Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 268 of 381 FirstFirst ... 168 218 258 266 267 268 269 270 278 318 368 ... LastLast
Results 5,341 to 5,360 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #5341 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Ruleaza o campanie de reducere de pret la nivel national pe Splinter Cell Blacklist. Promotia se incheie la finalul acestei saptamani, deci profitati de oferta. Puteti gasi reduceri si online si in partenerii nostri din retail (inclusiv supermarketuri). Promotia se refera la versiunile de PS3, Xbox 360 si PC.
    La 100 de lei il gasim pe forum, deci...

  2. #5342 SP
    Junior Member boborpacku's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Ruleaza o campanie de reducere de pret la nivel national pe Splinter Cell Blacklist. Promotia se incheie la finalul acestei saptamani, deci profitati de oferta. Puteti gasi reduceri si online si in partenerii nostri din retail (inclusiv supermarketuri). Promotia se refera la versiunile de PS3, Xbox 360 si PC.
    WiiU doesn't get any love!?!
    Especially from you!!!

  3. #5343 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    La 100 de lei il gasim pe forum, deci...
    Nu consider ca este indicat sa facem o comparatie intre pretul dintr-un magazin de retail, cu disponibilitate mare la nivel national, cu TVA, cu bon fiscal si o persoana fizica care vinde un produs pe un forum.

    Am reusit impreuna cu partenerii nostri de la Ubisoft ca pentru Romania sa avem o reducere foarte mare de pret la un timp foarte scurt dupa lansarea produsului, lucru foarte greu de obtinut. Astfel, la noi avem acum pret de aproximativ 33 eur si in strainatate el costa 40-47 EUR + transport + diferenta de curs valutar la care schimba banca in cont la plata cu cardul.

    Avem astfel diferenta de 25%-30% in favoarea Romaniei, avem editia speciala Upper Echellon, am avut eveniment de lansare cu premii.

    Am avut ani de zile comparatii cu anumite site-uri din afara. Acum ca suntem la acest titlu mult, mult sub ei, avem o comparatie cu forumul. Great, ce mai urmeaza okazii si tarabele din piata? Ori comparam oferte din magazine, in care vedem exact unde sunt cele mai bune preturi la nivel general intr-o regiune, ori ...

  4. #5344 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ma bucur ca dreptul la replica nu se mai aplica pe acest forum si sunt sterse postari probabil pt. offtopic. Altii vad ca au voie...altii nu, unele păreri deranjează gameshopul care vinde jocuri vechi la 300 de lei

  5. #5345 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Postul s-a sters nu din cauza mesajului ci a tonului de scandal.

  6. #5346 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Altex plaza, steelbook Tomb Raider (+preorder dlc pt pc) 2 lei. Poate nu am postat prea bine aici, dar cine vrea steelbook la 2 lei go for it.

  7. #5347 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Gata, am dat comanda de SC:B Sper sa vada repede Robert
    PS: Si cand ma gandesc ca am vrut sa il iau saptamana trecuta la 49.99...
    PPS: Vezi, ma intrebai daca am mai luat ceva, uite iau acum
    PPPS: Thanks for the tip!

    //Nu mai ai Xbox 360, te-ai dat pe PS3

  8. #5348 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Pentru asta imi imprumuti jocul

  9. #5349 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Tocmai am plasat comanda online. I=am contactat si cu un mail pt ca la help nu mentioneaza daca fac livrari si in RO sau nu.

    Va tin la current cu raspunsul. Daca e vorba de plata in avans no way. Mai ales ca nu suporta nici PayPal.

    Quote Originally Posted by eastbason View Post

  10. #5350 SP
    Member eastbason's Avatar
    Am plasat si eu comanda. Plata se face ramburs. Acum stau si ma intreb...o sa vina in limba maghiara?
    Daca totul merge ok...e un pret foarte bun

  11. #5351 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Am plasat si eu comanda. Plata se face ramburs. Acum stau si ma intreb...o sa vina in limba maghiara?
    Daca totul merge ok...e un pret foarte bun
    Cam basic site-ul , fara multe detalii referitor la ce cuprinde editia . Te rog sa ne tii la curent cum decurg treburile , preturile jocurilor sunt foarte atractive si costul pentru livrare este mai mult decat rezonabil .

  12. #5352 SP
    Junior Member boborpacku's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Eu zic sa anulezi comanda si sa cumperi de la 365games.co.uk , sunt f seriosi si coletele lor vin in 3-5 zileEu am avut peste 10+ comenzi si cel mai tarziu mi-a venit in 5 zile
    În cele din urmă n-am mai rezistat şi am anulat comanda, cei de la Altex refuzând să-mi comunice vreun termen, măcar estimativ, susţinând "că au avut probleme cu furnizorul"!
    Am comandat Zelda de la zavvi.com, la un preţ foarte bun, sper să nu întârzie prea mult livrarea, cu ei nu am avut experienţe nefericite ca alţii, am primit o comandă în 10 zile, iar ultima fix într-o săptămână!

  13. #5353 SP
    Member eastbason's Avatar
    Pana acum vad ca nu au raspuns deloc. Problema e ca stocul s.a terminat...deci...avem 2 posibilitati:
    - ori e o mare teapa si nu o sa trimita nimic nimanui...
    - ori jocurile au plecat spre noi ....ceea ce nu prea cred.
    LE: Am primit un mail de la [G4S Futár] Megrendelés fogadása in care ma informeaza ca urmeaza sa primesc ceva. Problema e ca flăcăii astia nu au auzit de english!

  14. #5354 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Pana acum vad ca nu au raspuns deloc. Problema e ca stocul s.a terminat...deci...avem 2 posibilitati:
    - ori e o mare teapa si nu o sa trimita nimic nimanui...
    - ori jocurile au plecat spre noi ....ceea ce nu prea cred.
    LE: Am primit un mail de la [G4S Futár] Megrendelés fogadása in care ma informeaza ca urmeaza sa primesc ceva. Problema e ca flăcăii astia nu au auzit de english!
    Eu , de curiozitate , am rugat un amic ce stie maghiara sa caute ceva informatii pe net despre ei dar nu a gasit mai nimic desi ei afiseaza ca au vechime de 10 ani . MI se pare dubios ca nu au un feedback , nimic . Ma gandesc ca e riscant si sa ridici coletul daca iti vine ceva ... nici la Politie nu poti sa mergi ca-s din Ungaria

  15. #5355 SP
    Junior Member Firefoxfl's Avatar
    Stie cineva de la ce magazin pot cumpara Uncharted: Drake's Fortune [PS3]? As fi vrut sa iau de la Altex/Media Galaxy dar nu mai au jocuri mai vechi de anul 2009.

  16. #5356 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    il vrei nou, sigilat? daca nu cauta in aria de bazar

  17. #5357 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Firefoxfl View Post
    Stie cineva de la ce magazin pot cumpara Uncharted: Drake's Fortune [PS3]? As fi vrut sa iau de la Altex/Media Galaxy dar nu mai au jocuri mai vechi de anul 2009.

    Uncharted: Drake's Fortune PS3 - Jocuri PS3 Actiune

    Sau mergi prin Altex/MediaGalaxy, chiar daca nu-l au pe site e posibil sa mai fie uitat pe rafturi, eu am vazut in Altex Oradea recent Uncharted-ul original, era si versiunea normala si Platinum. Daca nu te deranjeaza Platinum ar mai fi si versiunea Double Pack (Uncharted 1+2 Platinum), am vazut-o in urma cu ceva timp in Flanco la 99 lei.

  18. #5358 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  19. #5359 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Am primit un raspuns de la ei. Se pare ca eu nu am avut noroc. Poate altii il vor primi. Just for fun il postez integral:

    Stimați Clienți!

    Vă mulțumim pentru alegerea magazinul nostru.
    Produs comandat (Songbird Limited EditionPS3ra), în cadrul unui acord de retragere ar trebui să fie de partea noastră, a fost doar câteva piese în stoc. (De aceea, acest lucru a fost un preț foarte bun). Din păcate, peste week-end cu mai multe ordine de produs este primit, nu putem oferi tuturor clientilor nostri pentru a asigura acest lucru. Întrebat eticheta de căutare, sau poate că putem încă ajunge, dar a primit un răspuns negativ.
    Acest produs nu va mai fi disponibile, astfel încât ordinul nu mai pot fi îndeplinite. Cu toate acestea, probabil, pe care le putem oferi: produsul este disponibil în aceeași ediție, dar Xbox 360. Deci, dacă aveți această mașină de asemenea, mai era încă posibil să cumpere jocul.

    Vă mulțumesc pentru atenție!

    Cu respect,
    gamestore.hu echipa

  20. #5360 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tradus cu google translate din maghiara?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts