Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 266 of 381 FirstFirst ... 166 216 256 264 265 266 267 268 276 316 366 ... LastLast
Results 5,301 to 5,320 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #5301 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Da , prin Urgent Curier in provincie dar pe colete au stickerele celor de la Nemo Express

  2. #5302 SP
    Junior Member zoddic's Avatar
    18:49 a ajuns curierul. Installing (PHAT PS3 - will take ages)

  3. #5303 SP
    Member dilibau666's Avatar
    Un site foarte bun si ieftin pentru PSN card si Xlive pe care l-am gasit de curand:http://www.offgamers.com/index.php. Nu stiu daca a mai postat cineva de el, daca da scuze de duplicat ( n-am stat sa caut pe forum, recunosc) daca nu luati cu incredere!

  4. #5304 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by mario_1303 View Post
    Da , prin Urgent Curier in provincie dar pe colete au stickerele celor de la Nemo Express
    Si eu am primit in Brasov cu Urgent curier. M-a anuntat de la 09 dimineata. Mi se par f seriosi. Am ridicat la ora 4 dupa munca. Spunea curierul ca toata ziua a livrat Gta V.

    P.s. Precomanda am facut joi sau vneri.

  5. #5305 SP
    Member b615dub's Avatar
    Aveti idee daca exista site-uri de unde poti cumpara PSN Cards si sa achiti cu Pay Safe Card?

  6. #5306 SP
    Member eneea's Avatar
    Am si eu niste intrebari referitoare le sistemul de pre-ordere de la Zavvi, daca de exemplu dau precomanda la Dark Souls 2, care o sa apara in martie, deja imi ia banii din cont? si daca ma decid sa-mi anulez precomanda, o sa ma coste ceva?

  7. #5307 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Nu pierzi nimic, dar iti recomand sa iei asta

    Super oferta pe Amazon.co.uk

    http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/..._ya_os_product

    Este editia collectors si este la aceelasi pret cu cea normala de pe zavvi. (sau ma rog aproape la aceelasi pret)

  8. #5308 SP
    Member eneea's Avatar
    Dar nu ma costa mult transportul? sau sa apelez la varianta Robert Dinu

  9. #5309 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Cand am postat jocul era in "Super saver free delivery" trebuie insa sa verifici cand faci check out daca apare optiunea asta la transport.

  10. #5310 SP
    Member snk2's Avatar
    "Super saver free delivery" nu este valabil pt Romania.

  11. #5311 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ce pot sa zic decat ... "tough luck"

  12. #5312 SP
    Member felixanu's Avatar
    Precomenzile la Altex se platesc in ziua cand ajunge jocul?

  13. #5313 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by felixanu View Post
    Precomenzile la Altex se platesc in ziua cand ajunge jocul?
    Poti sa le platesti in avans cu cardul sau la curieri in momentul in care iti livreaza jocul.

  14. #5314 SP
    Junior Member zoddic's Avatar
    vreau sa vad si eu o dovata, un link, ceva undeva care sa dovedeasca acest pret fantastic. pentru ca eu acum 2 zile am dat 269 pe acest joc si aparent un domn admin se foloseste de informatia ta (care, scuza-ma fara nici o sursa postata nu are nici cea mai mica credibilitate) pentru a imi micsora mie pretul la 199 ron. deci nu 239 ci 199 suma fixa, impusa de dansul fara nici o alta explicatie. fantastic! romania este si va ramane comunista mult dupa ce coreea de nord o sa devina democratie!

  15. #5315 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Cred ca ai gresit topic-ul zoddic ...

  16. #5316 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by zoddic View Post
    vreau sa vad si eu o dovata, un link, ceva undeva care sa dovedeasca acest pret fantastic. pentru ca eu acum 2 zile am dat 269 pe acest joc si aparent un domn admin se foloseste de informatia ta (care, scuza-ma fara nici o sursa postata nu are nici cea mai mica credibilitate) pentru a imi micsora mie pretul la 199 ron. deci nu 239 ci 199 suma fixa, impusa de dansul fara nici o alta explicatie. fantastic! romania este si va ramane comunista mult dupa ce coreea de nord o sa devina democratie!
    http://mediagames.ro/produse/Grand%2...%20%20-843.htm

  17. #5317 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    zoddic - tu faci confuzie intre comunism (probabil pentru ca nu stii exact ce inseamna) si a respecta regulile acestui forum.

    Suma nu este impusa ci este sugerata (sub pretul de magazin conform regulamentului) - tu poti sa te duci sa vinzi jocul in orice alt loc (asta inseamna democratie) nu esti obligat sa-l vinzi aici, nu mai fii suparat ca nu ai motive, incearca sa gandesti pragmatic si sa faci alegerea cea mai buna pentru tine.

    Succes.

  18. #5318 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    dupa cum spuneam si mai sus, aseara l-am vazut in CORA Alexandriei, 199 ron (ps3 si xbox360)

  19. #5319 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vrea dovezi "bai comunistule"

  20. #5320 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    las' ca ma duc pan' la Cora sa-l conving pe "TOMA"


    LE: m-a salvat de la drum razvanrazy

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts