmuletele aparute pe gametrailers, iar concluzia este cat se poate de simpla: alt DLC pentru Call of Duty 4 Modern Warfare!

  11. #211 SP
    Member cipvas's Avatar
    Pacat.Nu cred ca am sa-l mai cumpar.Sau eventual o sa-l iau pt colectie sau doar pentru campanie.Lipsa de inventivitate a developerilor ....nu stiu..imi scoate ochii ...asa...in evidenta.

  12. #212 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    Lipsa de inventivitate a developerilor ....
    Chiar si asa jocul arata mai bine decat majoritatea shooterelor de anul asta (gen Duke Nukem, Bulletstorm, Resistance 3 MP, Homefront etc). Ceea ce se astepta de la IW&Co era sa scoata un MW2 fara problemele din MP avute in jocul lor anterior si sa speram ca au reusit.

  13. #213 SP
    Member cipvas's Avatar
    Da, nu contest asta, dar macar jocurile enumerate de tine au venit cu ceva nou(mai putin Resistance 3-personal sunt oarecum dezamagit de Beta....nici macar la sunet nu au umblat).

  14. #214 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Si Duke N sau Homefront cu ce ti se pare ca au venit nou? Pt primul s-a asteptat peste 10 ani ca sa se vina cu un joc ce arata cam de 2006 iar Homefront e un fel de Battlefield cu grafica mai slaba. De alte jocuri precum Bodycount sau Bulletstorm nu mai zic nimic pt ca mi se par penibile.
    In plus si MW3 a venit cu `ceva` nou, gen perkuri, killstreaks, Strike Packages, echipamente, modul de a face puncte, COD Elite, moduri de joc noi (Kill Confirmed, Team Defender) etc. Dupa cum am zis important nu era sa vina cu noutati extraordinare, din moment ce formula de pana acum s-a dovedit de mare succes, ci mai ales sa repare greselile trecute.

  15. #215 SP
    Member cipvas's Avatar
    Greselile trecute se puteau repara prin update-uri. Iar cateva perkuri, killstreacks, echipamente sau alte chestii mai noi puteau sa le scoata sub forma de add-onuri de 10$-15$....nu sub forma de joc nou de 50$ sau mai mult.

  16. #216 SP
    Member Downshifting's Avatar
    De ce crezi tu ca add-onurile de 10-15$, plus DLC-uri de maps, plus campania, plus spec ops ar fi costat in total mai putin de 60$? In fine, e un singur mod de a verifica corectitudinea pretului: vanzarile. Daca jocul se va vinde macar la fel de bine ca in trecut, inseamna ca milioane de clienti au considerat ca pretul este unul corect.

    ---------- Post added 03-09-2011 at 05:09 PM ----------


  17. #217 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by Downshifting View Post
    De ce crezi tu ca add-onurile de 10-15$, plus DLC-uri de maps, plus campania, plus spec ops ar fi costat in total mai putin de 60$? In fine, e un singur mod de a verifica corectitudinea pretului: vanzarile. Daca jocul se va vinde macar la fel de bine ca in trecut, inseamna ca milioane de clienti au considerat ca pretul este unul corect.

    ---------- Post added 03-09-2011 at 05:09 PM ----------


    Hai, stii doar ca se va vinde pentru ca scrie CoD pe el. Am mai vorbit noi de cantitate, calitate etc.

  18. #218 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Mă duc să bag niște popcorn la microunde.

  19. #219 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Hai, stii doar ca se va vinde pentru ca scrie CoD pe el.
    Asta nu e decat impresia ta, aroganta si jignitoare fata de milioanele de gameri care cumpara COD. Ti-am mai explicat ca oamenii il prefera datorita ritmului de joc si controlului, asta il deosebeste de restul shooterelor online.

    Am mai vorbit noi de cantitate, calitate etc.
    Am vorbit de asta in alt context, legat de marimea hartilor din MP Battlefield, cand iti spuneam ca doar pt ca o plansa e mare nu inseamna ca e neaparat si buna. Ce legatura are asta cu topicul de fata?

  20. #220 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    m-am uitat la toate filmuletele aparute pe gametrailers, iar concluzia este cat se poate de simpla: alt DLC pentru Call of Duty 4 Modern Warfare!
    Ignorant poti fii.
    Acelasi lucru poti sa il spui despre orice joc care face parte dintr-o serie, nu?
    MW3 face schimbari radicale fata de ultimul COD(diferente mai mari decat a avut CoD:BO fata de CoD:MW2). Franciza CoD e intr-o dezvoltare continua si spre deosebire de modelul de gandire Apple (nu ascultam ce zici tu - clientul - iti dam noi un produs de care credem noi ca ai nevoie) ei chiar isi asculta comunitatea, exemplu concret ar fi toata povestea cu quickscopers.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 33 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Modern Warfare (2019) By ConuGeo in forum Console Club
    Replies: 126 Last Post: 11-04-2021, 19:01
  2. Vând Call of duty:Modern Warfare By HaMaN in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2020, 22:49
  3. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 13:41
  4. Call of Duty Modern Warfare: Reflex By erik95 in forum Nintendo Wii
    Replies: 15 Last Post: 20-06-2010, 02:05
  5. Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized By paul in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 3 Last Post: 18-08-2009, 15:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts