Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 366 of 381 FirstFirst ... 266 316 356 364 365 366 367 368 376 ... LastLast
Results 7,301 to 7,320 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #7301 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Poate vrea careva: doar o mie de lei si niste urme de la fifa
    https://www.olx.ro/oferta/vand-contr...b-ID7rfqu.html
    Attached Images Attached Images screenshot_20161127-003711.png

  2. #7302 SP
    Member renatoman's Avatar
    Poate 100 a vrut sa zica

  3. #7303 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am comandat 2 jocuri de pe 365games.co.uk si nu a ajuns niciunul in Bucuresti desi le-au expediat pe 28.11
    Ma uit zilnic in cutia postala si niciun aviz.
    Am fost la oficiul postal cu cartea de identitate si doamnelor de acolo le este lene sa se uite printre coletele primite daca nu ai avizul.
    Ele nu sunt in stare sa le sorteze/aranjeze in functie de strada sau numele destinatarului, pur si simplu le tin acolo in ordinea sacului in care le primesc. Le scriu de mana in niste registre, cand ar putea sa le bage f usor intrun amarat de Excel.
    Imi este deja de astfel de personaje.

  4. #7304 SP
    Member party_man's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Am comandat 2 jocuri de pe 365games.co.uk si nu a ajuns niciunul in Bucuresti desi le-au expediat pe 28.11
    Ma uit zilnic in cutia postala si niciun aviz.
    Am fost la oficiul postal cu cartea de identitate si doamnelor de acolo le este lene sa se uite printre coletele primite daca nu ai avizul.
    Ele nu sunt in stare sa le sorteze/aranjeze in functie de strada sau numele destinatarului, pur si simplu le tin acolo in ordinea sacului in care le primesc. Le scriu de mana in niste registre, cand ar putea sa le bage f usor intrun amarat de Excel.
    Imi este deja de astfel de personaje.
    N-ai vrea sa lucrezi la posta in perioada asta iti garantez...ceea ce spui tu o fi valabil intr-o firma privata, crezi ca cei de la posta au excel? Crezi ca cei de la posta au initiativa? Trezeste-te...

  5. #7305 SP
    Member dani20's Avatar
    Eu am avut o singură dată, mai demult, probleme cu poșta. Nu știu de ce a rămas pachetul în stația de sortare și nu a ajuns la oficiul poștal de care aparțin. S-a întors înapoi în UK cu ștampila de la sortare. Poate ar trebui să întrebi și acolo, nu doar la oficiul poștal. Cu toate că acum, după atâta timp, s-ar putea să fi plecat deja înapoi...

  6. #7306 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Salutare. Ştie cineva vreun 10 digit discount code pentru un cont de România ? Please PM me of you have.

    Trimis de pe al meu HTC One A9 folosind Tapatalk

  7. #7307 SP
    Member clax_117's Avatar
    salut..pe xbox store just cause 3 are o reducere de 75% cu gold, adica este 15$ si 22$ varianta XL. merita la pretul asta tinand cont de faptul ca eu n-am jucat niciun joc din serie? sau mai bine sa mai pun ceva si sa iau direct just cause 4 ?

  8. #7308 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    E foarte bun pretul pentru varianta XL. Pe PS Store era 112 lei.
    E un joc bun, pe mine ma relaxeaza fiindca nu are suspansul "psihologic" al altor jocuri si atmosfera e una mediteraneana (relaxata - e tare mai ales daca esti un fan al litoralului Grecesc sau Adriatic).

  9. #7309 SP
    Member sweetohmygod's Avatar
    Mie mi-a sosit de pe amazon.co.uk doom pt xbox in fix 4 zile

  10. #7310 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    A incercat/reusit cineva sa comande de pe Game.co.uk cu card de Romania? Eu am incercat ieri sa comand cu livrare in Germania insa probabil din cauza faptului ca Romania nu apare in lista de adrese, nu pot seta billing address in RO. Am incercat cu Mastercard, Visa si Visa Electron de la mai multe banci si a dat eroare de fiecare data.
    Ca si contraexemplu, am comandat de pe Amazon.com cu card Visa de Romania insa cu billi g address din US si a mers.
    Ma interesa daca exista o varianta sa comandam din UK insa cu livrare pe unde ne mai perindam noi (Germania in cazul meu) si sa platim cu card de Romania.

  11. #7311 SP
    Junior Member Ryan1's Avatar

    Am comandat si eu big ben. Transport gratuit. Cam in cat timp vine ?

  12. #7312 SP
    Member sahara's Avatar
    Mie mi-a venit in ~1 luna.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  13. #7313 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Eu le-am comandat pe ambele. In cont la comanda, imi spune ca ajung pe 1.1.2017.

  14. #7314 SP
    Member Baracuda's Avatar
    Imi cer scuze daca s-a mai discutat subiectul. Voi cum cumparati de pe game.co.uk ? Eu am adresa de UK pe care o folosesc pentru amazon, ebay si diferite alte site-uri care nu livreaza direct in Romania, dar pe Game nu ma lasa sa fac plata nici cu contul de paypal si nici cu card emis in RO.

  15. #7315 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    O intrebare, daca am doua conturi PSN, unul de UK si unul de RO si imi achizitionez un joc pe cel de RO, pot sa il joc si pe cel de UK ? Intreb asta deoarece am activat PS Plus pe cel de UK si vreau sa iau GTA V ca este o oferta buna pe cel de RO.

    //Hmm..si cum verific care este cel primary ? Multumesc frumos! Tin sa mentionez ca cel de RO l-am facut doar astazi, pana acum am avut doar cel de UK pe ps.

  16. #7316 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by tzakalaka View Post
    O intrebare, daca am doua conturi PSN, unul de UK si unul de RO si imi achizitionez un joc pe cel de RO, pot sa il joc si pe cel de UK ? Intreb asta deoarece am activat PS Plus pe cel de UK si vreau sa iau GTA V ca este o oferta buna pe cel de RO.
    Bineinteles. Doar sa fie contul de RO setat ca "primary"

  17. #7317 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu contul este setat ca si primary. Consola este setata primary pe cont. O consola poate fi setata primary pe mai mult conturi, deci cel mai bine o setezi pe toate conturile pe care le folosești. Astfel esti sigur ca orice cumperi, de pe orice cont, va funcționa si pe celelalte.

    Select (Settings) > [PlayStation Network/Account Management] > [Activate as Your*Primary PS4]*

  18. #7318 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Intrebare:
    Sunt detinator detinator de Xbox 360, PS3 si Wii.
    Am jucat pe Wii din scoarta in scoarta Mario Bros. si Mario Kart, inclusiv "mod-urile" aflate pe internet la ambele jocuri.
    Ma tenteaza sa-mi cumpar un Wii U in special pentru continuarule acestor 2 jocuri (binenteles si pentru celelalte jocuri bune).
    Intrebarea este, se merita sa iau Wii U sau mai astep 2 luni si iau direct Switch? Vor fi disponibile inca de la lansare jocurile? Va fi backwards compatible cu ele sau consola va rula o versiune portata?

  19. #7319 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Switch nu are unitate de DVD. Jocurile nu vor merge intre Switch si celelelate console Nintendo Wii WII-U.
    Doar Mario Kart este anuntat pentru Switch din cele de pe Wii-U si un nou Mario doar pentru Switch. La lansare are doar 8 jocuri.
    Sfatul meu este daca iti permiti sa iei un Wii-U (compatibil Wii) SH si pana termini cu el va aparea si Switch cu tot cu review-uri si alte anunturi.
    Pe amazon.co.uk gasesti jocuri la 100 de lei Classics Edition.
    Switch din tot ce am citit pana acum e cu semnul intrebarii. Are bune, dar cam multe proaste.

  20. #7320 SP
    Member adin33's Avatar
    Cine ma poate ajuta sa-mi cumpere aceste jocuri ?
    Dead Island 1 - gameware.at

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 366 of 381 FirstFirst ... 266 316 356 364 365 366 367 368 376 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts