Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 269 of 381 FirstFirst ... 169 219 259 267 268 269 270 271 279 319 369 ... LastLast
Results 5,361 to 5,380 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #5361 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Probabil ca asa au facut. Eu am postat exact ce am primit

  2. #5362 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Si au am primit acelasi raspuns - sa vedem daca il primeste cineva pe aria de "ce ne-am cumparat azi".

    Quote Originally Posted by Twiztid View Post
    Am primit un raspuns de la ei. Se pare ca eu nu am avut noroc. Poate altii il vor primi. Just for fun il postez integral:

    Stimați Clienți!

    Vă mulțumim pentru alegerea magazinul nostru.
    Produs comandat (Songbird Limited EditionPS3ra), în cadrul unui acord de retragere ar trebui să fie de partea noastră, a fost doar câteva piese în stoc. (De aceea, acest lucru a fost un preț foarte bun). Din păcate, peste week-end cu mai multe ordine de produs este primit, nu putem oferi tuturor clientilor nostri pentru a asigura acest lucru. Întrebat eticheta de căutare, sau poate că putem încă ajunge, dar a primit un răspuns negativ.
    Acest produs nu va mai fi disponibile, astfel încât ordinul nu mai pot fi îndeplinite. Cu toate acestea, probabil, pe care le putem oferi: produsul este disponibil în aceeași ediție, dar Xbox 360. Deci, dacă aveți această mașină de asemenea, mai era încă posibil să cumpere jocul.

    Vă mulțumesc pentru atenție!

    Cu respect,
    gamestore.hu echipa

  3. #5363 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    In Oradea (ci cred ca si in alte orase) se inchide Real, e preluat de Auchan. Au reduceri de 50% la multe produse, din ce am vazut sunt incluse toate jocurile (PS3, XBOX360, PC). Majoritatea oricum sunt exagerat de scumpe si nu e ok pretul nici macar redus la jumtate, dar poate gasiti ratacite jocuri la preturi decente, am vazut cateva jocuri bunicele pt PC la 24.90, redus venea 12-13 lei. Sau jocuri de PS3 bunicele la 70 lei, deci reduse ies la 35 lei.

    Exact acceasi discutie am avut-o cu niste colegi de servici ... pt Bucuresti ar fi Real Pallady ... o sa ajung si eu prin Real Afi sa vedem daca se confirma sau nu ...

  4. #5364 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    În Real Vitan aseară reducerea la jocuri era de doar 20%, iar prețurile mult mai mari ca-n Altex, așa că nu era nicio afacere.

  5. #5365 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    În Real Vitan aseară reducerea la jocuri era de doar 20%, iar prețurile mult mai mari ca-n Altex, așa că nu era nicio afacere.
    Banuiesc ca difera de la magazin la magazin (si evident ca de la oras la oras). Am mai vazut interesant filme pe bluray la 10 lei (reduse de la 20 lei), chiar m-a tentat sa iau cateva, dar am zis ca n-are rost, doar sa stea sa ocupe loc in dulap.

  6. #5366 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by Twiztid View Post
    Am primit un raspuns de la ei. Se pare ca eu nu am avut noroc. Poate altii il vor primi. Just for fun il postez integral:

    Stimați Clienți!

    Vă mulțumim pentru alegerea magazinul nostru.
    Produs comandat (Songbird Limited EditionPS3ra), în cadrul unui acord de retragere ar trebui să fie de partea noastră, a fost doar câteva piese în stoc. (De aceea, acest lucru a fost un preț foarte bun). Din păcate, peste week-end cu mai multe ordine de produs este primit, nu putem oferi tuturor clientilor nostri pentru a asigura acest lucru. Întrebat eticheta de căutare, sau poate că putem încă ajunge, dar a primit un răspuns negativ.
    Acest produs nu va mai fi disponibile, astfel încât ordinul nu mai pot fi îndeplinite. Cu toate acestea, probabil, pe care le putem oferi: produsul este disponibil în aceeași ediție, dar Xbox 360. Deci, dacă aveți această mașină de asemenea, mai era încă posibil să cumpere jocul.

    Vă mulțumesc pentru atenție!

    Cu respect,
    gamestore.hu echipa
    Sa vedem poate-l primeste eastbason , pe el totusi l-au anuntat de la coletaria G4S ca i-au trimis ceva . In Romania oare cine il livreaza , ce firma de curierat ?

  7. #5367 SP
    Member eastbason's Avatar
    Da. L-am primit azi. Nici o secunda nu m`am așteptat ca sa`mi confirme comanda. La început am crezut ca este o mare teapa. Prima data mi`a venit un mail de la G4S, in limba lor, din care am înțeles cu google translate ca urmează sa primesc ceva iar returul banilor este asigurat de ei.
    A doua zi am primit pe la ora 17 un mesaj pe telefon ( exact, l`am primit pe telefon ) prin care o doamna ma anunta ca livrarea coletului de pe site-ul respectiv se va face azi.
    Nu am avut nici un numar de contact, nu stiam cand, nu stiam cine o sa ma sune sa mi`l dea. Am pus mana pe telefon si am sunat sa cer lamuriri. Pana în Arad a venit cu o firma TCE, după care a fost preluat de Cargus. Am sunat la Cargus, am luat legătura cu băiatul ce urmează sa facă livrarea și în final a ajuns acasă.
    Ma așteptam sa fie lovit, zgâriat, rupt sau sa gasesc o cărămidă inauntru. A ajuns în perfecta stare. Mai rău ajunge ceva dacă trimit cu posta romana pana in Bucuresti...
    Eu zic ca a meritat

  8. #5368 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Hmm, la mine nu a a ajuns inca, dar am primit urmatorul mesaj de la ei (rabadre ca am folosit google translate):

    Stimate client !
    *
    Numele konzolokszervize.hu de pachet Courier G4S următoare serviciu zi de lucru încearcă să livreze la tine în termen de 9-17 ore ( inclusiv zilele de sărbătoare și de servicii de curierat sfârșit de săptămână nu de lucru ) .
    Dacă nu sunteți la adresa dat , pachetul este fie o rudă deplată a sumei de bani pe câștigul livrare ( locul de muncă , colegiu , veți plăti pentru pachetul , puteți câștigaPorter bine . , Vă rog să aranjați care locuiesc pe cineva de la adresa indicată , și de numerar disponibile plata a pachetului ) .
    Te rog , dacă știți dinainte că nu vor rămâne în adresa de livrare , va rugam sa contactati futárszolgálatunkkal .
    Intereseze despre livrarea de ugyfelszolgalat.****r @ adresa hu.g4s.com sau numărul de telefon 70669 - 8290 06 .

  9. #5369 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Quote Originally Posted by eastbason View Post
    Da. L-am primit azi. Nici o secunda nu m`am așteptat ca sa`mi confirme comanda. La început am crezut ca este o mare teapa. Prima data mi`a venit un mail de la G4S, in limba lor, din care am înțeles cu google translate ca urmează sa primesc ceva iar returul banilor este asigurat de ei.
    A doua zi am primit pe la ora 17 un mesaj pe telefon ( exact, l`am primit pe telefon ) prin care o doamna ma anunta ca livrarea coletului de pe site-ul respectiv se va face azi.
    Nu am avut nici un numar de contact, nu stiam cand, nu stiam cine o sa ma sune sa mi`l dea. Am pus mana pe telefon si am sunat sa cer lamuriri. Pana în Arad a venit cu o firma TCE, după care a fost preluat de Cargus. Am sunat la Cargus, am luat legătura cu băiatul ce urmează sa facă livrarea și în final a ajuns acasă.
    Ma așteptam sa fie lovit, zgâriat, rupt sau sa gasesc o cărămidă inauntru. A ajuns în perfecta stare. Mai rău ajunge ceva dacă trimit cu posta romana pana in Bucuresti...
    Eu zic ca a meritat
    Super ! Eu cred ca s-a meritat . Are ceva hungarian pe el sau full english ?

  10. #5370 SP
    Member eastbason's Avatar
    Da. Este full english. Pe spate scrie in mai multe limbi: franceza, engleza, germana

  11. #5371 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    A ajuns si la mine Songbird, numai ca mi-au trimis versiunea de Xbox.

    E bine ca a ajuns, jocul oricum aveam de gand sa il pun pe bazar.

  12. #5372 SP
    Member eastbason's Avatar
    La cum arata figurina, chiar nu mai contează ce versiune e
    Felicitări!

  13. #5373 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    A primit cineva varianta de Xbox dupa ce a primit mail-ul cum ca nu ar mai fi in stoc pentru PS3?

  14. #5374 SP
    Member eastbason's Avatar
    Eu am primit în momentul în care mi`a ajuns coletul la ușă mail cum ca nu ar mai fi pe stoc varianta de ps3.
    Daca nu ma înșel OEE a dat comanda tot de versiune de ps3...

  15. #5375 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai eu le-am zis sa trimita chiar si Xbox, dar asta a fost acum vreo doua zile. Eram curios daca a mai facut cineva la fel si daca au primit coletul.

  16. #5376 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Pai bine dar am vazut ca e diferenta de pret intre cele 2 versiuni ...

  17. #5377 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai de pret nu au zis nimic, deci probabil nu se schimba.

  18. #5378 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Ma refer ca a achitat pretul de versiune PS3 si a primit de XBOX ? Era o diferende de 70 lei intre ele ...

  19. #5379 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Da, am primit la acelasi pret ca si versiunea de ps3. Defapt nici nu am stiut ca era cea de xbox pana cand am deshis cutia...

  20. #5380 SP
    Senior Member mario_1303's Avatar
    Nu e foarte in regula , diferenta de pret e destul de mare si ce te faci daca ai doar PS3 nu si XBOX ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts