Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 159 of 381 FirstFirst ... 59 109 149 157 158 159 160 161 169 209 259 ... LastLast
Results 3,161 to 3,180 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #3161 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by DeepKiss View Post
    Din pacate nu merge
    Pai acel cod nu e pentru TheHut

  2. #3162 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai acel cod nu e pentru TheHut
    Da, acum mi-am dat seama, dar din graba sa cumpar ceva nu am fost atent.
    Deci inca astept un PM cu un cod de reducere 10% pe TheHut.com sau pentru Zavvi.com. Acum am vazut ca au produsul la celasi pret pe ambele site-uri.

  3. #3163 SP
    Junior Member wild_public's Avatar
    Salutare stimabililor,

    Intreb si eu - ceva probleme la shopto.net?
    Primele doua comenzi au venit in 3-4 zile, ultima a plecat pe 18.11 (am poza cu plicul) si nu a ajuns inca.
    Am verificat la posta si ..nimc.

    10x

  4. #3164 SP
    Junior Member ShadE's Avatar
    �ncepe luna Decembrie deci așteptați-vă la �nt�rzieri notabile peste tot. Nu e neapărat și cazul tău acum.

  5. #3165 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by wild_public View Post
    Salutare stimabililor,

    Intreb si eu - ceva probleme la shopto.net?
    Primele doua comenzi au venit in 3-4 zile, ultima a plecat pe 18.11 (am poza cu plicul) si nu a ajuns inca.
    Am verificat la posta si ..nimc.

    10x
    c-c-c-c-c-combo breaker

  6. #3166 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Au in Real oferta la controllere de Xbox. Am luat astazi controller cu fir la 101 RON, si aveau si wireless la 130 parca. E de cateva saptamani oferta. Probabil sunt mai bune preturile pe Amazon & co., dar nu cu mult, si macar nu mai astepti dupa transport. Pe Emag si PcGarage vad ca sunt 150 de lei astea cu fir, si 200 de lei cele wireless.

  7. #3167 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am gasit si eu la Real jocuri la 50 RON, jocuri de Xbox360. Printre ele, Fifa 07-10, Dark Messiah of Might and Magic, Ninja Gaiden 2 si inca cateva de care nu imi amintesc. Pe eticheta nu scrie pretul insa scrie Promo Sarbatori. Daca aveti drumuri prin Real puteti arunca un ochi, cine stie ce gasiti, poate sunt si jocuri de PS3 la oferta dar eu nu m-am uitat.

  8. #3168 SP
    Junior Member Cocorul's Avatar
    un cod de 10% pentru zavvi sau thehut are cineva ?

  9. #3169 SP
    Member Aliosa's Avatar
    VCUK40 4 lire discount la comenzile de peste 40 de lire pe zavvi.

  10. #3170 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar
    De ce imi apare la Delivery Option doar First Class (With Tracking) in valoare de 9 lire? Au scos cei de la Shopto.net varianta mai ieftina, fara tracking? Ati intalnit si voi chestia asta?

  11. #3171 SP
    Junior Member Cocorul's Avatar
    Quote Originally Posted by SpeedoTuxedo View Post
    De ce imi apare la Delivery Option doar First Class (With Tracking) in valoare de 9 lire? Au scos cei de la Shopto.net varianta mai ieftina, fara tracking? Ati intalnit si voi chestia asta?
    probabil pentru produsul/e respectiv livreaza doar asa, mie imi apare si varianta de 3 lire

  12. #3172 SP
    Member Iarba's Avatar
    cod zavvi 1875-S915-C8N9

  13. #3173 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Vorbind de coduri, fiti atenti aici:

    Online Pass Codes Can Expire, But Shouldn't, Says EA

    (Scuze daca am postat in zona gresita, dar am zis ca are de'a face cu cumparatul de jocuri)

  14. #3174 SP
    Junior Member Laddu's Avatar
    are cineva un cod reducere zavvi ? as vrea sa comand in seara asta ca am prins ceva la mega monday. va rog mult...

  15. #3175 SP
    Junior Member wild_public's Avatar
    Acuma eu ce sa inteleg?!?
    De la shopto nu a venit comanda dispatched pe 18.11 (cea mai importanta - Skyrim)

    In schimb de la zavvi au venit 3 comenzi deodata (ieri 05.12) - una dispacthed pe 01.12 , una pe 27.11 si una pe 29.11


    Asadar, fac ceva cu aia de la shopto? sau astept cele 20 de zile lucratoare?
    Multam de raspuns.

  16. #3176 SP
    Junior Member mikeee!'s Avatar
    Asa am patit si eu. Am comandat Skyrim de pe Zavvi joi si a sosit marti iar un cablu HDMI de pe Shopto a sosit in 16 zile.

  17. #3177 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Pun o intrebare care risca sa fie extrem de cretina,dar de ce Zavvi are review-uri atat de proaste ?

    Reviews for Zavvi www.zavvi.com

    De fapt,pe site-ul asta sunt blamate si ShopTo,si TheHut.
    M'am informat despre toate aceste site'uri,iar aici,pe CG,nu par sa fie probleme semnificative,dar altii pur si simplu urasc site'urile astea.

  18. #3178 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Am luat de nu stiu cate ori (cel putin 30 de comenzi) de la zavvi (mai ales) + thehut + shopto si au procentaj de 100%. Un singur colet mi-au pierdut dar mi l-au trimis inapoi dupa 20 de zile si l-am primit si mi-au mai dat si un discount la urmatoarea comanda.

    Le urasc cei care vor super servicii dar care au livrarea gratis in UK. Dc. vrei super calitate mergi pe amazon, dar platesti 8 lire delivery cu tracking etc.

    In concluzie, plaseaza comenzi la ei fara frica!

  19. #3179 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ştiu ca nu are leg cu threadul resp,dar am un voucher din uk pt niste sticle de vin de la virginwines.co.uk si cum azi este ziua mea fac cinste
    Cine il vrea sa dea un pm.
    PS available only in uk,cei care au prieteni stabiliti acolo...

  20. #3180 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Intreb pentru ca in sfarsit mi'am facut si eu card de credit sa fiu in rand cu lumea,si am vazut parerile alea ingrozitoare despre site'uri.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts