Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 262 of 381 FirstFirst ... 162 212 252 260 261 262 263 264 272 312 362 ... LastLast
Results 5,221 to 5,240 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #5221 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    te duci la posta cu factura, pe care e scrisa valoarea produsului, asa cum ai completat pe buletinul de expediere, posta iti da banii inapoi, iar apoi vorbesti tu cu omul respectiv sa va intelegeti

  2. #5222 SP
    Member excess's Avatar
    Daca s-a efectuat o tranzactie si eu i-am lasat "calificativ" iar celalalt nu lasa, ce e de facut?
    Ma refer la o tranzactie fara probleme!

  3. #5223 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Absolut nimic - nu e obligatoriu ca cei 2 sa lase calificative.

  4. #5224 SP
    Junior Member Flavy's Avatar
    As avea nevoie de o sursa de unde sa cumpar jocuri NTSC de xbox. Un site care livreaza in RO sau poate chiar un site din RO. Stie cineva?

  5. #5225 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Mai este valabila smecheria aia ca sa platesti o lira transportul la Zavvi??postase un user cum tre sa faci ca sa obtii transportul cu o lira.Vreau si eu sa stiu:0 ms.

  6. #5226 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Da. Vezi pe pagina anterioara.

  7. #5227 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Ms frumos.

  8. #5228 SP
    Junior Member YgorTheTzar's Avatar
    Mi-am cumparat si eu un PS3 in cele din urma si acum sunt in cautare de jocuri. Am gasit pe Amazon God of War Saga (God of War collections 1 and 2, God of War 3, God of War Collection (Chain of Olympus and Ghost of Sparta) iar pachetul contine 3 discuri si 2 coduri pt download.

    Intrebarea mea este daca pot sa le folosesc ele fiind pe zona 1 iar eu avand un cont in UK pe consola.
    Ms mult!

  9. #5229 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Da le poti folosi si beneficia de content pe contul de UK, DAR iti trebuie si un cont de US de pe care sa faci download intai. De obicei, content-ul odata downloadat poate fi accesat de pe toate conturile. Doar serviciu sa nu fie, pt. ca service-ul este activ pe un singur user.

  10. #5230 SP
    Junior Member YgorTheTzar's Avatar
    Nu stiu daca am voie sa pun sau nu link-ul....dar.....

    Amazon.com: God of War Saga Collection: Video Games

  11. #5231 SP
    Junior Member IulianCRC's Avatar
    Nu cred ca este locul potrivit dar nu stiu la ce sectiune sa pun intrebarea aceasta

    Stiti pe cineva care poate aduce comenzi de pe Amazon Canada?

  12. #5232 SP
    Member Harilip's Avatar
    hey
    unde pot sa gasesc toate figurinele Bioshock, inclusiv seringa si papusa, fara cele ce tin de Infinite, la un pret cat mai bun si sa trimita in romania si de asemenea sa fie cat se poate de sigur, sa ajunga totul intreg? De preferat din UE. Pe amazon si ebay uk sunt dar pe bucati si fiecare de la selleri diferiti. Vreau totul intr-un singur transport. Sugestii, sfaturi? multumesc

    @Scofield91 de ce nu . Ma gandeam ca poate cineva stie un site din UE care sa detina toata gama si sa aibe tara noastra in vizor.

  13. #5233 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Fără supărare, dar e ca și cum ai vrea să vină chiar un Big Daddy pentru a ți le aduce... Singura șansă este să le găsești la un colecționar care le are pe toate și este dispus să le dea, dar în acest caz și prețul va fi pe măsură!

  14. #5234 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Metoda de la zavvi de platesti doar 1 lira (sau la comenzi mai mari de 75 lire gratis) transportul sigur merge? Am inteles ca ei iti confirma comanda...dar a comandat cineva si i-au venit sigur acasa jocurile ? Nu de alta, dar nu as vrea sa arunc cu 4 milioane si sa ma trezesc cu nimic..

  15. #5235 SP
    Member shaqkers's Avatar
    Merge sigur...la mine nu a dat "buleala".

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  16. #5236 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Thanks a lot Ma bag la precomanda GTA V + Beyond

  17. #5237 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    hey
    unde pot sa gasesc toate figurinele Bioshock, inclusiv seringa si papusa, fara cele ce tin de Infinite, la un pret cat mai bun si sa trimita in romania si de asemenea sa fie cat se poate de sigur, sa ajunga totul intreg? De preferat din UE. Pe amazon si ebay uk sunt dar pe bucati si fiecare de la selleri diferiti. Vreau totul intr-un singur transport. Sugestii, sfaturi? multumesc

    @Scofield91 de ce nu . Ma gandeam ca poate cineva stie un site din UE care sa detina toata gama si sa aibe tara noastra in vizor.
    Vezi pe amazon sau ebay si vorbeste cu robert dinu sa le cumpereEu asa as face

  18. #5238 SP
    Member wampirash's Avatar
    Pana la urma prin ce livreaza zavvi? Prin curier sau posta?
    Nu am mai comandat de la ei de foarte mult timp, de cand livrau si in RO oficial, cu transportul 1 lira si livrau prin posta.

    Acum am comandat prin metoda postata anterior, transportul fiind tot 1 lira, dar citisem ca ar livra prin altceva, GLS ?
    Cei care ati comandat recent de la ei, imi puteti confirma va rog cu ce a fost livrat.

    Problema mea este ca la adresa am lasat casuta postala care o am deschisa la un oficiu de la posta. Si nu stiu sigur daca un curier ar livra la o casuta postala de la posta.
    Daca as sti curierul, i-as suna eu.

  19. #5239 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Prin GLS.

  20. #5240 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Depinde. Am primit produse din aceeasi comanda atat prin curier cat si prin posta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts