Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 33 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 645

Thread: Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011)

  1. #121 SP
    Member DeianD's Avatar
    Littlebird: A tiny remote-controlled helicopter

    Cred ca va fi ceva asemanator cu cel din BC2.Probabil de acolo au si luat ideea

  2. #122 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ideea de Littlebird e inca din MW2

  3. #123 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Eu cand jucam MW2 nu am vazut nici un Littlebird...

  4. #124 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Foarte buna ideea de a separa fostul "Ghost Pro" in doua ramuri: Blind Eye si Assassin. "That's one small step for Call of Duty, one giant leap for players."

  5. #125 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    Eu cand jucam MW2 nu am vazut nici un Littlebird...
    Nu a fost pun in joc insa este pe CD inclusiv vocile pentru el.






  6. #126 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Modern Warfare 3 Manhattan firefight

  7. #127 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    Presupun ca asta au aratat la E3 , sau au dat vreun demo? Ce imi place : au pastart tot de la MW2 , adica meniuri si altele.; Ce nu imi place : sper sa nu fie un shooter la greu ... sa mai aiba si el si parti mai de tactical sau ceva de genul! Oricum ... de-a bia astept!!!x

  8. #128 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by Dan.Andrew View Post
    Presupun ca asta au aratat la E3 , sau au dat vreun demo? Ce imi place : au pastart tot de la MW2 , adica meniuri si altele.; Ce nu imi place : sper sa nu fie un shooter la greu ... sa mai aiba si el si parti mai de tactical sau ceva de genul! Oricum ... de-a bia astept!!!x
    mda, audienta se pare ca nu se schimba

  9. #129 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    Apropo , faza cu LittleBird este un mod la MW2 , la cat m-am jucat MW2 cu alterIWnet pe PC.... , credeti-ma ca stiu!

  10. #130 SP
    Member axel's Avatar

  11. #131 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    Dupa ce am vazut gameplay-ul am realizat ca acest 'MW3' este un fel de downloadable content pentu MW2. Este ca si cum ai instala un patch mai mare care sa contina o carera noua , arme noi, planse noi si ... cam atat. Nu stiu ce sa zic , pe de-o parte imi place ca au lasat aceelesi ifonduri, meniuri etc. de la MW2 dar, pe partea cealalta gamer-ul din mine vroia si ceva mai deosebit fata de ultimul MW! Oricum mie imi place mai mult cum arata MW3 decat BO asa ca o sa-l cumpar! HAU , HAU , HAU RANGERS!

  12. #132 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    MW2/Black Ops cu mici imbunatatiri. Ramane totusi un FPS decent, cel putin din ce am vazut la E3.

  13. #133 SP
    Member Mariush's Avatar
    Eu nu imi dau seama de ce toata lumea sustine ca COD e un FPS prost in comparatie cu altele. COD e accesibil pt orice audienta, si pana la urma asta e retea succesului, sa te adresezi catre toti consumatorii, nu doar catre cei hardcore.

    Acum on Topic: Nici nu are nevoie de prea multe imbunatatiri, sincer, arata minunat!

  14. #134 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Decent da, minunat in niciun caz. Bine, depinde de ce joc te iei ca etalon, dar pentru un joc al anului 2011 nu vad nimic spectaculos la el dpdv grafic, e ok si atat.

  15. #135 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by mariushcrm View Post
    COD e accesibil pt orice audienta, si pana la urma asta e retea succesului, sa te adresezi catre toti consumatorii, nu doar catre cei hardcore.
    Nu asta e reteta succesului COD. COD MP nu e deloc un joc usor sau accesibil. Vasta majoritatea a jucatorilor au un KD sub 1,5 si in orice lobby aproape jumatate din ei termina pe negativ. Mie BF mi se pare mai accesibil, pt ca e mai lent si iti ofera mai mult timp de reactie, COD e atat de alert incat trebuie sa iei deciziile corecte mult mai repede, ceea ce e greu fara o minima experienta.

    Nici nu are nevoie de prea multe imbunatatiri, sincer, arata minunat!
    Nu arata tocmai minunat, dar e adevarat ca aspectul grafica conteaza mult mai putin in comparatie cu alte caracteristici ale jocului. Ziceam in alta parte ca Homefront a vandut mai mult decat Crysis 2, ceea ce spune totul.

  16. #136 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar


    Quick-Scoping might return in Modern Warfare 3 | VG247

    Treyarch�s decision of removing quick scoping from the last CoD title � Black Ops didn�t really please fans of the series who had got into a habit of using it to their advantage during multi-player sessions. However, Infinity Ward doesn�t intend to follow on their footsteps and have hinted that the feature might make it to the final build of Modern Warfare 3.

  17. #137 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Daca baga porcaria aia de quick-scoping, nu'l cumpar.

  18. #138 SP
    Senior Member Krusht's Avatar

  19. #139 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Si eu sunt de aceeasi parere, quick-scop si commando nu mai au ce cauta in acest joc...sper ca le vor scoate

  20. #140 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Spec Ops arata dragut, zombies vii cu arme

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 33 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Modern Warfare (2019) By ConuGeo in forum Console Club
    Replies: 126 Last Post: 11-04-2021, 19:01
  2. Vând Call of duty:Modern Warfare By HaMaN in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2020, 22:49
  3. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 13:41
  4. Call of Duty Modern Warfare: Reflex By erik95 in forum Nintendo Wii
    Replies: 15 Last Post: 20-06-2010, 02:05
  5. Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized By paul in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 3 Last Post: 18-08-2009, 15:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts