Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 39 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 LastLast
Results 721 to 740 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #721 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Sunt norocos.

  2. #722 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Salutare! Cine doreste un cod de review Pro Evolution Soccer 2019 pentru PS4, sa-mi dea un PM. Dar, trebuie neaparat un review bine scris...
    Primul venit, primul servit!

    ---------- Post added 04-09-2018 at 10:23 ----------

    And the code goes to Darthstone! Enjoy the game!

  3. #723 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Mulțumesc frumos. Voi incerca sa-l fac cat mai bine și în maxim 10 zile îl voi posta. Probabil mai repede, in weekend.

  4. #724 SP
    Member cimaron's Avatar
    Salutare colegii! Am un canal de Gaming si as vrea sa sa fac niste teste, review-uri, prezentari...etc! Gasesc un pic de suport la voi?

  5. #725 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ce fel de ajutor? Daca aduci un cod de review, eu il scriu si il poti citi pe canalul tau.

  6. #726 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Unde trebuie sa postez review-ul pe care va trebui sa il fac pentru codul primit?

  7. #727 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Deschizi un thread nou pe aria 'reviews'.

  8. #728 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Citeste regulamentul.

  9. #729 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Hai sa vedem iarăși. Review pt jocul asta?


    PS: Steam - Windows

  10. #730 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Revin si eu cu o "oferta"! Cine doreste un cod de review Life is Strange 2 pentru PS4, sa-mi dea un PM. Dar, trebuie neaparat un review bine scris...
    Primul venit, primul servit!

    ---------- Post added 29-09-2018 at 13:41 ----------

    Codul merge la raduadelin. Have fun!

  11. #731 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Salut,

    Am 2 coduri de Fallout 76 BETA pentru PS4, 1st come, 1st served. Vă rog să scrieți aici după ce le folosiți:

    397B-92N7-NNC6

    HKJT-AXNB-TM9A

  12. #732 SP
    Member Striker09's Avatar
    Multumesc, l-am luat pe al doilea

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  13. #733 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Luat eu pe primul , multumesc

  14. #734 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Salutare. Avem un cod de review pentru Battlefield V Deluxe Edition, PS4. Nu am nici eu timp si nici Dant3, asa ca suntem in cautarea cuiva care sa ia codul si sa faca repede (2-3 zile) un review frumos. Astept PM daca sunt doritori.

    ---------- Post added 17-11-2018 at 18:28 ----------

    Codurile au mers la raduadelin (el a fost primul).
    Multumesc tuturor pentru intentie! Poate data viitoare primim totusi mai multe.
    Spor la joc!

  15. #735 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E cineva interesat pentru copie de review la Ghost Recon: Breakpoint (cod uplay)? As avea urmatoarele cerinte pentru reviewer: sa mai fi scris cel putin un review, sa joace un timp suficient jocul, obviously, sa detalieze si PVP-ul (in mai mult de 3 cuvinte) si, cand mai apare content nou (gen ala cu Terminator) sa mai scrie si atunci cateva fraze, avand in vedere ca vine cu tot cu Year 1 Pass. Ca timing nu conteaza prea mult, sa fie in limitele bunului simt adica sa nu se lanseze PS5 pana atunci, deci no pressure

    Daca sunt mai multi doritori o sa aleg eu unul dupa ce fel de review-uri a mai scris (sau random, daca diferentele sunt mici). Dati cu thanks ca sa "partikip"

  16. #736 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Salut,

    Nu particip, am dat thanks pt gest


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #737 SP
    Member ingerulol's Avatar
    Daca e pe PC sau XO te ajut eu - Partikip . Am lucrat pentru UBISOFT in trecut - stiu ce inseamna un review de joc dpdv gametester . interesat pentru copie de review la Ghost Recon: Breakpoint

  18. #738 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Salut, thanks. Nu e obligatoriu sa il primesc dar daca e sa fie, voi face ceva bun. Asta daca v-a placut review-ul meu la PES 2019.

  19. #739 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu partikip, doar thx

  20. #740 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by ingerulol View Post
    Daca e pe PC sau XO te ajut eu - Partikip . Am lucrat pentru UBISOFT in trecut - stiu ce inseamna un review de joc dpdv gametester . interesat pentru copie de review la Ghost Recon: Breakpoint
    Atunci intelegi de ce ar fi un mic conflict de interese aici

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 39 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts