Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 33 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 645

Thread: Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011)

  1. #141 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Cat de plictisitor e COD-ul in single-player. Incredibil

  2. #142 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  3. #143 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ear Force gaming headsets designed for Modern Warfare 3


    Turtle Beach has announced a new line of limited edition Call of Duty: Modern Warfare 3 Ear Force headsets, which include audio presets designed specifically by the audio teams at developers Infinity Ward and Sledgehammer Games.

    The headsets will be available for PC, PS3 and Xbox 360 with various feature sets, special packages with bonus content, and price points.
    Ear Force gaming headsets designed for Modern Warfare 3 | VG247
    Attached Images Attached Images mw3headset.jpg

  4. #144 SP
    sam
    Member sam's Avatar
    Call of Duty: Modern Warfare 3 gaming headsets
    Attached Images Attached Images cod_mw3headset_610_w500.jpg

  5. #145 SP
    Junior Member Valeriozuzu's Avatar
    Faptul ca se va folosi acelasi engine(din cate am vazut in demo)...cu modificari din joc in joc asta va face plictisitor jocul.Dar fiind un joc cu renume Va fi cumparat oricum.Dar daca ar incerca un engine,mai bun,cu modificari foarte mari,asta ar face mult mai interesant jocul.Din pacate sau nu,Call of Duty va fi mai "slab" anul acesta decat Battlefield.Iar Battlefield e chiar super(fata de CoDMW3).Cine stie,poate ne vor face o surpriza cei de la Activision.

    Parerea mea,voi ce credeti?

  6. #146 SP
    sam
    Member sam's Avatar
    May be

  7. #147 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    @Valeriozuzu

    1 - Daca ar folosi alt engine nu ar mai fi Call of Duty.
    2 - Nu a aparut nici BF3 nici MW3. De unde mama dracu sti tu care e mai bun sau mai prost. Mai mult, la MW3 nici nu au aratat vreun footage din Multiplayer => nici macar o idee nu poti sa-ti faci.

    E cel mai tampit lucru sa compari doua jocuri care nu au aparut.

  8. #148 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Quote Originally Posted by Valeriozuzu View Post
    Dar fiind un joc cu renume Va fi cumparat oricum.
    Si BF e serie de renume iar la cata reclama i se face lui BF3 numai pana acum, nu mai vorbesc ce o sa fie in urmatoarele 2-3 luni, nu va mai putea spune nimeni ca MW3 se va cumpara doar pt ca e mai cunoscut.

  9. #149 SP
    Junior Member Valeriozuzu's Avatar
    Quote Originally Posted by Downshifting View Post
    Si BF e serie de renume iar la cata reclama i se face lui BF3 numai pana acum, nu mai vorbesc ce o sa fie in urmatoarele 2-3 luni, nu va mai putea spune nimeni ca MW3 se va cumpara doar pt ca e mai cunoscut.
    Ai dreptate,se face mai multa publicitate,dar oricum care sunt titlurile de jocuri cele mai vandute?Nu Call Of Duty Battlefield Fifa Gta etc.Chiar daca nu s-ar face publicitate tot ar fi cele mai cumparate.

  10. #150 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    @Valeriozuzu

    1 - Daca ar folosi alt engine nu ar mai fi Call of Duty.
    2 - Nu a aparut nici BF3 nici MW3. De unde mama dracu sti tu care e mai bun sau mai prost. Mai mult, la MW3 nici nu au aratat vreun footage din Multiplayer => nici macar o idee nu poti sa-ti faci.

    E cel mai tampit lucru sa compari doua jocuri care nu au aparut.
    1. Sa inteleg ca si id Software ar trebui sa foloseasca in continuare engine-ul folosit in Doom 1?

  11. #151 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nu stiu ce ai scris acolo in chineza dar daca intrebi daca ar trebui sa foloseasca acelasi engine raspunsul este da.

  12. #152 SP
    Member Alex's Avatar
    Eu unul, o sa incerc sa cumpar si MW3 si BF3 din cateva motive.
    1. Mi-a placut seria COD foarte mult, in special MW si MW2.
    2. Battlefield BC2 mi-a placut de asemenea, este un joc exceptional dpdv al gameplay-ului si multiplayer-ului, insa poveste MW m-a incantat mai mult.
    3. Un joc bun ( in opinia mea) nu trebuie sa foloseasca, neaparat, un alt engine si nu devine mai bun datorita graficii ( pe mine ma impresioneaza si acum Mafia 1, chiar dace este vechi de aproape un deceniu), insa, cei de la COD devin putin nesimtiti, profitand de incasarile mari pe care le au, ei stiind deja ca oricum noul joc va fii cumparat in cantitati mari ,chiar daca nu-i aduc aproape nici o imbunatatire.
    4. Ultimul motiv pentru care o sa cumpar ambele jocuri ( bineinteles, cand voi face rost de destui bani) este multiplayer-ul. Mie mi-au placut ambele tipuri de multiplayer. Aveam zile in care imi placea MP BC2 pt ca era mai tactic etc. si zile in care imi placea mai mult MP MW2 ( respectiv BO) deoarece cautam acea ''adrenalina'' pe care o gaseam in MP-ul gen ''rush'' al COD.

    In concluzie, eu consider ca ambele jocuri merita incercate, astfel, voi cumpara ambele jocuri, iar cel care ma va impresiona cel mai mult il voi pastra, iar pe celalalt il voi vinde.

    Este doar parerea mea. Va rog sa nu aruncati cu nimic in mine .

  13. #153 SP
    Member LeGenD's Avatar
    nu arunc cu nimic in tine stai linistit...

  14. #154 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Cam așa arată Hardened Edition.
    Attached Images Attached Images 183947_10150265914693006_224059978005_7631149_5737642_n.jpg

  15. #155 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Cam așa arată Hardened Edition.

    Si ce va contine?

    Oare va si o editie de colectie?

  16. #156 SP
    sam
    Member sam's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Cam așa arată Hardened Edition.
    looks cool
    thanks

  17. #157 SP
    Member Cata96's Avatar
    Oare astia cand o sa dea detalii despre Editiile Jocului?.....Mai sunt 4 luni

  18. #158 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Vor scoate vreun beta pt toti sau doar evenimentul din septembrie cu plata va fi singurul "hand on"?

  19. #159 SP
    sam
    Member sam's Avatar
    Call of Duty: Modern Warfare 3
    Attached Images Attached Images turtle-beach-lmited-edition-call-duty-modern-warfare-3-headsets.jpg 21066.jpg 43163_call_of_duty_modern_warfare_3_elite_edition-v4.png delta_headset_stand_right_01.jpg call-duty-modern-warfare-3.jpg

  20. #160 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    2 screenshots
    Attached Images Attached Images call-duty-modern-warfare-3-20110725093358118.jpg call-duty-modern-warfare-3-20110725093402930.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 33 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Modern Warfare (2019) By ConuGeo in forum Console Club
    Replies: 126 Last Post: 11-04-2021, 19:01
  2. Vând Call of duty:Modern Warfare By HaMaN in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2020, 22:49
  3. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 13:41
  4. Call of Duty Modern Warfare: Reflex By erik95 in forum Nintendo Wii
    Replies: 15 Last Post: 20-06-2010, 02:05
  5. Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized By paul in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 3 Last Post: 18-08-2009, 15:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts